Austris otrajā randiņā piedzīvo vilšanos; mājās dodas viena no Inetām

1 komentārs

Pirmdienas, 18. oktobra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem devās iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” kārtējā sērija, un tās noslēgumā saimniekam Austrim nācās izvēlēties, kuru no trīs līgaviņām sūtīt mājās.

Raidījumā pirms nedēļas 62 gadus vecais Rundāles saimnieks Austris devās randiņā ar Inetu un atklāja ko vairāk par to, kādu sievieti vēlas sev blakus. Nu doties randiņā ar saimnieku iespēja bija otrai Inetai.

Tikmēr mājās palikusī Sandra neslēpa: ”Es jutos aizvainota. Bija iesists pa manu ego.” Tomēr vēlāk paziņoja, ka viņa noteikti nebūs tā, kura saimniecību pametīs kā nākamā: ”Es domāju, ka viņš tagad izvēlas starp divām Inetām.” ”Es vispār esmu pārliecināta, ka es te būšu saimniece,” Sandra piebilda pēcāk. Kā Sandras paziņojumu uzņēma mājās palikusī Ineta, lasi te!

Austris Inetu bija aizvedis uz pavisam praktisku randiņu – keramikas darbnīcu, kur abi bija iecerējuši veidot māla bļodiņas. Taču saimnieks uzreiz paziņoja: ”Man nepatīk šī nodarbe. Es esmu skatītājs uz mākslu, nevis radītājs.”

”Es negribēju rokas smērēt ar māliem,” vēlāk skaidroja Austris. ”Pilnīgi garlaicīgs pasākums.”

”Randiņā svarīgi tas, ka cilvēki dara kaut ko kopā, apmainās viedokļiem vai domām. Kāpēc tas nenotiek? Atkal ir dažādi iemesli – vai tā ir kautrība vai nogurums. Bet randiņš, manā uztverē, ir kaut kas cits,” sprieda Ineta.

Vīlušies randiņā, Austris ar Inetu atgriezās mājās, kur abus daudz priecīgākā noskaņojumā sagaidīja Sandra un otra Ineta.

Pie pusdienu galda Sandra uzsvēra, cik daudz viņa strādājusi, kamēr pārējās līgaviņas pavadīja laiku kopā ar saimnieku. Inetasprāt, šādi izrunāties nav bijis smuki. ”Viņai ļoti patīk arī komandēt. Varētu padomāt, ka viņa jau te simtu gadu ir saimniece,” izteicās Ineta.

Tikmēr Ineta, kura šajā raidījumā bija uzaicināta randiņā, atklāja, ka iekšējā sajūta viņai esot nogaidoša: ”Šobrīd es nezinu, ka Austris ir tas cilvēks, ar kuru es gribētu turpināt attiecības.”

Kā sprieda Sandra, Austris jau ir pārliecināts par to, kuru no līgaviņām viņš atstās savā sētā, un uz viņu varbūt saimnieks liek lielākas cerības nekā uz abām Inetām.

No vienas līgaviņas Austrim nācās atvadīties, un viņš nolēma mājās sūtīt Inetu, ar kuru viņš devās randiņā pirms nedēļas.

1 komentārs

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

“Tāpēc jau dzīve neapstājas.” Valdis pēc Linitas atraidījuma degunu nenokar

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu