Desmitiem latviešu steidz izmantot Magones Burkas unikālo piedāvājumu

35 komentāri
Desmitiem latviešu steidz izmantot Magones Burkas unikālo piedāvājumu
Helēna Studente

Šova Saimnieks meklē sievu zvaigzne, dzejniece Magone Burka, nupat izziņoja fanu pieteikšanos ielūgumiem uz savu pirmo dzejas vakaru Latvijā, kas Rīgā notiks jau 28. oktobrī. Tautas interese par šo pasākumu ir negaidīti liela – pieteikumi pienāk ik pēc pāris minūtēm.

Diennakts laikā kopš Magones ielūguma Skaties.lv saņēmis vairākus desmitus pieteikumu no faniem. Piesakās gan kungi, gan dāmas no visām Latvijas malām.

Pie Skaties.lv personīgi vērsušies ļaudis, kuri dzīvo ārpus Rīgas, lūdzot pasākumu rīkot vakarpusē, lai dzeju baudīt var ierasties arī ļaudis no attāluma.

Magonei ir priecīgas ziņas jums – dzejas vakars ieplānots uz vakaru, lai pēc darba uz to varētu ierasties visi gribētāji.

Ar Skaties.lv starpniecību dzejniece vēlas pateikties faniem par interesi un atklāj, ka ļoti gaida pasākumu. Viņa jau kravā mantas, lai lidotu uz Latviju.

FOTO: Magones gaitas Lielbritānijā un Latvijā

“Būs mīļi visus atbalstītājus kopā redzēt. Ceru, ka katrs aizies ar savu pārdomu uz maiņu labākai dzīvei,” pozitīvam vakaram gatava iedvesmojošā sieviete.

Joprojām turpinās pieteikšanās uz Magones radošo vakaru, un savu pieteikumu ikviens var aizpildīt šeit.

Uzmanību – pasākumā tiks ielaisti tikai viesi ar ielūgumiem! Tos, kuri tiks pie ielūgumiem uz pasākumu, Skaties.lv personīgi informēs nākamnedēļ. Pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots!