”Ceru atrast īstu mīlestību.” Saimnieks Aivars, lai atmaskotu līgaviņas, gatavo īpašu pārbaudījumu

15 komentāri
”Ceru atrast īstu mīlestību.” Saimnieks Aivars, lai atmaskotu līgaviņas, gatavo īpašu pārbaudījumu
Linda Vincāne/Skaties.lv

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs, kurš jau izpelnījies īpašas skatītāju simpātijas savas gaišās personības dēļ, viņš mīlas lietās jau pāris reizes apdedzinājies, un dažas no šīm reizēm bijušas TV spēles pašā priekšvakarā. Taču ”Saimnieks meklē sievu” viņš startē cerību pilns beidzot sakārtot savu mīlas dzīvi. Un meitenēm viņu neapmānīt – Aivars drīz izspēlēs īpašu trumpi.

”Viss kādreiz jāsāk no nulles,” savu motivāciju saimnieku šovam atklāj Aivars. ”Esmu gatavs šeit beidzot atrast savas dzīves otro pusīti. Ceru atrast īstu mīlestību. Noteikti,” Skaties.lv stāsta Aivars.

Iepriekš Aivars attiecībās piedzīvojis dažāda veida vilšanās, tāpēc nu meklē vienkāršu un sirsnīgu dāmu, kura pieņem viņu kā vienkāršu lauku zēnu.

”Es meklēju meiteni, kurai patīk viss, ko es daru. Ar ko es varētu kopā turpināt darīt visu, ko pats esmu šeit iesācis. Mani plāni ir diezgan palieli, bet ar divām rokām to nav iespējams izdarīt.

Un ne tikai par rokām runa. Arī padoms no otra cilvēka man svarīgs,” neslēpj Aivars, kurš sapņo izveidot mājputnu inkubatoru.

To, ka plāni puisim lieli, apliecina arī fakts, ka viņš netālu no saimniecības iegādājies dzīvokli, kas veiksmes gadījumā kopā ar līgavu tiks kopīgi iekārtots kā ģimenes ligzdiņa.

”Lauku mājas tomēr kopā ar vecākiem, bet dzīvoklis – tas ir pašam savs,” tā Aivars. Lai arī uz vietu, kur viņš mitinās, jāceļas pāri Daugavai ar plostu, Aivars uzskata, ka tas nav iemesls pilsētas dāmām sabīties. Nekādi dziļie lauki jau tur neesot – visas ērtības arī Rīgas dāmām.

”Ciematiņā ir gan skola, gan bērnudārzs. No dzīvokļa paskaties pa logu un redzi skolu. Viss mums ir kā pilsētā – ambulance, pasts un komplektā vēl lauku klusums, un viss ir tuvu.

Ja gribas izklaidi – ir personīgā laiva, var vakarā izbraukt pa Daugavu, pabaudīt romantiku. Patīkama vieta,” līgaviņas iedvesmo saimnieks.

Šobrīd puiša sētā notiek bīstamas spēles – meitenes saimniekam simpatizē, taču ne visas ir patiesas. Kā Skaties.lv atklāj Aivars, viņš ir nodrošinājies pret to, lai neizdarītu kļūdu.

Aivars

Aivars

”Izskatam, protams, arī ir nozīme, taču centīšos neuzķerties uz ārējo skaistumu. Mēģināšu vairāk ar sirdi sajust. Un ja man vienam pašam neizdosies sajust, paļaujos uz palīgiem.”

Lai Aivars nekļūdītos, viņam lemt palīdzēs radu saime – mamma, tētis, māsa, pat māsīcas gatavas padalīties ar novērojumiem par meitenēm.

”Sieviete sievieti laikam jūt, tāpēc novērtēt meitenes ieradīsies arī manas māsīcas. Mēs, puiši, jau reizēm nesaprotam to pareizo izvēli, meitenēm tomēr cits skatiens, cita sajūta iekšā,” pārbaudījumu, kas gaida viņa daiļavu kompāniju, iezīmē Aivars.

15 komentāri