46 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” skaistule Krista Kļaveniece, uzvarot cīņā par Aivara sirdi, atklāja kārtis – viņa šovā startējusi, lai tiktu ārzemju ceļojumā. Kā atklāsies 4. decembra sērijā, abiem ticis brauciens ar autobusu uz Tallinu, turklāt līdzi brauks konkurente.

Kā atklās Agnese Deptuā, Aivars pēc gala izvēles izdarīšanas zvanījis viņai un paziņojis, ka pieļāvis kļūdu, izvēloties Kristu. Līdz ar to Aivaram dāvāta šova vēsturē nebijusi iespēja – braukt ceļojumā uzreiz ar divām!

Saimnieks meitenes autobusā sagaidīs ar ziediem, un Krista jau būs mazliet neapmierināta, jo Agnesei tiek glaunāks pušķis.

Aivaram līdzi ir arī gredzens! Lasi TE!

Vai meitene, kura, kā pati pēc tam atzinās, gājusi uz visu banku, lai tiktu smalkā ārzemju ceļojumā, būs mierā ar situāciju, ka kopā ar pāri brauc trešā meitene, turklāt šika lidojuma vai kruīza vietā jāsēž autobusā uz Tallinu?

Taču viss nebūs tik vienkārši – kompānijai priekšā negaidīts pavērsiens!

Skaties ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumu sēriju jau 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • Mija
 • Marta
  +34 +33 -1

  Marta

  Un Krista sapņoja aizlidot kaut kur tālu , bet dabūja tepat pie kaimiņiem. Ha ha .
 • Stella
  +18 +16 -2

  Stella

  Nu cirks😄 viņi visi radīti viens otram! 👌 Nu fantastiski sader kopā tā Krista ar Aivaru ! Agnese vazājas līdzi ka trešais ritenis😄😄 noteikti abas samīlējušās Aivarā😂😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl