4 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” varonim Aivaram Dimitrijevam, tautas mīļi sauktam par Aivariņu, enerģija un spēks, šķiet, nekad nebeidzas. Pat ziemas salā viņš spara pilns rosās ārā un slimot pat nedomā! Sarunā ar Skaties.lv Aivariņš atklāj savu noslēpumu, kas palīdz izvarīties no saaukstēšanās visas ziemas garumā.

Kā Skaties.lv atklāj Aivars, viņš ziemu pavada ārā, rosīdamies žāģēšanas darbos.

”Jā, darbs ir fiziski smags, visu laiku jābūt ārā, neatkarīgi no laika apstākļiem. Tagad, piemēram, mums te īsta ziema – sniega sega 15 centimetri! Bet kam gan tagad viegli?” stāsta saimnieks.

Kas ir Aivara bijusī draudzene, ar ko viņam kopīgs bērniņš? Lasi te!

Strādājot šādos apstākļos, svarīgi parūpēties par veselību. Un te Aivaram ir laba recepte, kas var noderēt arī citiem.

”Es nekādas zāles nelietoju, kam man to vajag!

Ja gadās nosalt, vislabākais ir vakarā iedzert ”balzamiņu”. Simts gramus ieliet glāzītē un uzreiz iekšā. Un uzreiz gultā zem segas, kārtīgi izgulēties!” pamāca Aivars.

Nedrīkst pārsniegt simts gramu normu, un arī palikt nomodā un, piemēram, skatīties televizoru, pēc šīs devas ieņemšanas nav ieteicams – tad efekts var izpalikt.

”Simts grami, zem segas un modīsies kā gurķītis! Spēka pilns un vesels,” tā Aivars.

Vēl kāds svarīgs priekšnosacījums, ko Aivars iesaka ievērot – ģērbšanās atbilstoši laika apstākļiem. Nav jāsatuntulējas, ja ziema nemaz nav tik vēsa, taču, ja sals klāt, tad gan – silta jaka, kājas zābakos un mammas adītās vilnas zeķes kājās!

”Nav nepareizo laika apstākļu – ir nepareizais apģērbs,” uzsver āra darbos pieredzējušais Aivars.

Vēl saimnieks novērojis, ka aukstums nemaz nav tas galvenais bieds veselībai. Daudz lielāku ļaunumu var nodarīt satuntulēšanās un pārkaršana. ”Darbs siltumnīcā un nemitīgi kurinot izsūc spēkus vairāk, nekā strādāšana aukstumā āra darbos,” izsecinājis saimnieks.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl