”Cirka vērts variants!” Saimnieks Andris izsmej un kritizē vai katru Neldijas soli

34 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” vecākā dalībnieka Andra viešņa Neldija izlēmusi saimnieku iepriecināt ar pašas gatavotu saldējumu. Diemžēl Andris tā vietā, lai priecātos, nerimsies kritizēt sievieti.

Jau šovakar ”Saimnieks meklē sievu” Neldija demonstrēs unikālu pieeju, kā sakult saldo krējumu mājas saldējumam. Sieviete burku ar kuļamo krējumu apsies ap vēderu un dosies darbos, bet krējums tai laikā ”kulsies pats”, dāmai kustoties.

Andris gan uzdevuma izpildes laikā ik uz soļa kritizēs Neldiju.

”Man vajag tagad apakšbikses, lai man nepazūd burka,” jokojoties saimniekam paziņos Neldija.

”Cilvēks gados nevar uzvesties tā kā galīgi mazs bērns,” dusmosies Andris. Kad sieviete paziņos, ka viņai vajag striķi, viņš ironiski uzjautās: ”Kārties neiesi?”

Kāpēc Andris ir viens? Lasi saimnieka meitas stāstu TE!

Kad Neldija ar visu krējumu dosies ogās, saimnieks nerimsies uzjautrināties. Viņš paziņos, ka reizē var darīt vien trīs darbus – ”pīpāt, pirst un malku cirst”.

”Cirka vērts variants,” saimnieks izsmies Neldijas saldējuma gatavošanas pieeju.

Tikmēr Aivaram jau jauna favorīte! Lasi te!

Vairāk skaties jau 13. novembra vakarā TV3!

TOP komentāri

 • Marta
  +107 +105 -2

  Marta

  Neldijas meitai nevajadzēja mammu pieteikt šim šovam. Viņa ir vienkāršs lauku cilvēks, kam dzīvē nav tā paveicies, nav braukājusi ekskursijās, nav apmeklējusi restorānus , nav dārgu apģērbu un tagad tā Latvijas daļa un tas pats Andris , izsmej viņu par visu ,ko viņa dara. Bet viņa ir patiesa , jā varbūt ar savām dīvainībām , bet labsirdīga. Lai Neldijai dzīvē veicas :)
  Bet Andrim kauns ,ka izsmej sievieti .
 • Ineta
  +88 +85 -3

  Ineta

  Kā nav īstenībā kauna šim tā saucamajam Andrim ...viņš tak pats arī nav Alens Delons .Sievieti ,kura tiešām varētu viņam būt mīļa un gādīga ,viņš atļaujas izsmiet ..tā arī paliks viens kā koks ...tiešām ,lai Neldijai veicas ..un šim gudrais" pirdējs" ,lai bauda vientulību ..viens riktīgi prasts lauku pāķis
 • Valija.
  +75 +71 -4

  Valija.

  Ļoti nesmuki uzvedās Andris it kā pats būtu dabas brīnums viens prasts apaudzis vecis.Labāk būtu sevi apskatījis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl