Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ”Saimnieks meklē sievu” jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti

3 komentāri
Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ”Saimnieks meklē sievu” jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti
SKATIES / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pilnā sparā rit pieteikšanās šovam ”Saimnieks meklē sievu”, un spēles veidotāji atgādina – ja vēlies šovasar ļauties mīlas piedzīvojumam, ir pēdējais laiks pieteikties! Jau maija sākumā pieteikšanās tiks slēgta. Pēdējā nedēļā īpaši tiek gaidīti pieteikumi no gados jauniem saimniekiem, kuriem, lai cik tas nebūtu interesanti, līdz šim spēlē ir veicies vislabāk!

Piesakies ”Saimnieks meklē sievu” TE!

Kā var pačukstēt šova veidotāji, saņemti jau pieteikumi no daudziem lieliskiem saimniekiem Latvijas malu malās, taču joprojām visas iespējas! Šobrīd īpaši tiek gaidīti jaunu saimnieku pieteikumi, jo atcerēsimies, ka tieši viņiem savulaik izdevies ar šova palīdzību atrast īstu mīlestību un izdzīvot piedzīvojumus, kas paliks skaistā atmiņā.

Radīti viens otram – Kaspars un Gunita

Dabas bērns un bitenieks Kaspars Vaikulis šovā startēja, būdams vien 22 gadus vecs, un viņam paveicās satikt īstu mīlestību skaistās Gunitas personā!

Gadu pēc iepazīšanās ekrāna spēlē abi mija gredzenus, un skatītājiem uzreiz bija skaidrs – viņi ir kā radīti viens otram. 2015. gada nogalē ģimenīti papildināja dēliņš, kuram vecāki izvēlējās dot vārdiņu Niko.

Siržu lauzējs Šmits pārsteidz visus un atrod īsto

21 gadu jaunais Jānis Šmits šovā sākotnēji tika uztverts kā siržu lauzējs, un neviens īsti neticēja tam, ka viņš meklē nopietnas attiecības. Puisis, startējot mīlas spēlē, atstāja visai nenopietnu iespaidu, atklāti klāstot par agrīno seksuālo pieredzi un saimniecībā rīkodams vētrainas ballītes, un skatītāji pat kurnēja, ka Jānis ir par jaunu sievas meklējumiem. Taču tieši viņš izrādījās visnopietnākais, kad jāveido ģimene.

Sākotnēji izdarījis nepareizu izvēli, Šmits pēc spēles turpināja attiecības ar šovā iepazīto Daigu. Abi joprojām ir laimīgi kopā un audzina meitiņu Paulu, radot izcili saskanīga pāra iespēju. Un viņi nebūtu tikušies bez saimnieku šova!

Publikas mīlulis un pozitīvais tēls – Pēteris

Lai arī pēdējās sezonas jaunākais dalībnieks Pēteris Grudovskis no Auces puses pēc šova tomēr neapprecējās ar sevis izvēlēto Anniju, abi izdzīvoja skaistu mīlasstāstu un poozitīvu emociju pilnu vasaru.

Pēteris ekrānā sevi pārādīja kā enerģijas pilnu jaunu saimnieku, pozitīvais stāsts par viņa saimniecību daudziem lauza mītus par dzīvi Latvijas laukos, un nav šaubu – Pēterim par dāmu uzmanību pēc šova noteikti nebūs jāsūdzas!

Arī tu esi jauns saimnieks un vēlies atrast īstu mīlestību vai vienkārši izbaudīt fantastisku emociju pilnu vasaru? Iedvesmojies no Kaspara, Jāņa un Pētera pieredzes un meties piedzīvojumā! Pieteikšanās notiks vēl pavisam neilgi, un, kā apliecina visi šie stāsti, jaunība nav šķērslis, lai pieteiktos mīlas spēlei!

3 komentāri