”Aizbraukšu vismaz ceļojumā uz ārzemēm.” Vai Aivaru sāk mākt šaubas par gados jauno līgavu nolūku nopietnību?

6 komentāri

Aivara Dimitrijeva gaitām ar ”Saimnieks meklē sievu” skaistulēm jau seko līdzi visi vietējie iedzīvotāji. Savus padomus neliedz arī kaimiņi, kuri, diendienā vērojot meičas, šo to novērojuši un grib palīdzēt saimniekam. Bet kas tad tas – vai pats saimnieks sāk šaubīties?

Kamēr pats Aivars, kuram sākumā patika Agnese, nu vairāk ieskatījies Kristā, kaimiņi nosprieduši, ka blodīne būs labāka izvēle.

”Tev blondīne labāk, viņa tāda vienkāršāka,” ar padomu Aivaru pamācīs kaimiņi.

Aivars paziņos, ka grib Agnesi vairāk iepazīt, tāpēc aicinās uz pastaigu. Atklāsies, ka saimnieks, kurš randiņos jau kalis kopīgus nākotnes plānus, nu vairs nav tik pārliecināts, ka ar kādu no abām skaistulēm kas sanāks – puisis kaimiņiem neslēps, ka meitenes esot ļoti jaunas, kas rada šaubas.

Tomēr saimnieks neskums. ”Kaut nepalikšu ar nevienu kopā, bet aizbraukšu vismaz ceļojumā uz ārzemēm,” kaimiņiem paziņos Aivars.

Kā spriedīs Aivars, Krista kā meitene no daudzbērnu ģimenes, iespējams, pelnījusi iespēju paceļot vairāk, nekā Agnese, ko atveda ar ”Lexus”.

Savukārt Aivara tētis padzirdējis, ka meitenes jau aizņemtas! Lasi TE!

Vairāk skaties ”Saimnieks meklē sievu” jau šovakar 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • Anna
  +25 +23 -2

  Anna

  Aivars var gribēt vienu vai otru , bet tur pat kaķim skaidrs , ka meitenēm tā ir tikai izklaide . Neviena no viņām nepaliks par saimnieci viņa mājā. Man mazliet žēl puisis , jo ir atvērts , ar labu sirdi .
 • nu nu
  +16 +14 -2

  nu nu

  Aivars tak pats nezin ,ko grib.Vienu míl otrâ sâk iemileties.Pats savas brùtes aizbraida jau pirms šova.Tagad visi vainigi,meitenes,operatori,Sipeniece ,redz ne tadas atrada.
 • ddd
  +9 +9 0

  ddd

  Visi tik ceļojumu gaida. Ceru aizvedīs turpat uz pierobežu Lietuvas pusē

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl