Atklāti un skarbi: Magones ”likteņa varā pamestā” mamma nāk klajā ar drausmu stāstu par slavenās ģimenes aizkulisēm

129 komentāri
Atklāti un skarbi: Magones ”likteņa varā pamestā” mamma nāk klajā ar drausmu stāstu par slavenās ģimenes aizkulisēm
PRIVĀTAIS ARHĪVS

No Anglijas Latvijā atgriezusies ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone ar vīru Žanu un bērniem. Lai gan ģimene medijos uzbūra idilli par skaistu atgriešanos pie saknēm dzimtas mājās, viss neesot tik skaisti, kā izskatās. Pie Skaties.lv vērsās Magones mamma Ginta, kura ir tuvu izmisumam – pašas meita esot izdzinusi no mājas un pilnībā norobežojusies no slimās sievietes, kuru sākumā solījusi atbalstīt kā finansiāli, tā palīdzot lauku darbos.

Solītā atbalsta vietā – publisks pazemojums

”Vēršos pie jums, jo, ja ne citas palīdzības, vēlos, lai sabiedrība uzzina patiesību,” tā sieviete, kura šobrīd, kaimiņu un labu cilvēku aprūpēta, mīt Kalētu pagasta Ozolu ciema saimniecības būdiņā. Viņas mājā tikmēr iekārtojusies Magones ģimene.

Magone ir atbildējusi mātei! Viņas vēsti lasi TE!

”Magoni ar Žani un mazbērniem ielaidu savās mājās ar nosacījumu, ka abi man palīdzēs saimniecībā, veiks lauku darbus, strādās fermā un es varēšu tikai komandēt. Nu ir sanācis otrādi.

Abi šobrīd dzīvo manā mājā, par kuru es turpinu maksāt kredītus, nekādos darbos nepalīdz un vēl ar varu pieprasa man māju viņiem uzdāvināt.

Es, slima, veca sieviete pēc sešām operācijām, dzīvoju būdā, kurā jumts uz galvas gāžas. Kaut kā izdzīvot man palīdz kaimiņi, sveši cilvēki, kamēr meita ar ģimeni ir pilnībā novērsusies,” skarbo stāstu Skaties.lv atklāj Ginta.

Sieviete atklāj, ka kredītā par īpašumu samaksājusi jau 17 tūkstošus, palikuši vēl četri, kurus sirmmāmiņa turpina maksāt, lai arī mājās ievākusies Magones saime.

Kurai taisnība – Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm

”330 eiro ik mēnesi maksāju kredītā par māju, kurā dzīvo viņi, plus par elektrību maksāju es. Viņi ne par ko nemaksā! Jā, pavasarī, atgriežoties no Anglijas, iedeva man tūkstoti, bet kad tad tas bija.

Solīja mājā vismaz veikt remontu, bet šobrīd gluži pretēji – māja ir aizlaista. Grib, lai es vēl iedodu naudu remontam. Bet man nav tādas naudas! Jau tā centos palīdzēt, iedodot pajumti, kad atgriezās no Anglijas, bet tā vietā nu viņi man uztaisījuši kaunu pa visu Latviju, internetā stāstot, ka es metu ārā no mājas.

Bet tā ir mana māja, par kuru esmu daudzus gadus maksājusi, lai vecumdienās būtu jumts virs galvas. Viņi grib piespiest, lai atdāvinu viņiem māju. Bet kur palikšu es?” asarās izplūst 61 gadu vecā kundze.

Par ceturto mazbērnu uzzina no interneta

Ar meitu izrunāties iespējams neesot – Magone neceļot telefonu un izvairoties no jebkādas komunikācijas ar māti. Ginta neredzot citu iespēju kā vērsties pie medijiem, lai glābtu, ja ne attiecības ar meitu, tad vismaz pati savu lepnumu.

”Viņa bija atbraukusi pie manis ar filmēšana komandu, gribot piespiest parakstīt testamentu, kurā novēlu visu mantu viņai. Es atteicos. Novēlēšu mantu mazbērniem,” izlēmusi Ginta.

Sievietes veselības stāvoklis šobrīd neesot tāds, ka viņa drīkstētu strādāt smagu darbu, bet nekas neatliek – kundze raujas saimniecībā viena, ar sirsnīgu kaimiņu atbalstu. No znota Žana solītā atbalsta čiks vien bijis.

Ginta uzskata, ka jaunais vīrs esot iemesls, kāpēc meita atsvešinājusies no pašas mammas. Sākotnēji, dzīvojot Anglijā, Magone esot sūtījusi mammai naudiņu, bet tad pārstājusi.

”Atstāja mani likteņa varā. Sākumā man palīdzēja mans dzīvesbiedrs, bet pirms diviem gadiem viņš aizgāja mūžībā.

Anglijā dzīvojot, pat uz kāzām pašas māti neuzaicināja. Nu viņa ir stāvoklī – gaida ceturto bērnu. Izlielījusies internetā un TV šovos, viss pagasts zina, pašas māte ir pēdējais cilvēks, kurš uzzina, ka gaidāms vēl viens mazbērns.

Kad Magonei Anglijā radās problēmas ar iztikšanu, nevarēja samaksāt īri, iekļuva parādos, viņi atgriezās, un es devu pajumti.

Nu, cik saprotu, vīrs pat viņai aizliedzis ar mani runāt pa telefonu.

Īstākais parazīts – sēž manā mājā, par kuru es maksāju kredītu, kamēr man pašai būda brūk uz galvas!

Un grib, lai es māju, ko pirku savām vecumdienām, uzdāvina viņiem. Par ko? Kāpēc lai es dāvinu māju parazītam, kurš ar mani pat nerunā?

Ar asarām acīs lūdzu meitu, lai atnāk man vismaz palīgā saimniecībā, bet viņa klausa, ko Žanis viņai liek, baidās, ka ies prom.

Abi tikai perina bērnus un dzīvo,” raudādama stāsta Gintas kundze.

Magone un vīrs sēž bez darba, kamēr mamma pļauj zāli

Gintai nav saprotams, kāpēc pāris brieduma gados, kuri nestrādā algotu darbu, nevar atbraukt palīgā pašu mammai saimniecībā. Visi kopā taču kaut kā izkultos – iekoptu saimniecību, izremontētu māju. Magone un viņas vīrs strādāt negribot – spriež Ginta.

”Abi sēž mājās un auklē vienu bērnu. Vecākais Magones dēls atrodas Anglijā pie tēva, vidējais pa dienu iet dārziņā. Vai tiešām abiem to vienu jāauklē. Es tikmēr ar izkapti pļauju zāli, Žanim ar trimeri cik tur tā darba būtu,” neizpratnē ir Ginta.

Magones mamma šobrīd nezina risinājumu. Viņa var pateikties kaimiņiem un cilvēkiem, kuri brauc palīdzēt, nepamet nelaimē. Cerēt, ka pie prāta nāks pašas netālu dzīvojošā meita. Un viņa vēlas, lai šis stāsts izskan skaļi – ja ne māju, tad vismaz savu godu viņa no Magones intrigām vēlas pasargāt.

”Šobrīd viņa šovos un internetā stāsta, cik es slikta, kā es metu ārā no mājas, bet es biju tā, kura deva pajumti. Kā var tik bezkaunīgi izrīkoties pret pašas māti?

Ja neko citu, vēlos izstāstīt pasaulei taisnību un glābt savu vārdu no aptraipīšanas,” asarām acīs nopūšas Ginta.