Alfrids no Saimnieks meklē sievu pārdzīvojis pamatīgu depresiju un izlēmis padzīvot viens – bijušās draudzenes stāsts

3 komentāri
Alfrids no Saimnieks meklē sievu pārdzīvojis pamatīgu depresiju un izlēmis padzīvot viens – bijušās draudzenes stāsts
Privātais arhīvs/publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas pieprasītākais vīrietis Alfrids Lipovskis, izjūkot attiecībām ar šajā spēlē iepazīto Velgu, arī nākamo draudzeni Lilitu atrada TV šovā. Pēc publiskajiem mīlas meklējumiem dāmu favorīts atzinies, ka esot ieslīdzis ļoti lielā depresijā un grib padzīvot viens.

Kad noslēdzās Alfrida un Velgas stāsts, vīrietis pārsteidza tautu, uzreiz metoties nākamajā TV mīlas spēlē, kur viņa ceļi krustojās ar šarmanto biznesa lēdiju un skaistuma konkursu laureāti Lilitu Siliņu.

Abi likās izcili saskanīgs pāris, taču šis stāsts negaidīti pārtrūka, abiem īsti neizrunājoties un visu līdz galam nesakārtojot. Nu Lilita Skaties.lv lasītājiem atklāj pozitīvas ziņas – ar Alfridu viss beidzot izrunāts un sakārtots.

“Patiesībā bija tā, ka Alfridu man piezvanīt un visu sakārtot pamudināja Marika, kura arī piedalījās iepazīšanās šovā kopā ar mums.

Kad viņš man pēc ilgākas klusēšanas atkal piezvanīja, es neslēpu izbrīnu – oo, kas man zvana!” sarunā ar Skaties.lv atceras Lilita. Telefonsarunā šarmantais vīrietis izskaidrojis, kāpēc pēdējos mēnešus klusējis un attiecības ar bijušo draudzeni tā arī nav sakārtojis.

FOTO: apburošā Lilita

“Alfrids pastāstīja, ka viņam bijusi ļoti liela depresija. Pēc tās pārdzīvošanas viņš izlēmis sakārtot savu dzīvi un kādu laiku padzīvot viens.

Es Alfridam vēlu tikai labu. Man gribas, lai viņam viss sakārtojas, tikai jautājums, vai tam pietiks gribasspēka.

Jo apkārt ir daudz kārdinājumu, kas var nosist nost no ceļa,” daudznozīmīgi bilst Lilita, gan piebilstot, ka tas ir tikai viņas redzējums par lietām.

FOTO: sievietes kārdina Alfridu saimnieku šovā

No pieredzes viņa zina, kādi sieviešu bari spieto ap šarmanto Alfridu, tāpēc mazliet šaubās par to, vai viņam tiešām izdosies ilgi noturēties vienam.

“Kad Alfrids man paziņoja, ka grib padzīvot viens, es jau uzreiz nosmējos: “Labi, bet vai tu tā varēsi?” “Šad un tad jau laikam nevarēšu,” viņš pasmējās.

Bet lai nu izdodas. Mums vairs nav, ko dalīt,” sieviešu aplidotajam Alfridam veiksmes novēl Lilita. Lai arī abi vairs nekad nebūšot kopā, viņa Alfridu joprojām uzskata par piemēru citiem vīriešiem.

“Tas, kā viņš māk izturēties pret sievieti – patur durvis un citādi uzmanības apliecinājumi. Kaut mums būtu vairāk tādu vīriešu,” tā Lilita. Tiesa, viņu džentlmenis vairs nesavaldzinās, ir nianses abu stāstā, par kurām Lilita skaļi nerunās, bet kuru dēļ stāsta turpinājums nav iespējams.

“Ir pagājis laiks, dzīve turpinās. Es aizmirsu apsveikt Alfridu dzimšanas dienā, viņš aizmirsa manu vārda dienu. Domāju, ka tas lieliski parāda to, ka pēc šova mēs nekomunicējam,” smejas simpātiskā lēdija.

Viņa novēl šovu donžuānam veiksmes, lai kā viņš turpmāk veidotu savu mīlas dzīvi, un aicina likt aiz auss kādu vienkāršu patiesību.

“Lai jau viņš bauda to dāmu uzmanību, bet bez manis. Un lai vienmēr visskaistākā un svarīgākā sieviete viņa dzīvē paliek viņa meita. Jo ar šo sievieti viņam nudien ir paveicies, un meitai ir paveicies ar tēvu, kurš ļoti rūpējas un mīl viņu,” ar gaišu skatu nākotnē raugās Lilita.

VIDEO: ko Alfrids domā par sievietēm

3 komentāri