Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

TV3 attiecību šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Velgas Plataces, kuru televīzijas skatītāji iepazina kādā no iepriekšējām sezonām, privātajā dzīvē piedzīvots skaists notikumu – simpātiskā gaišmate kļuvusi par precētu sievu.

Velgu televīzijas skatītāji iepazina pirms sešiem gadiem, kad viņa šovā ”Saimnieks meklē sievu” cīnījās par latgalieša Alfrida Lipovska sirdi. Šova noslēgumā Velga un Alfrids tika atzīsti par šarmantāko un saskanīgāko pāri, tomēr izveidot attiecības arī dzīvē viņiem neizdevās, un abi nolēma šķirties.

Kā šonedēļ vēsta šovs ”Saimnieks meklē sievu”, nu Velga kļuvusi par precētu sievu un kopā ar savu mīļoto vīrieti ceļ ģimenes māju.

”Kur tie laiki, kad es piedalījos saimnieku šovā! Re, kā viss plūst un mainās! Tagad man ir Māris,” saka Velga. ”Izgāju pie vīra”.

”Velgu pirmo reizi ieraudzīju saimnieku šovā, tad arī zemapziņā radās kaut kāda interese par šo sievieti,” atklāj Māris.

Abi iepazīšanās bijusi interesanta – tas noticis vēlēšanu iecirknī. ”Arī pirmais randiņš mums bija interesants. Ne tā, ka kaut kur aiziesim, pasēdēsim. Uzaicināja aizbraukt uz Tallinu,” atklāj Velga.

Viņas mīļotais Māris turpina: ”Velgai bija pēdējās atvaļinājuma dienas, izteicās, ka grib pavadīt kaut kur forši laiku, tad es viņai arī piedāvāju šo un ar bailēm gaidīju, kas notiks, – atteiks vai neatteiks. Mēs tomēr bijām sarakstījušies tikai trīs dienas.” Velga nospiedusi, ka nav ko zaudēt, un ceļojumam piekrita.

”Kāzas bija šogad, pavasarī, 21. maijā. Sanāca gan tikai četratā un ar maskām. Bet bija skaisti tik un tā,” saka Velga.

”Patiesībā, pateicoties šovam ”Saimnieks meklē sievu”, esam iepazinušies. Viss ir iespējams. Arī tādos šovos ir iespējams atrast cilvēku, ar kuru varbūt viss sanāk,” spriež Velga.

Šīs sezonas saimniekiem Velga novēl atrast savu mīlestību: ”Patiesībā nav svarīgi, vai tas ir šajā šovā, vai citā dzīvē, vai citā notikumā, bet lai veicas visiem, lai mīlestības daudz!”

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu