4 komentāri

Lai gan milzīgs drāmas virpulis sacelts ap pagaidām kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas skandalozāko pārīti – Gundu Jandavu un Ģirtu Brumsonu -, arī starp citiem pāriem šajā raidījumā bija dzirdami dažādi interesanti izteikumi. Piemēram, saimnieka Jāņa Šmita līgaviņa Antra atklāja, ka viņas izredzētais brīžiem pat esot pārāk gribošs bučoties.

“Jānis šajās dienās ļoti daudz izrādīja savu uzmanību. Viņš vienmēr nāca, apķēra, gribēja nobučot, bet kaut kad jau arī pietiek,” smej Antra. “Man patīk uzmanība, man patīk, kad puisis ir pret mani mīļš, un tāpēc es arī centos vairāk kaut ko izbaudīt un redzēt no apkārtnes, nevis stāvēt ceļa malā un bučoties.” Video materiālā, kas atrodams turpmāk, varēsit ieraudzīt, ka vienā brīdī meitene jau atteikusi Šmita kungu nepārtraukti aplaimot ar bučiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tas nav nekas neparasts, jo līdz tieši šis Saimnieks bija tas, kurš nekautrējās kameru priekšā diezgan nepiespiesti bučoties ar visām savām līgaviņām, ko varējāt arī novērtēt vienā no mūsu portāla Skaties.lv īpašajām galerijām.

FOTO

Protams, ka katrs no mums mīlas amora bultas iespaidā spējam būtu brīžiem varbūt pat pārāk uzmācīgi, skaidrs ir viens, ka šim pārim vairāk vai mazāk ir skaidrs, ka abi arī pēc šī romantiskā ceļojuma uz Amsterdamu vēlas turpināt potenciālās attiecības un paskatīties, kas no tā visa sanāks. Novēlam viņiem veiksmi!

VIDEO

FOTO: ieskats Jāņa saimniecībā!

TOP komentāri

 • coolio
  +1 +1 0

  coolio

  beidziet. Šmits normāls pipars. Var redzēt, ka nav daudz no mājām bijis projām, tāpē ar turējās pie tās savas dāmas, kas līdz un līda bučoties. tas tāds vairāk vides maiņas faktors, bik stresiņš svešā vietā.
 • Vaira Polmane Krievina
  0 0 0

  Vaira Polmane Krievina

  nederēja šie abi kopā.Viņam vajag ļoti enerģētiski stipru sievieti,ne Gundu.Un pa lielu gadu strapība14 gadi.Gunda vēl nezin ko vēlas,lido.Bet šis jau stipri stāv uz kājām.
 • aldonis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl