Dana konkurentei pārmet pārlieku kāršanos kaklā saimniekam

0 Komentāru

Iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunākajā sērijā, kas pie TV3 skatītājiem devās pirmdienas, 18. oktobra, vakarā, varēja sekot līdzi notikumiem zirgkopja Armanda sētā un uzzināt, kuru meiteni saimnieks sūta mājās nākamo.

Armanda saimniecībā Tērvetē bija ausis rīts un, un saimnieks nolēma vienu no dāmām vest randiņā. Pirmajai iespēja pavadīt laiku kopā ar saimnieku bija Santai. ”Nepārdzīvoju, ka mani nepaņēma randiņā. Mums iedeva 20 eiro, lai mēs pagatavotu pusdienas,” sacīja Dana.

Sataupījušas naudu veikalā, Dana un Mārīte iegādājās arī picu, ko mājās pa kluso notiesāja, bet lietiskos pierādījumu sadedzināja krāsnī.

Tikmēr saimnieks Armands līgaviņu Santu bija aizvedis reibinošā piedzīvojumā – abi degustēja vietējos vīnus. Pie dzēriena glāzes sarunas raisījās labi un radās iespēja vienam par otru uzzināt ko jaunu. ”Izrādās, trīs bērni viņai ir,” kādā atklājumā dalījās Armands.

Kuru katru brīdi Armandam un Santai izsalkušiem bija jāpārrodas mājās, bet Dana un Mārīte ar pusdienu gatavošanu nesteidzās. Dāmas apsprieda, vai redz sevi blakus Armandam, un Danai par puisi jau bija radies iespaids, ka viņš ir ”kantējams čalis”.

Otrajā randiņā Armands nolēma doties kopā ar Mārīti, un pasākums izvērtās nervus kutinošs – Armands kopā ar līgaviņu devās baudīt izbraucienu pa bezceļiem, un saskaņa abu starpā veidojās acīmredzama.

Mājās palicējām bija uzticēts sakopt māju. Līgaviņām radās izdevība apspriesties divatā, un arī Santa izteicās, ka Armands ir labs vīra kandidāts, tomēr paredzēja, ka viņa būs nākamā, kura dosies mājās.

Kā sprieda Dana, kā nākamā saimniecību varētu pamest vai nu viņa, vai Santa. ”Santa tādēļ, ka es nezinu, vai Armandam patīk, ka viņa nepārtraukti karas kaklā,” skaidroja Dana. ”Man tāda uzmācība ātri apniktu.”

Armands lēma, ka viņa saimniecībā paliek Mārītes un Dana, bet Santai, kura šādu iznākumu jau bija gaidījusi, dalības šovā noslēdzās.
0 Komentāru

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu