Apprecējies saimnieku šova Egils

5 komentāri
Apprecējies saimnieku šova Egils
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Septembra sākumā ar piekto sezonu TV3 atgriezās iepazīšanās šovs ”Saimnieks meklē sievu,” taču nesen laulības ostā iestūrējis saimnieks, kuru Latvijas iepazina mīlas spēles trešajā sezonā.

Precētu vīru pulkam šovasar pievienojies Egils Langovskis no Balvu puses – viņš vasaras nogalē mijis gredzenus ar mīļoto Anitu.

Kā Skaties.lv atklāj, Egils laulības ceremonija notikusi sirsnīgā gaisotnē 23. augustā Balvu novada dzimtsarakstu nodaļā.

2017. gada vasarā Skaties.lv vēstīja, ka Egils uzsācis attiecības ar izskatīgu gaišmati. Saimnieks, respektējot mīļotās vēlmi, viņas vārdu neatklāja, bet pavēstīja abi audzina dēlus no sievietes iepriekšējām attiecībām un pastāstīja, kā arī uzsvēra, ka plānotas arī kopīgas atvasītes.

Nu Egils klāsta, ka plāni par ģimenes pieaugumu uz brīdi atlikti. ”Anitai bija nedaudz jānodarbojas ar karjeras lietām. Nākotnē mums viss vēl priekšā. Stārķi diezgan cītīgi šogad mūs apciemoja,” stāsta saimnieks.

Šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas dalībniekiem Egils neliedz padomu, īsto un vienīgo meklējot.

”Ja gribas atrast īstu meiteni, jāklausa, ko saka iekšējā balss. Noteicošajam nevajadzētu būt tikai ārējam izskatam un statusam. Kā jaunajā sezonā puisis, kurš no piecām meitenēm uzreiz izvēlējās trīs, pateica: ”Man viss ir skaidrs.” Viņš zina, ko iekšējā balss saka, un uz to arī ir jāiet.

Un tā notiek arī dzīvē. Ja pats jūti, ka vajag, ir jāņem ciet un viss! Ja sāk meklēt pēc ārējā izskata, pilnībām, nepilnībām, var gadīties, ka visu mūžu paliks vecpuišos,” tā saimnieks Egils.