Atklāti un skarbi: Magones ”likteņa varā pamestā” mamma nāk klajā ar drausmu stāstu par slavenās ģimenes aizkulisēm

No Anglijas Latvijā atgriezusies ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone ar vīru Žanu un bērniem. Lai gan ģimene medijos uzbūra idilli par skaistu atgriešanos pie saknēm dzimtas mājās, viss neesot tik skaisti, kā izskatās. Pie Skaties.lv vērsās Magones mamma Ginta, kura ir tuvu izmisumam – pašas meita esot izdzinusi no mājas un pilnībā norobežojusies no slimās sievietes, kuru sākumā solījusi atbalstīt kā finansiāli, tā palīdzot lauku darbos.

Atpakaļ uz rakstu

127 komentāri

 • ir
 • Jomako

  Jomako

  Vai sirmmāmiņa varētu padalīties, kur katru mēnesi ņem tādu naudu? Maksājumus maksā, bankai katru mēnesi diezgan liela summa, dzīvojot būdiņā un nestrādājot.
 • Haha

  Haha

  "Sirmmāmiņai" 61 gads"😁Manai mammai 65 un kundze labākajos gados! Vecmāmiņai 89,nu jā tā ir Sirmmāmiņa.
  • O

   O

   Viña knapi var paiet, pàrcietusi 6 operåcijas!!! Divåm nūjåm... nezin kåds vėl tu bùsi šajå vecumå! Ir lai e ka citi var skriet un iet, bet citiem diemźėl veseība ir tåda kàda ir!
 • Riebjas!!!

  Riebjas!!!

  Kā redzams, šitā tautas debilizācija caur "šoviem", kuros savāc mazizglītotus, garā vājus, izlaidīgus un tamlīdzīgus cilvēkus ar novirzēm no normas, turpina rullēt. Tādi "producenti un "scenāristi", kuri ar šiem mēsliem piesārņo ēteru un debilizē tautu, un piesmej garā vājus cilvēkus, pēc nāves pa taisno nonāks ellē! Tur viens piķa katls jau vārās! Kā līdzīgā diskusijā reiz kāds rakstīja - par tāda veida kaitniecību šito sūda "šovu" veidotājus būtu jāpiesien pie kauna staba.
  • Lapa

   Lapa

   Taisniba ka izmanto mazizglītotus utt cilvecinus. Un tauta pesmej. kam tas vajadzigs??
   • !

    !

    Ja pats negrib un nepiekrīt, tad nevienu tur ar varu nevelk! Pati Burka jau grib TV zīmēties!
 • Zlibs

  Zlibs

  Nav ko lasit par sadam burkam.vina tak ar putniem...4viri .4 beerni.nu jau sasniegums
 • Maija
  • Roze

   Roze

   Vai tad nav japalidz? Virietis labakajos gados bet ne pirkstu nepiedurs. Varbuut dzivo pa kazino.?Nestradaa neviens. Lai meklee laimi citur nevis abi seez uz mammas ipasuma. Kur tad turisma bizness par kuru bij salielijusies?? Burka paliek arvien pretigaka. Londonas bildes jau nenosedz sirdi.
   • Sandy

    Sandy

    Un dzejas grāmatas, fanu pūļi ar kuriem tā lielījās? No Strenčiem visi fani.
 • Džins

  Džins

  Kas tā par banku, kura sirmmāmiņai dod kredītu ar 330 eiro ikmēneša maksājumu?
  • Pilnīgs čau!

   Pilnīgs čau!

   (17000÷330)÷ 12 mēnešiem= 4 gadi ar astiiti ...... interesanti gan , cik reuzes rad tas krediirs par to buudu ir njemts un kas vispaar ir samaksaats??? 😅😅😅 atkal pilnīgākais bezpriģels tiek stāstīts tautai.....
 • Ika

  Ika

  Kur tad tie solijumi ka Latvijaa taisiis biznesu ar turismu?Un palidzes stradigais virinsh. Kaut ko tadu lielijaas pirms atbraukshanas uz LV.
 • Dzidra Korsiete

  Dzidra Korsiete

  Neiet jau runā par Magones dzīvi bet savai mammīte gan lai liek mieru nevis izdzen no majam.
 • būs interesanti

  būs interesanti

  LAURA DUBRA
  SILVA KALVĀNE

  Kur tik nožēlojami subjekti var rasties , kā šīs abas abas padibenes! Cilvēki palasiet šo nožēlojamo sieviešu koentārus par Magoni!! Dubra atļaujas Magoni nosaukt par utainu bomzeni, Kalvāne Magoni nosauc par sūdu! Palasiet! Vai pašas ir kaut gramu labākas? Abas riebeklenes visā savā nožēlojamā "krāšņumā" ir aplūkojamas Facebokā! Caureja piemetas šīs abas zemu kritušās ieraugot!

  Es neesmu Magone, neatbalstu ne Magones, ne viņas Mates izgājienus. Nosodu, tāču tādas rupjības kā LAURA DUBRA un SILVA KALVĀNE, neizteiktu nevienam! Tā izteikties par cilvēku nedrīkst. Magone šīs abas padibenes varētu iesūdzēt tiesā un tikt pie smukas naudas summiņas par goda un cieņas aizskārumu. Ja LAURA DUBRA ļerkst, ka Magone ir utaina bomzene, viņai būs jāpierāda, ka Magone ir bomzene, un, ka viņai ir utis. SILVAI KALVĀNEI būs jāpierāda, ka Magone ir sūds!
  • Sanita

   Sanita

   Magonit, tev caureja? Skrien uz Klo un neaizstāv sevi te. Tev Strenčos vieta un taviem bērniem adoptēt uz normālu ģimeni.
   Naudu vajag pelnīt strādājot ne ziepju operas rakstot. Tavam vīram arī vajag strādāt ne sēdēt uz bērnu pabalstiem un mammai uz kakla.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!