Brīnums ir noticis! Foto: kā tagad izskatās saimnieka Dagņa īpašums, ko vasarā izpostīja ugunsnelaime

8 komentāri
Brīnums ir noticis! Foto: kā tagad izskatās saimnieka Dagņa īpašums, ko vasarā izpostīja ugunsnelaime
SKATIES/PRIVĀTAIS ARHĪVS

Aizvadītā gada vasarā milzīga nelaime notika ”Saimnieks meklē sievu” varoņa Dagņa Darģa dzīvē – viņa sētu nopostīja ugunsgrēks, un saimnieks bija spiests lūgt tautai palīdzību. Jaunais gads nāk ar labām ziņām – lopu kūts rekordlaikā ar tautas atbalstu ir atjaunota, un darbi var turpināties!

Par nelaimi Dagņa sētā aizvadītajā vasarā lasi TE!

Augusta sākumā, kad Skaties.lv devās lūkot postažu saimnieka sētā, Dagnis atklāja, ka ir ļoti nobažījies par to, vai līdz ziemai izdosies atjaunot divdesmit gadu darba laikā paveikto. Tas nozīmēja kūts uzbūvēšanu teju no jauna, lai govīm būtu, kur patverties.

Kā nu ziņo, Dagnis, brīnums ir noticis!

”Pateicoties jūsu labvēlībai, Ziemassvētkos visi lopi ir atkal zem jumta, saimniecībā darbi turpinās. Paldies katram no jums. No sirds,” visiem, kas kādā veidā sniedza palīdzību grūtajā brīdī, paldies saka Dagnis.

Lūk, kā tagad izskatās ēkas, kuras vasaras izskaņā vēl bija krāsmatas!

Lai arī sākumā Dagnis uzsvēra, ka lūdz tautas atbalstu tikai tāpēc, ka ir absolūtā izmisumā un citas iespējas neredz, bet īsti netic tam, ka kāds atsauksies, cilvēki viņu nepameta nelaimē.

Jau pāris nedēļas pēc nelaimes ar līdzcilvēku palīdzību izdevās sakopt gruvešus un nu pāris mēnešu laikā gotiņām teju no nulles uzcelta mīlīga un silta kūtiņa.

”Brīnums ir noticis!” paveikto, kam pats īsti neticēja, komentē Dagnis, kurš, lai visu atjaunotu, strādājis pat pa 20 stundām diennaktī.
8 komentāri