Aivariņam vairs nav cerību! Saimnieku šova zvaigzne Krista pošas kāzām

5 komentāri
Aivariņam vairs nav cerību! Saimnieku šova zvaigzne Krista pošas kāzām
Privātais arhīvs

Apburošā Krista Kļavniece, kuru vēl rudenī bildināt bija iecerējis ”Saimnieks meklē sievu” brašulis Aivars Dimitrijevs, maija sākumā saderinājusies ar savu mīļoto.

Krista bija meitene, kuru kā savu favorīti sākotnēji šovā izvēlējās slavenais Aivariņš. Ceļojumā viņš devās, nodrošinājies ar saderināšanās gredzenu, taču Krista uzreiz atklāja kārtis.

”Mani mājās puisis gaida. Neko viņš nesaka, es viņam visu izstāstīju. Viņš ir ļoti saprotošs un pilnībā mani saprot arī šajā situācijā. Viņš saprot, ka tas viss ir šovs, un viņam nebūs, par ko apvainoties.

Es pat domāju, ka nākotnē ar šo puisi, iespējams apprecēšos.  Tā ka Aivaram nav nekādu cerību. Lai viņš turpina meklēt,” šova izskaņā rudenī paziņoja Krista. Plašāku stāstu par šo attiecību trijstūri lasi TE!

Daļa šova fanu smīkņāja, ka diez vai kāds precēs meiteni, kura spēles ietvaros atļāvās būt laipna pret Aivariņu, taču nu Krista var apklusināt skauģus – meitene sociālajos tīklos paziņojusi par saderināšanos.

Laimīgā topošā vīra vārdu skaistule gan izvēlējusies paturēt noslēpumā, taču ikvienam, kurš sekojis ”Saimnieks meklē sievu” zvaigžņu kaislībām pēdējā laikā, skaidrs, ka tas noteikti nav Aivariņš.

Pār priecīgo ierakstu jau sākuši birt apsveikumi jaunajai līgavai. Arī Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam.