20 komentāri
Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā
FACEBOOK

Trešdienas, 10. oktobra, vakarā sociālie tīkli vārās – liepājniece Dace, kuru sabiedrība plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara simpātiju, ierauta skaļā publiskā skandālā. Sieviete pazudusi, aiz sevis atstājot šmuci, un ļaudis aicina Skaties.lv sākt publisku viņas meklēšanu.

Ziņu par Daces izdarībām sociālajā tīklā ”Facebook” ievietojuši liepājnieki Oļegs un Ilze Tabakovi, un pāris stundu laikā ar to dalījušies jau gandrīz 1000 cilvēki. Kā atklāts ziņā, pāris uzticējis Dacei savu īpašumu, bet nu meitene pazudusi bez pēdām, aiz sevis atstājot pamatīgu šmuci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja vēlaties savu mājokli pārvēst par kūti, tad variet ielaist padzīvot šo dāmu. Liene, Dace, tā arī īsti nav zināms! Pazudusi bez pēdām, smaka, sūdi palikuši!” informē Oļegs un Ilze. Stāsts papildināts ar attēliem, kuros var novērtēt, ko tad miteklī sadarījusi populārā dāma.

Neskaitāmi ļaudis centušies palīdzēt, komentāros daloties ar sev zināmo informāciju par sievieti.

Ļaudis informē, ka Daces patiesais vārds esot Liene, un sieviete nodarbojoties ar šķirnes suņu audzēšanu un tirgošanu. Zinātāji atklāj, ka dāma mājā turot pat zirdziņu. Iespējams, tas ticis darīts arī šajā namā.

Lūk, ko par sevi šī sieviete atklājusi intervijā Skaties.lv – lasi TE!

Neskaitāmi ļaudis vērsušies pie Skaties.lv, aicinot izplatīt informāciju par Daces sadarīto nesmukumu, tiek ierosināts meiteni mēģināt dabūt rokā caur Aivaru, lai gan abu stāsts jau sen galā.

Ja tev ir kas zināms par Daces atrašanās vietu vai darbībām, ziņo komentāros vai sazinies ar dzīvokļa saimniekiem ŠEIT.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl