”Apenītes no Rēzeknes tirgus ir simbols, ka man Amerika pie di***s!” Gunārs atklāj apakšbikšu noslēpumu

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

8 komentāri
”Apenītes no Rēzeknes tirgus ir simbols, ka man Amerika pie di***s!” Gunārs atklāj apakšbikšu noslēpumu
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Par ”Saimnieks meklē sievu” 23. septembra apspriestāko momentu kļuvusi Balvu Gunāra un viņa ”līgaviņu” pirtošanās. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka Balvos viņam miera vairs nav – ļaudis vai nu sveicina vai skauž, bet viņš tikmēr lepni cilpo uz Rēzeknes tirgu, lai šokētu vietējā peldbaseina publiku ar jaunām bikšelēm!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejoties paziņo Gunārs, viņš ”Saimnieks meklē sievu” TV ekrānā nemaz nav redzējis. ”Bail pašam skatīties! Un pa kuru laiku – tagad rudens darbi saimniecībā, bet brīvajos brīžos fani zvana,” smejas saimnieks, kurš pēc sarunas ar Skaties.lv steigs uz lauku vākt kartupeļus.

Kā smejoties stāsta Gunārs, vietējie viņu dēvē par ”trakāko skandālu Latgalē”. Balvos neesot neviena, kurš tagad nezinātu par Gunāru.

”Eju pa Balviem, katrs otrais man smaida. Bet pārējie – no skaudības nesveicinās,” uzjautrinās vēžu audzētājs.

Vakar pat viņš saņēmis zvanu no jautrīšiem, kuri stādījušies priekšā kā viņa kvēlāko fanu grupa un vēlējušies papļāpāt ar jauno slavenību. Gunāram nav nekādu iebildumu! Parunāties gribot visi – autobusa šoferi, dāmas, kuras, ieraudzījušas brīvo kungu ekrānā, aizkadrā jau mēģina ”nocelt” viņu ”līgavām” un pārdevēji Rēzeknes tirgū.

Jā, Rēzeknes tirgus ir arī vieta, no kuras nāk slavenās leoparda biksītes, ar kurām Gunārs gāja pirtiņā.

”Man patīk tādas atraktīvas apenītes. Balvos, ejot uz peldbaseinu, patīk uzvilkt kaut ko tādu pamanāmu, pakaitināt publiku.

Braucot uz Rēzeknes tirgu, vienmēr atlasu atraktīvākās biksītes. Visādas man ir – tīģerītis, leopards.

Bet, zini, kāda bija doma šīm apenītēm, kuras man ir šovā? Tās bija simbols tam, ka man Amerika pie di***s!” uzjautrinās saimnieks.

Viņš atklāj, ka melnā pirts un iesmērēšanās ar oglēm bija viņa paša ideja. ”Producenti jau teica, ka pie manis vispār nekas nav jādara – es jau visu esmu izdomājis!

Pusi no tā, kā mums gāja pirtī, nemaz nenofilmēja. Skaisti bija. Nu un kas, ja mums tie ”rāmīši” nedaudz lielāki, nekā citiem? Kādi doti, ar tādiem jāstaigā,” dzīvi pozitīvi tver Gunārs, kuram nav nekādu aizspriedumu savu ”rāmīti” izcelt ar krāšņām biksītēm.

Saimnieks var pačukstēt Skaties.lv, ka tālāk šovā gaidāmi vēl trakāki pavērsieni. Seko notikumiem pie saimniekiem pirmdienu vakaros TV3!