”Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.” ”Brexit” ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā

Arvien nenovēršamāk tuvojas brīdis, kad Lielbritānija varētu aiziet no Eiropas Savienības, kas nenoliedzami ietekmēs arī daudzus tur dzīvojošos latviešus. Ar bēdu stāstu par to, kā viesstrādnieku dzīvi ietekmējis ”Brexit”, klajā jau nāca Aija Dembovska, un savu viedokli sarunā ar Skaties.lv atklāj arī ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone.

Atpakaļ uz rakstu

64 komentāri

 • Iveta Vājeika
  +10 +10 0

  Iveta Vājeika

  Magone, beidz lūdzu maldināt cilvēkus! Un, ja nav noslēpums, cik Tev par šo interviju samaksāja? Būtu cienijusi šo zemi, kas Tev ļāva tik daudz gadus šeit dzīvot un vēl saņetmt tik labus pabalstus.
 • BERTA

  BERTA

  STULBA REKLAAMA ,MUMS VISS KAARTIIBAA ,TIE KAS STRAADAA ,,,SKAISTIEM VISUR CENAS KAAPJ :)))
 • Ilga

  Ilga

  Kādas blēņas stāsta tā Burkas Kundze,lai tik brauc uz Latviju,blusass noēdīs,daudzi cilvēki par bomźiem palikuši,cilvēkus noslogo veikalos,algas ir mazas,pat galus nevar savilkt kopā,😴🤔Latvija grimst bezdibenī.😴😴😴😴
 • Dace Kuļiņaka - Pakalne

  Dace Kuļiņaka - Pakalne

  Redzējām kā abām gāja jūsu šovos!!!!...Un nafig tādas angļiem vajadzīgas?Man radi un paziņas dzīvo un viss labi.Stulbs arī tur gudrāks nekļūs.
 • Christen Chri
 • Inese Apsite

  Inese Apsite

  Nu nezinu, iespējams, ka man paveicies ar labu darbu, jēdzīgu algu un brīnišķīgiem kolēğiem. Nekādu diskrimināciju arī jutusi neesmu. Un tā jau vairāk nekā 13 gadus. Gan jau katram iebraucējam tas stāsts ir savādāks, ar individuālām niansēm, jo viss ir atkarīgs no paša. Vienu lietu gan pamanīju - man dzīve sāka iet uz augšu, kad izlīdu no savas "čaulas", no pazīstamās latviešu vides, un sāku kontaktēties un draudzēties ar vietējiem.
  • Christhen Go

   Christhen Go

   Inese Apsite, tieši tā, kamēr tu biedrojies ar iebrucējiem, tālu netiksi, tā ari "zemenes lasīsi", lai tiktu uz augšu ir jākļūst par vietējo. Tu pilnīgi pareizi saki. Es to pašu izdarīju un izdevās ar smagu darbu 6 gadu laikā izveidot veiksmīgu karjeru milzīga angļu uzņēmumā. Bet, ja cenas ir kāpušas krietni, bet nav vēl tik traki.
 • Mairis Krupenčiks

  Mairis Krupenčiks

  Kam jūs te vajadzīgi,te bads, bankrots,krievi uzbrūk karoče fiskālās deficīts
 • super

  super

  vēl jau viena zvaigzne nav runājusi, tas laikam būs -GATIS KANDIS
 • Lasītāja

  Lasītāja

  Nu tagad skries atpakaļ, bet, kad bija jākopj sava saimniecība, tad aizlaida un nav ko pieminēt, ka palika viena ar bērnu. Daudzas ir vientuļās mātes. Labi protams, ka izveidoja ģimeni, bet.... .
  Izskatās, ka atkal par sevi atgādina arpliku runāšanu. Kā bija ar to pasaules galu, par ko tik krāšņi rakstīja. 😒
 • Ilonna Eigima

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!