Asarās mirkstot, ”Saimnieks meklē sievu” sētu pamet pirmā līgaviņa

22 komentāri
Asarās mirkstot, ”Saimnieks meklē sievu” sētu pamet pirmā līgaviņa
Linda Vincāne/Skaties.lv

Pirmdienas, 6. novembra, vakarā ”Saimnieks meklē sievu” brašuļiem bija laiks izdarīt grūto izvēli un sākt meitenes izslēgt no spēles. Pirmais smago lēmumu pieņēma Jānis Fogels.

Jāņa sētā rīts sākās ar mazu kašķi – kamēr divas meitenes jau strādāja, Sindija čučēja. Jānis uzaicināja Giju uz randiņu – pastaigu pa savām bērnības takām, kur saimnieka mamma bija pārim sagatavojusi muzikālu pārsteigumu.

Randiņš izvērtās lielisks un vainagojās ar kaislīgu skūpstu. Uzzinājušas par skūpstīšanos, mājās palikušās neslēpa sašutumu.

”Ar visām pēc kārtas bučoties – kas tas par vīrieti!” piktojās meitenes. Trešā uz randiņu tika vesta Sindija – viņai tika romantisks izbrauciens ar laivu, kam sekoja pusdienas krodziņā un pēc tam – kaislīga bučošanās. Mājās palikušās tikmēr piktojās un jau pauda vēlmi doties prom, ja puisis tāds donžuāns.

Jānim pirmajam bija jāizdara izvēle un kāda no dāmām jāsūta mājās. Jānis izvēlējās spēlē paturēt Sindiju un Evitu, mājās aizsūtot Giju. Jaukā Gija, pametot saimniecību, apraudājās.

Mārtiņš meitenes modināja ar kafiju un svaigu burkānu sulu. Pēc tam randiņā uz muzeju tika vesta Signe.

Trešo randiņu ar Solvitu Mārtiņš gaidīja visvairāk, atklājot, ka šī meitene no sirds iepatikusies. Solvitai bija sarūpēts īpaši romantisks randiņš ar plostu un vīna baudīšanu.

Abi tā aizrāvās, ka aizbēga no filmēšanas grupas. Mājās abus gaidīja ne tā siltākā uzņemšana. Signe paziņoja – ja Mārtiņš visu nepaskaidro, viņa tūlīt pat brauc mājās.

Nabaga Aivaram nakts bija pagājusi ”sirsniņmājā”, jo Agnese puisim bija iebarojusi ”skrejamās zāles”.

”Man uznāca tāds mazais dullums un gribējās pajokoties,” caurejas līdzekļa iemaisīšanu saimnieka kokteilī skaidroja Agnese.

”Divos naktī sākās kaut kādas interesantas sajūtas. Slikta dūša, pilnīgi uz vēmienu rāva. Traki gāja, nakti ļoti pārdzīvoju,” neslēpa Aivars, piebilstot, ka vienubrīd jau apsvēris domu doties uz slimnīcu.

Agnese dienas laikā centās Aivaram norādīt, ka viņa nav ieinteresēta nopietnās attiecībās ar viņu. Aivars neslēpa, ka jūtas sāpināts.

Andris pēc skaistā randiņa Liepājā ar Neldiju uz randiņu veda otru savu dāmu – Gintu. Sieviete tika vesta apskatīt jauno koncertzāli un pastaigāties pa pilsētas centru. Ginta atzinās – viņu māc šaubas, ka viņa varētu palikt uz dzīvi Andra saimniecībā.

Tiesa, viņa piebilda, ka labprāt uzturēs kontaktu ar saimnieku, bet ne kā viņa mīļotā.

Noskaties sēriju!

22 komentāri