Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc “Saimnieks meklē sievu” kaislībām

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

11 komentāri
Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc “Saimnieks meklē sievu” kaislībām
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirms gada ap šo laiku bariņš burvīgu dāmu kravāja ceļasomas, lai dotos uz Vandāniem iekarot Aivara Dimitrijeva sirdi spēles “Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Saimniecība mirka lietusgāžu plūdos, bet tas netraucēja sētā, kas reiz ieguvusi novada sakoptākās titulu, norisināties seriāla cienīgām kaislībām. Gadu pēc šiem notikumiem Skaties.lv ciemojas Aivara sētā, un, ak, kā tur viss mainījies!

Dodamies ciemos agrā ceturtdienas rītā, un brauciena laikā saimnieks vairākkārt mums zvana, lai pārliecinātos, vai viss kārtībā – trīs stundu garajā ceļā, kura viens no posmiem jāmēro, ar plostu ceļoties pār Daugavu, viegli nomaldīties!

‘’Tāds jau mums tas Aivariņš ir – gādīgs. Žēl tikai, ka meitenes to nenovērtē,’’ sarunā ar Skaties.lv vēlāk nopūtīsies Aivara mamma Sarmīte.

Un te nu viņš ir! Mūs sagaida ceturtās sezonas aprunātākais saimnieks – Aivars Dimitrijevs! Tas pats Aivars, tikai ar kārtīgi noaugušiem matiem, nosauļojies brūns un arī svarā šķiet nokrities!

Jā, friziera apmeklējums saimniekam šovasar nudien neesot prioritāte.

Šovasar sētā darbs dzen darbu, stāsta Aivars. Ja pagājušovasar, šova filmēšanas laikā, Latviju pārsteidza tādas lietavas, ka sēta bija applūdusi, šogad laika apstākļi pretēji – zeme raud pēc lietus! Pat dīķis gandrīz izžuvis!

Daļu dienas aizņem laistīšana.

‘’Gurķus jālaista ik pa divām stundām,’’ skaidro Aivars un pat Skaties.lv ciemošanās laikā viņš neaizmirsīs šo svarīgo pienākumu.

Gurķi, tomāti, zemenes, varena ābolu un ķiršu raža – šis saimniecībā ir fantastiski bagātīgs gads.

Ar mīlestību un sirsnību mājās atgriežamies sagaidīta Aivara mamma Sarmīte. Sieviete pēc šova septiņus mēnešus nodzīvojusies pa slimnīcām ar kājas kaiti. Kā nu ar šausmām atceras saimnieka mamma, daudz neesot trūcis un būtu aizgājusi viņsaulē!

Laiks slimnīcās gan nav tērēts bezdarbībā. Aivara māmiņa ir liela adītāja – pat slimnīcas gultā guļot, izadītas rakstainas zeķes, kas nu tiek ar lepnumu izrādītas Skaties.lv.

‘’Kaste zeķu pieadīta. Ko tad darīs slimnīcā – ja labi jūties, var adīt!’’ dzīvesspara pilna ir Sarmīte, uzsverot, ka veselības likstām gan neesot nekāda sakara ar pārdzīvojumiem šova laikā.

‘’Traks gads bijis, pats Vecgada vakarā netiku mājās. 25. maijā, uzreiz pēc savas dzimšanas dienas, beidzot atgriezos,’’ tā Sarmīte.

Mammai šovasar ravēšanas darbi liegti, tāpēc vēl jo vairāk saimniecībā prasītos čaklu roku. ‘’Nevar visu paspēt, Aivariņam vienam grūti,’’ nopūšas mamma.

Un ar sievas meklēšanu arī nav vedies. Pa šo gadu Aivara mājās jau paviesojušās vairākas simpātijas, taču visās ģimene vīlusies.

‘’Atbrauc meitenes, kuras neko negrib darīt. Gaida tikai naudu,’’ tā saimnieka mamma.

Ar ko palepoties ir arī ģimenes vīriem – šopavasar tēvs ar dēlu tikuši laikrakstā kā vietējie zvejas lietpratēji. Daugavas svētkos abi pat tikuši pie medaļām.

Priekšā zolītes sacensības Jēkabpils rajonā – Aivars par talantu trūkumu nudien nevar sūdzēties!

Darbīgās vasaras dēļ maliņā uz laiku nolikta arī muzikālā karjera. Kā Skaties.lv smejoties atklāj saimnieka vecāki Sarmīte un Antons, Aivars jau ir vietējā slavenība – Zasas veikalā vairs neviens nevarot parādīties, visi sauc par slavenībām!

‘’Iebraucu Rubeņos, man cilvēki priekšā – oo, slavenības tēvs,’’ smejoties stāsta tēvs Antons.

‘’Aicina dziedāt ‘’Traktoristu’’, uz 8. martu bija aizbraucis apsveikt sievietes. Bijuši ielūgumi uz Preiļiem, Kaldabruņu dziedāt.

Bet nevarēja aizbraukt – darba daudz. Atteica – visu nevar paspēt,’’ tā saimnieka mamma, kurai liels gandarījums par to, ka dēlam pēc šova izdevies īstenot arī muzikālo sapni.

Fanu interese par Aivaru pēc šova joprojām nav rimusi. Lielākoties jau uzmanība ir pozitīva – Aivars ar smaidu atrāda video, ko kā sveicienu atsūtījuši šova fani. Pats arī neatsaka, ja kāds palūdz par simbolisku sarunu iedziedāt video sveicienu kādam fanam – fanam prieks un Aivaram naudiņa!

Saimniecībā drīz uz mēnesi ieradīsies arī Aivara skolas vecuma dēls Roberts, no ārzemēm atbrauks otra māsa – skaidrs, ka rosības sētā šovasar netrūks.

Ģimene uz Aivara pagājušās vasaras avantūru ‘’Saimnieks meklē sievu’’ atskatās ar gaišu skatu. Lai tur kā būtu bijis un gājis – tas bija lielisks piedzīvojums.

‘’Un lai arī dēls sievu neatrada, piepildījās viens no maniem sapņiem – pie mums ciemos ieradās Baiba Sipeniece!’’ sajūsmā Aivara mamma.

Un – kas to zina – varbūt pēc šī stāsta arī sarosīsies un saimniekam uzrakstīs sen gaidītā īstā līgava? Aivars gatavs viņai traukties pretī ar mopēdu!

11 komentāri