Desmitiem Latvijas meiteņu metas cīņā par atraktīvā saimnieka Pētera sirdi

26 komentāri
Desmitiem Latvijas meiteņu metas cīņā par atraktīvā saimnieka Pētera sirdi
Vladislavs Proškins/F64

Šobrīd pilnā sparā rit vēstuļu rakstīšana ”Saimnieks meklē sievu” desmit brašuļiem. Skaties.lv redakcijā jau sakrājusies prāva kaudzīte vēstuļu, kuras jau pavisam drīz tiks nodotas puišu rokās. Kuri ir šobrīd pieprasītākie vīri?

Skaties.lv redakcijā jau sakrājušies vairāki desmiti vēstuļu, kuras tiek rūpīgi glabātas un jau pavisam drīz tiks vestas uz Latvijas malu malām, kur tiks nodotas desmit brašiem saimniekiem.

Vispieprasītākais šobrīd ir sezonas jaunākais saimnieks – atraktīvais Pēteris Grudovskis no Auces novada, kurš skatītāju atmiņā palika ar iespaidīgo lēcienu ūdenī no ekskavatora kausa. IESPAIDĪGAIS VIDEO ŠEIT!

24 gadus vecais bitenieks, lauksaimnieks un plaša profila speciālists meklē piedzīvojumu kāru meiteni, kura ir sirdī māksliniece, un prāvā vēstuļu kaudzīte, kas jau sakrājusies, liecina, ka tādu Latvijā netrūkst.

Foto: dāmu mīlulis Pēteris

Viņam uz pēdām šobrīd min 27 gadus vecais graudkopis Mārtiņš Līcis no Jēkabpils novada ”Arkliņiem”. Iespējams, te zināmu lomu spēlē puiša solījums, ka dāmai, kura ieradīsies ciemos, saimniecībā būs viegla dzīve.

Ļoti iespaidīga vēstuļu kaudzīte jau tagad gaida 29 gadus veco Jāni Fogelu, kurš lepojas ar paša iekārtotu saimniecību Kocēnu novadā. Īpašu dāmu uzmanību saistījis arī kolorītais Aivars Dmitrijevs, kurš mīt Dignāju pagastā un pie kura jāceļas ar prāmi pār Daugavu!

Taču tas vēl ir tikai sākums! Skaties.lv var atklāt, ka katru no kungiem jau gaida pa kādai vēstulītei un to rakstīšana turpinās.

APSKATI VISUS DESMIT SAIMNIEKUS ŠEIT!

Tavā ziņā paliek, vai izvēlēsies rakstīt kādam no šā brīža topa saimniekiem, vai uzrunāt kādu no tiem, kuriem šobrīd ir mazāk vēstuļu. Bet, ja nespēj izvēlēties, raksti vairākiem! Piemēram, kāda jauna dāma uzrakstījusi uzreiz sešiem saimniekiem, un kāpēc gan ne?

Visas mīļās vēstulītes Skaties.lv redakcijā tiks rūpīgi glabātas, nekādā gadījumā netiks atplēstas vai izlasītas, līdz jau pavisam drīz nonāk desmit stalto saimnieku rokās.

Kā rāda iepriekšējo sezonu pieredze, vislielākā uzmanība tiek pievērsta tām vēstulēm, kuras tiek rakstītas ar roku. Tā ka pēdējais laiks tvert pēc vēstuļu papīra un ļauties piedzīvojumam, kurš, iespējams, mainīs visu dzīvi!

Apskati visus saimniekus, izvēlies, kurš no viņiem tev patīk visvairāk, un raksti viņam vēstuli anketā, kuru atradīsi tālāk. Ja vēlies pieteikties elektroniski, tad:

Norādi saimnieka vārdu un uzvārdu, kuram raksti vēstuli. Tajā arī uzraksti, kāpēc tu būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai un pievieno savu fotogrāfiju.

Ja vēlies vēstuli nosūtīt pa pastu, tad raksti to uz šo adresi:

 • saimnieka vārds, uzvārds, SIA ”TV3 Latvia”, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV–1021

Foto: sezonas burvīgie vīri

TOP komentāri

 • hahaha
  +6 +6 0

  hahaha

  Prieks, ka meitenes nav muļķes, raksta foršākajiem čaļiem, kas sevi labi parādīja, bet tie abi Balvu brāļi, kam 18gadīgas Lindas Leen vajadzēja, paliek bešā! Tā iet, kad mēģina lēkt augstāk par savu dibengalu!
 • Ivars Straņķis
  +4 +4 0

  Ivars Straņķis

  Anonīmie komentētāji ir tie, kas veido lielāko intrigu jau šobrīd, teikšu vienu- ir cilvēki, kam vēlaizvien skauž citu cilvēku gaitas un darāmais.
  Biju ar Pēteri atlasē, esam pazīstami, abi vienu augstskolu beiguši, bieži tiekamies zemnieku sapulcēs kooperatīvos- normāls un visnotaļ sakarīgākais puisis šovā.
  Pats no šova beigu beigās atteicos dažādu iemeslu dēļ jau pēc atlases, taču vasaras izskaņā būs interesanti pavērot kā klājas Pēterim.
  Veiksmi un lai izdodas!
  Mehi ir malači un kārtīgi saimnieki!
  Popularitāte arī ir laba lieta.
 • Koks
  +4 +4 0

  Koks

  gan jau tie abi sacerējās, ka tiekot teļukā būs baigais pieprasījums pēc šiem, bet nekā - tāpat kā dzīvē ir, tā ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl