Ekskluzīvi: ciemos ”Saimnieks meklē sievu” atraktīvākā vīra Gunāra sētā

12 komentāri
Ekskluzīvi: ciemos ”Saimnieks meklē sievu” atraktīvākā vīra Gunāra sētā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Vēl nepilnas divas nedēļas līdz lielajam brīdim – 2. septembrim, kad TV3 sāksies ”Saimnieks meklē sievu” lielā mīlas spēle. Kuri pieci vīri ielūgs uz savām sētām līgaviņas? Skaties.lv ciemojās Balvu Gunāra sētā, un skaidrs, ka, ja viņš iekļūs vīru top 5, dāmām garlaicīgi nebūs!

58 gadus vecais Gunārs ir šīs sezonas vecākais saimnieks, un jau pirms spēles sākšanās izpelnījies pastiprinātu uzmanību, vaļsirdīgi stāstot par savām attiecībām ar 34 gadus jaunāku meiteni. Šo stāstu lasi TE!

Savukārt Gunāra sēta ir vecākā Latgales vēžu saimniecība! Šo iemeslu dēļ Skaties.lv devās pie Gunāra, lai apskatītos, kā tad izskatās tādā vēžu saimniecībā.

Skaidrs, ka pie Gunāra dāmas nudien varēs izbaudīt īstu Latgales lauku pasaku. Pār lauku ceļas migliņa, sagatavota pirtiņa, Gunārs sasējis smaržīgas slotiņas.

Dāmu gaidās Gunārs sakopis katru mazāko plašās saimniecības stūrīti. Siena zārdi, zosis, kuras čāpo pa pagalmu, ziedi, sakopts dārzs – Gunāra sēta ir vairāk kā gatava apburošai saimniecei!

”Mājas otrajā stāvā brīvas stāv un gaida istabas trim bērniem. Kad projektēju māju, man bija svarīgi, lai tā būtu bērniem piemērota,” var pačukstēt saimnieks.

Bet ko gan saimnieces darīs jau tā sakoptajā sētā?

Kā uzsvēris Gunārs, dāmas var nebaidīties – Gunārs ar iepazīšanos nedomā sieviešu dzīšanu kūtī vai dobēs. Ja izdosies tikt starp pieciem populārākajiem, viņš ”Saimnieks meklē sievu” dāmām ieplānojis vairāk jauku atvaļinājumu, ne darbu.

”Govju man nav, bet dārzs pilns gurķu, kabaču. Lai brauc ar savām receptēm – pārbaudīšu, kā marinē un taisa salātus, sarīkosim dārza svētkus.

Iekuršu melno pirti, pārbaudīsim, kā viņas tur siltumu,” lūk, šādas aktivitātes ieplānojis saimnieks.

Vai viņš būs starp pieciem sezonas populārākajiem? Noskaidro jau 2. septembrī!

12 komentāri