Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem

14 komentāri
Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem
PUBLICITĀTES FOTO

Par nedēļas aprunātāko izteikumu, kļuva ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Ilmāra paziņojums, ka viņš esot ”kritis uz kauliem”. Tas radīja milzu diskusijas starp Skaties.lv lasītājiem, kā rezultātā nācās secināt – lielākā daļa latviešu tomēr uzskata, ka sievietēm jābūt ar apaļumiņiem.

”Kam patīk ar apaļumiem, tam patīk. Es gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” tā bija frāze, kura satricināja Latviju pēc šīs nedēļas ”Saimnieks meklē sievu” epizodes un izraisīja milzu diskusijas Skaties.lv lasītāju vidū.

Ļaudis diskusiju sadaļā sadalījušies divās nometnēs – daļa uzskata, ka Ilmāra izteikumi ir ņirgāšanās par dāmām, kamēr otra puse saka – katram sava gaume, nav, ko apvainoties. Tiesa, teiciens jau kļuvis par īstu joku – ļaudis sociālajos tīklos steidz pārfrāzēt Ilmāru, sakot, ka arī kaulus veikalā varot iegādāties, turklāt krietni lētāk.

Skaties.lv izveidoja aptauju, lai noskaidrotu, kādas dāmas tad mūsu sabiedrībai tīk vairāk – ar ”gaļiņu” vai kaulainas kā Ilmāram.

Kā liecina aptaujas rezultāti – Ilmārs ir mazākumā – pārliecinoši lielākā daļa sabiedrības uzskata, ka sievietei tomēr jābūt apaļumiem.

Kauli vai apaļumi - kādai jābūt sievietei? Saistītais raksts

Rezultāti:
85%

Protams, ka tā, lai ''ir, kur ieķerties''!

15%

Nekādu apaļumu - es esmu par kauliem!

Tikmēr saimnieka Vitālija mīļotā no pārtikas atteikusies ne svara vārdā – kā spriež Dana, puiša draudzenei ”sāp sirds”.  Pirmdienas sērijā ieskaties TE!