Ciemos pie Ilmāra: kā modernais saimnieks iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Alojā

115 komentāri
Ciemos pie Ilmāra: kā modernais saimnieks iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Alojā
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas intriģējošāko saimnieku kļuvis Ilmārs no Alojas. Saņēmis ”kurvīti” no mākslīgā skaistuma cienītājas Jeļenas, viņš ciemos aicina Beāti, Eviju un Lauru. Taču Ilmārs dāmas nevedīs uz lauku mājām, modernais saimnieks mīt divstāvu dzīvoklī, kuru laipni izrādīja arī Skaties.lv.

Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem. Savulaik pārdevis savu māju, jo bez sievas tur bijis par plašu, viņš tagad dzīvo divstāvu dzīvoklī Alojā un teic, ja satiks īsto, māja atkal būs.

Šobrīd Alojas dzīvoklī viņi mitinās trijatā – Ilmārs, viņa meitiņa, kuru audzina tēvs, un vēl trešais iemītnieks – kaķēns, kurš, kā jau var pačukstēt Skaties.lv, izpelnīsies tikpat lielu līgavu uzmanību kā pats saimnieks.

Dzīvoklis iekārtots eleganti askētiskā stilā ar interesantām detaļām. Viss dzīvoklī liecina, ka Ilmārs ir lepns tēvs un ģimene lielos draugos ar sportu – pie ledusskapja piestiprināti apbalvojumi par sportiskiem sasniegumiem, bet telpās – atribūti, kas liecina, ka ģimene aizraujas ar velo un motosportu.