Aivars nav vienīgais! Foto: kā saimnieka izbrāķētā Baiba uz randiņu ar neķītro Arni gāja

5 komentāri
Aivars nav vienīgais! Foto: kā saimnieka izbrāķētā Baiba uz randiņu ar neķītro Arni gāja
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Aivara Dimitrijeva sētu 13. novembra vakarā nācās pamest jaukajai Baibai, kura uz konkurenšu Kristas un Agneses fona šķiet vienkārša un klusa pelīte. Taču meitene ir ar apgriezieniem! Daļai skatītāju Baibas seja jau šķiet kaut kur redzēta, un Skaties.lv noskaidroja, kur.

Pēc tam, kad Baiba kā viena no Aivara potenciālajām līgaviņām uzmirdzēja saimnieku šovā, Skaties.lv saņēma lasītāju jautājumus – vai meitene jau iepriekš nav meklējusi otro pusīti kādā šovā? Daudziem skaistules seja šķita kaut kur redzēta.

Vērīgajiem skatītājiem ir taisnība – šī nav pirmā reize, kad Baiba iet uz randiņu kameru priekšā. Maija beigās meitene startēta Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” projektā ”Gribu randiņu ar brīvo”.

Baiba devās uz romantisku tikšanos ar draisko opīti Arni, kurš šovā ”Precētie pret brīvajiem” sevi bija nodemonstrējis kā seksuāli ļoti atvērtu kungu. Arnis kameru priekšā dāmas apstrādāja ar rokudzelžiem un pātadziņām, pieprasīja bučas ”ar mēlītēm” un neslēpa, ka labi pazīstams ar portālu ”Gribu.lv”.

Neķītrais kungs piesaistīja Baibas uzmanību, tāpēc viņa devās ar puisi uz randiņu, kas iemūžināts bildēs.

Baiba uz tikšanos ar Arni bija atnākusi ar savu draudzeni, taču drīz vien atklājās, ka tik kautrīga viņa nemaz nav. Abi labi pavadīja laiku, baudot kafiju ”Sunset Lounge”, un vienojās par kopīgām vakariņām pēc šī randiņa.

Tiesa, Baiba neslēpa, ka nopietnas attiecības abiem nebūšot. ”Nē, nē, ilgtermiņā mums tur nekas nesanāks. Viņš man ir par vecu. Kāds randiņš vēl varbūt, varbūt dejas, bet ilgtermiņā mums tiešām nekas nesanāks,” Skaties.lv maijā teica Baiba.

To, ka nekas nav sanācis, apliecina arī Baibas dalība ”Saimnieks meklē sievu”, kur viņa pārmaiņas pēc izvēlējās vienkāršāku un kautrīgāku puisi – Aivaru.

Diemžēl arī ar Aivaru nekas nesanāca.

Nu, ko – trešā reize – laimīgā? Jau sen zināma patiesība – kas sāk piedalīties TV šovos, tam ir ”āķis lūpā” – gribas vēl un vēl! Gaidām jauko un sirsnīgo Baibu nākamajā šovā, kurā, kas zina, viņai beidzot izdosies atrast īsto!

Un tā gāja randiņā ar Aivaru…

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Ināra Laima
 • eh
  +6 +6 0

  eh

  njā, ar katru gadu šovs paliek sausāks, pietrūkst kaut kāda dabiskuma piegaršas, arī saimnieki neprot turēt intrigu. Dažs labs pat šova sākumu nevar sagaidīt, ko nu tur cerēt uz beigām un vīrietis gados varētu izrādīt mazliet vairāk cieņas apkārtesošām sievietēm, lai priecājas, ka vispār kāda ir izrādījusi interesi. Frāze " tā ir mana saimniecība" norāda uz pietiekami lielu valdonību, es no tā izsecinu, ka viņam vajadzīga kalpone, kas kops ViŅA saimniecību un aptekalēs viņu pašu, sieviete tur nebūs nekas.
 • Humoriņš
  +6 +6 0

  Humoriņš

  Jāāā,jauka tpc,ka pabimbāja?Un tik traki saģērbusies bija pēc šova rīkotāju nosacījumiem?jo tālāk,jo mazāk gribas skatīties.Paldies tv3,bet man pietiek ar jau redzēto!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!