Komentāri

Baibai Sipeniecei-Gavarei apciemojot un iepazīstot desmit staltus saimniekus dažādās Latvijas pusēs, nupat atklāta aizraujošās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties mulsinošos brīžos, ko saimnieki sagādāja šova vadītājai, bet kas ekrānā netika parādīti.

Viena no amizantajām situācijām radās, kad Balvu puses saimnieks Arturs, kurš šova fanu sirdīs jau iekritis kā ziķeris, kuram tīk pa Rīgas klubiem braukāt, pagatavojis Baibai tēju, pats jau būs iebēris tajā cukuru. Spēles vadītāja pamācīja, ka tā nedara – vispirms jāpajautā meitenei, vai viņa vēlas cukuru pie tējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie kāda saimnieka galda savukārt vairāk nācās komunicēt arī ar kādu atraktīvu suņuku – dzīvnieciņš izmantoja televīzijas klātbūtni mājās, lai “izbičotu” dažādus gardumus, atstājot ēnā savu saimnieku.

Foto

Vai sēriju jau redzēji! Skaties un tautas atsauksmes lasi šeit!

Savukārt iekārojamos vīrus apskati šeit!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl