Bizness plaukst, bet atrast otro pusīti neizdodas! Kā gadu pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dzīvo Jānis Fogels

17 komentāri
Bizness plaukst, bet atrast otro pusīti neizdodas! Kā gadu pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dzīvo Jānis Fogels

‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Jānis Fogels uzreiz pēc filmēšanas devās uz Īriju, bet nu atgriezies dzimtenē. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, ka vairs prom braukt neplāno – viņš uzsācis radošu biznesu Latvijā un, jā, atkal ir sievas meklējumos!

‘’Mājas ir mājas. Ārzemēs tu esi kā četrās sienās – darbs, mājas, darbs. Tur tu nevari darīt to, ko tev pašam patīk darīt pa brīvo laiku,’’ sarunā ar Skaties.lv atgriešanos Latvijā pēc Īrijā nostrādāta perioda skaidro Jānis.

Viņš gan uzsver, ka nenožēlo gūto pieredzi, pastrādājot Īrijā.

‘’Katrā ziņā, es pilnīgi nenožēloju, daudz ko varēju jaunu savā dzīvē redzēt,’’ tā Jānis. Šovasar viņš nekur nebrauks – saimnieks meties darbos savā saimniecībā.

Papildus ikdienas darbiem Jānis uzsācis radošu biznesu- viņš no koka veido interesantas, sadzīvē noderīgas lietiņas.

Kā pēc šova dzīvo Aivars? Lasi TE!

‘’Realizēju draugu ieceres, meklēju idejas internetā. Gatavoju lietas, kas ir vienā eksemplārā, ne masveidā vienu un to pašu.

Tādējādi cilvēks, kas to iegādājas, var būt drošs, ka otras šādas lietas nav, ir tikai viens eksemplārs,’’ skaidro saimnieks. Ja vēlies iegādāties kādu no Jāņa darbiem, sazinies ar viņu ŠEIT.

Kamēr darba dzīvē Jānim viss plaukst un zeļ, attiecību sfērā iestājies klusums.

‘’Kā jau pēc ‘’Facebook’’ profila var redzēt, esmu brīvs. Protams, ir vēlme atrast otru pusīti. Bet, kā jau saka, tas laikam var notikt tad, kad esi īstajā laikā un vietā,’’ smaida Jānis.

Pēc atgriešanās no Īrijas Jānim šad tad galvā pazibot doma, ka derētu sazināties ar meitenēm, kuras pagājušajā vasarā ieradās viņa sētā uz ‘’Saimnieks meklē sievu’’ filmēšanu.

‘’Būtu interesanti tagad atkal satikties visiem kopā un atcerēties visus piedzīvojumus. Kad meitenes pagājušovasar visas bija vēl pie manis, viņas jau sprieda, ka nākošā gadā vajadzētu visiem atkal satikties pēc gada tajā pašā laikā,’’ spriež Jānis.

17 komentāri