Būs vēl vienas saimnieku kāzas? Kā pēc filmēšanās dzīvo Oskars un Dārta

42 komentāri
Būs vēl vienas saimnieku kāzas? Kā pēc filmēšanās dzīvo Oskars un Dārta
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Uz cerīgas nots šovā ”Saimnieks meklē sievu” noslēdzās Oskara un Dārtas mīlasstāsts. Skaties.lv sazinājās ar saimnieku mēnesi pēc filmēšanas, kurš atklāj – ekrānā iesāktais dzīvē turpina plaukt arī pēc kameru izslēgšanas.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Oskars, viņš joprojām ir kopā ar Dārtu. Abi bauda viens otra un, protams, šova fanu, uzmanību.

NEGAIDĪTI! Dārtai ir pavisam cits viedoklis! Lasi TE!

‘’Gan jau tas ar laiku pierims, bet šobrīd ir tā, ka tās uzmanības ir daudz. Ejot pa ielu, jūtu sev pievērstus skatienus, cilvēki sveicinās, grib aprunāties. Populārākais jautājums ir: ‘’Kad būs kāzas?”,’’ smejas Oskars.

Un kad tad būs kāzas? ‘’Varbūt nākamgad. Mums nekur nav jāsteidzas. Ilmāram ir jāsteidzas, mums tā nav,’’ smejoties mazu intrigu rada saimnieks.

Kā atklāj Oskars, ‘’Saimnieks meklē sievu’’ pozitīvi ietekmējis ne tikai viņa privāto, bet arī profesionālo dzīvi. Oskara vadītais Riebiņu jauniešu centrs pēc šova burtiski guvis jaunu elpu.

‘’Vairāk uzmanības, vairāk apmeklētāju. Šobrīd gaidām jauno budžetu.

Ir cerības celt centra darbības kvalitāti, pateicoties šovam. Galu galā televīzijā ir atrādīts mūsu veiktais remontiņš, jūtu atbildības sajūtu, pienākuma apziņu pret apmeklētājiem,’’ pilns spara rosīties ir Oskars.

42 komentāri