Komentāri

Baibai Sipeniecei-Gavarei apciemojot un iepazīstot desmit staltus saimniekus dažādās Latvijas pusēs, nupat atklāta aizraujošās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties mulsinošos brīžos, ko saimnieki sagādāja šova vadītājai, bet kas ekrānā netika parādīti.

Viena no amizantajām situācijām radās, kad Balvu puses saimnieks Arturs, kurš šova fanu sirdīs jau iekritis kā ziķeris, kuram tīk pa Rīgas klubiem braukāt, pagatavojis Baibai tēju, pats jau būs iebēris tajā cukuru. Spēles vadītāja pamācīja, ka tā nedara – vispirms jāpajautā meitenei, vai viņa vēlas cukuru pie tējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie kāda saimnieka galda savukārt vairāk nācās komunicēt arī ar kādu atraktīvu suņuku – dzīvnieciņš izmantoja televīzijas klātbūtni mājās, lai “izbičotu” dažādus gardumus, atstājot ēnā savu saimnieku.

Foto

Vai sēriju jau redzēji! Skaties un tautas atsauksmes lasi šeit!

Savukārt iekārojamos vīrus apskati šeit!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl