Ar ko četrdesmitgadnieces sliktākas par divdesmitgadniecēm? ”Saimnieks meklē sievu” Latgales brāļus vecums nesatrauc

2 komentāri
Ar ko četrdesmitgadnieces sliktākas par divdesmitgadniecēm? ”Saimnieks meklē sievu” Latgales brāļus vecums nesatrauc
PUBLICITĀTES FOTO

Rit pēdējās dienas, kad dāmām rakstīt vēstules ”Saimnieks meklē sievu” vīriem, un šosezon brīvie vīrieši ir nudien kārdinoši un visām gaumēm atbilstoši, un arī līgaviņas tiek meklētas visdažādākās. Kamēr sezonas vecākais saimnieks Gunārs neslēpj, ka viņam simpatizē jaunākas meitenes, brāļi Edgars un Aldis no Preiļiem ar prieku saņems vēstules arī no vecāka gadagājuma dāmām!

58 gadus vecais Gunārs sarunā ar Skaties.lv neslēpa, ka lieliski saprotas arī ar divdesmitgadniecēm. Lasi viņa stāstu TE!

Aizspriedumu pret vecumu nav arī brāļiem Edgaram un Aldim no Preiļiem. Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, 30 un 27 gadus vecie brāļi, norādot prasības līgaviņām, bijuši īpaši demokrātiski attiecībā pret potenciālo sievu vecumu.

”Viņus meiteņu vecums vispār nesatrauc! Brāļi atklāja mums, ka ar prieku iepazīsies arī ar 40 gadus vecām sievietēm, jo neuzskata, ka viņas būtu sliktākas par divdesmitgadniecēm,” stāsta Sandija.

Tā kā iepriekšējo sezonu pieredze rāda pretējo – saimnieki parasti vēlas savā sētā redzēt jaunākas sievas, brāļu paziņojums, ka par sievām der arī desmit gadus vecākas, šova veidotājiem un noteikti arī Latvijas sievietēm ir patīkams pārsteigums.

Un abi brāļi esot lielisks ”ķēriens”.

”Abi ir dikti strādīgi, sirsnīgi un forši puiši,” brāļus slavē šova veidotāja. Viņu prasības nav pārspīlētas – Edgars un Aldis meklē krietnas meitenes, kurām ģimene svarīgāka par ballītēm.

Ko tu vēl gaidi? Spied TE un raksti vēstuli!

Edgars krīzes laikā devās laimi meklēt uz Angliju, bet nesen atgriezies uz dzīvi Latvijā. Edgars īsti nevarēja savu dzīvi iztēloties ārzemēs arī nākotnē, tāpēc par iekrātajiem līdzekļiem Latvijā uzsācis kāpostu audzēšanas biznesu savas ģimenes mājās Preiļu novadā. Edgars ir nedaudz kautrīgs, taču gatavs sniegt savai mīļotajai daudz.

Aldis ir no tiem, kas sirdī nedaudz traki. Viņš labprāt brauc ar motociklu, izbauda ātrumu un asas izjūtas, bet ikdienā strādā par mehāniķi. Aldis dzīvo kopā ar brāli Edgaru, kurš arī piedalās šovā, bet, līdzko brālis būs izremontējis savu nesen iegādāto īpašumu, viņš pārņems ģimenes māju un saimniekos tajā viens.

Aldis ir jaunākais no brāļiem, viņš pats savu biznesu vēl nav sācis, bet aktīvi palīdz brālim kāpostu audzēšanas darbos.