Dāmas, iespēja uzrunāt šarmanto Alfridu Lipovski! Saimnieks meklē sievu iekārojamākais varonis svin dzimšanas dienu

5 komentāri
Dāmas, iespēja uzrunāt šarmanto Alfridu Lipovski! Saimnieks meklē sievu iekārojamākais varonis svin dzimšanas dienu
TV3 publicitātes foto, Skaties.lv

Svētki Saimnieks meklē sievu faniem – 13. spetembrī dzimšanas dienu svin trešās sezonas iekārojamākais brašulis Alfrids Lipovskis. Kā jau šarmantam vecpuisim tas pieklājas, viņa patiesais vecums ir miglā tīts, tāpat kā pašreizējais attiecību statuss.

Alfrida slavas stunda sita pagājušā gada rudenī, kad iesirmais šķelmis kļuva par šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas pieprasītāko vīru.

Saņēmis neskaitāmas iepazīties kāru sieviešu vēstules no visas Latvijas, Alfrids izvēlējās piecas izskatīgas blondīnes. Sekoja randiņi, romantika un dzīve viņa sētā Cirmas pagastā, un tā visa izskaņā viņš izvēlējās turpināt stāstu ar sirsnīgo Velgu Plataci.

Abu stāsts iesākās kā pasaka, bet diemžēl gada beigās romānam pienāca gals. Alfrids nenokāra galvu, bet steidza meklēt mīlu citā spēlē. Arī otra daudzsološi uzsāktā dēka neizturēja laika pārbaudi.

Interesanti, ka tas, cik tad īsti gadu paliek Alfridam, visdrīzāk ir zināms vienīgi viņam pašam. Šovos viņa vecums pusgada ietvaros variēja no 54 līdz 57 gadiem. Taču viņa neskaitāmajām pielūdzējām cipari pasē visdrīzāk nav svarīgi – pietiek vien ar apziņu, ka vīrietis, kuru dāmas iesaukušas par latviešu Aleksu Boldvinu, ir labākajos gados.

Foto: Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

Taču iekārojamā saimnieka vecuma lieta nobāl cita jautājuma priekšā – desmitiem pašmāju dāmu joprojām turpina jautāt Skaties.lv un šova veidotājiem – vai iznesīgais kungs, neatradis līgavu nevienā no iepazīšanās šoviem, joprojām ir brīvs?

Šajā jautājumā Alfrids apņēmies klusēt. Pavasarī pajuka viņa attiecības ar vēl vienā iepazīšanās šovā iepazītu dāmu, un pēc šī stāsta Cirmas pagasta saimnieks apņēmies par privāto dzīvi klusēt. Sociālajos tīklos viņš savu attiecību statusu nav norādījis, taču dāmu vēstulēm ir atvērts.

Un kā nerakstīsi, ja sirdi silda šarmantā kunga izteikumi par dāmām vēl no saimnieku šova laikiem!

”Vīrietis – tas ir sievietes balsts, lai sievietes par attīstīties un viņai būtu, uz kā balstīties. Vīrietis ir arī aizsegs no dzīves grūtībām, aukstiem vējiem, palīgs un draugs. Es tāds varu būt, esmu gatavs tāds būt par atbalstu un aizstāvi,” ar šādu domu graudu dāmas iejūsminājis Alfrids.

Tā kā kungs allaž radījis atvērta zēna iespaidu, viņa dzimšanas diena ir lielisks iemesls visām Latvijas brīvajām lēdijām uzrunāt gada pieprasītāko vecpuisi.

Video: Ko Alfrids domā par sievietēm

5 komentāri