”Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani!” Saimnieks Gunārs, gaidot vēstules, nojauc vecuma robežas

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

29 komentāri
”Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani!” Saimnieks Gunārs, gaidot vēstules, nojauc vecuma robežas
PUBLICITĀTES FOTO

Pilnā sparā rit dāmu pieteikšanās uz ”Saimnieks meklē sievu” vīru sirdīm, un šosezon kungu kompānija ir īpaši pievilcīga un sievu meklēšanai pieiet nopietni. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Gunārs no Balviem, viņš intuitīvi jūt, ka dzīve šovasar mainīsies – kā nekā, viņa lielajā mājā jau gaida ar mīlestību iekārtotas istabas trim bērniem!

58 gadus vecais vēžu auzdētājs Gunārs no Balviem sarunā ar Skaties.lv vēlas akcentēt, ka skaitlis, kas rakstīts viņa pasē, ir mānīgs. Saimnieks ir pašā jaunības pilnbriedā un gatavs īstai mīlestībai un ģimenes veidošanai vairāk, nekā jebkad!

”Redzot, kas rakstīts man pasē, man gribētos uzspridzināt to pasu galdu. Jūtos ne vecāks par 40, patiesībā pat jaunāks. Tusējos ar cilvēkiem ap 20, ātrums mani nebiedē,” smejas saimnieks.

Viņu nebiedē arī potenciālo līgaviņu vecums – paša attiecību pieredze rāda, ka, ja ir saskaņa, gadiem nav nekādas nozīmes.

Iepatikās? Spied TE un raksti Gunāram vēstuli!

”Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani. Viss bija ideālā kārtībā,” atceras saimnieks. Turīgais latgalietis jau šovā uzsvēra, ka viņam tīk dāmas lutināt ”pēc pilnas programmas”, un tas diemžēl arī attiecības izjaucis.

”Meitene kļuva pārāk alkatīga – pieprasīja mašīnu, dzīvokli Rīgā. Tajā brīdī pateicu – šķiramies kā brālis ar māsu,” atceras Gunārs.

Tā ka vecums noteikti nebūs tā kvalitāte, uz ko Gunārs skatīsies, izvērtējot dāmu pieteikumus. ”Uz pasaules jau ir visādi cilvēki. Karjeristes, kuras palaidušas garām precību gadus, meitenes, kuras pārāk nodevušās karjerai un kuru dzīvēs attiecībām nav vietas.

Visādas gadījies satikt. Kāda ir tā ideālā? Redzēsim. Cilvēks jāiepazīst dzīvē,” tā vēžu audzētājs.

Un dāmas var nebaidīties – Gunārs ar iepazīšanos nedomā sieviešu dzīšanu kūtī vai dobēs. Ja izdosies tikt starp pieciem populārākajiem, viņš ”Saimnieks meklē sievu” dāmām ieplānojis vairāk jauku atvaļinājumu, ne darbu.

”Govju man nav, bet dārzs pilns gurķu, kabaču. Lai brauc ar savām receptēm – pārbaudīšu, kā marinē un taisa salātus, sarīkosim dārza svētkus.

Iekuršu melno pirti, pārbaudīsim, kā viņas tur siltumu,” meitenes nebaidīties pieteikties izbaudīt jauku vasaras atpūtu viņa sētā iedrošina Gunārs.

Un viņam ir laba priekšnojauta. ”Intuitīvi jūtu, ka mana dzīve šovasar mainīsies. Esmu gatavs veidot ģimeni!

Un morāli esmu gatavs arī bērniem! Mājas otrajā stāvā brīvas stāv un gaida istabas trim bērniem. Kad projektēju māju, man bija svarīgi, lai tā būtu bērniem piemērota,” var pačukstēt saimnieks.

29 komentāri