”Aivaram ir dēls, kurš dzīvo ar savu mammu.” Ģimene atklāj saimnieka skaudro attiecību pieredzi

Par ”Saimnieks meklē sievu” intriģējošāko vīrieti kļuvis 30 gadus vecais Aivars Dimitrijevs, kurš šobrīd izvēlē svārstās starp daiļajām Agnesi un Kristu. Kā Skaties.lv atklāj saimnieka vecāki, puisis jau reiz apdedzinājies, mēģinot izveidot ģimeni, un viņam ir dēls, kurš šogad uzsācis skolas gaitas.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Zebiexte

  Zebiexte

  Aivariņš sev sievu meklē vai mātei vedeklu? Interesanti māte papēdi zeķei ada.
 • Nu gan

  Nu gan

  Re, kāds liekulis tas aivariņš! Par meiteni ar bērnu rauca degunu. Bet pats, redz, sīko sadzīvojis! Fui, aivariņ, tā nav smuki! Viņam ar prātu tā pašvakāk, ja vēl savos 30smit naivi iedomājas, ja izlaistas, sīkas, švikastes būs dižas saimnieces. Tādām vēl samazgas galvā. Īpaši indētājai agnesītei. Agnesīt, labu ideju savām konkurentēm pasviedi, kā no tevis vaļā tikt: uzsēdināt tronī!
 • Ināra Laima

  Ināra Laima

  Re,izrādījās,ka viņam pat dēls jau izgatavots,bet skrien pēc 18.gadus vecām meitenēm....
 • agnese

  agnese

  Kauns par Aivaru ,kurš sasapņojies ,par skaistām meičām,bet viņas ir īstās afēristes ,man žēl Baibas.......
 • No name
  +15 +15 0

  No name

  Krista ha ha... tā ir konkrētākā gold digere. Alkst slavas un naudas. Nabadziņu izdomājusi tīt ap pirkstu.
 • Saimnieksa

  Saimnieksa

  Latvietes ir vienas no slinkākajām un viltīgākajām un mantkārīgākajām, izņemot dažas varbūt to jau redz kura strādā un sadzīvo labi ar vīrieti, tāpēc veči liekat virsū šīm mīksto lai dzīvo vienas kopā ar kaķiem, Priecīgus svētkus veči īstie un sievietes kuras ir tādas.
 • Čirka

  Čirka

  Puisis ar galviņu nedraudzējas. Salasījis 18 gadīgas skolnieces un taisās ğimeni dibināt un māmiņa arī sasapņojusies. Dīvaiņi.
 • Alise

  Alise

  Tai agnesei vajadzetu pa seju sadot par tadiem gajieniem ko vinja dara. Es dzive vinju satiktu pa seju toc sadotu. Vinja doma ka ir baigi skaita. Bez tonala vinju te pat uz ielas nenemtu. Sist tadas duras.
 • No malas skatoties

  No malas skatoties

  Viss izteikts,nemiet meitanes veraa ka tur arii ir vecaku viedoklis,stradigas un nesez pie interneta.Stradiga gimene un tiehaam tur vajag meiteni kurai inetresee lauku darbi . Darot visi kopaa var daudz ko izdariit. bet kuraam interesee parsvaraa socialie tikli tad labaak piemerota pilsetas dzive. Intereseem ir jasakriit. Un veel ir janem veraa ka jasadzivo ar vecakiem un tas nev viegli. Mana dzivee ar bij jadzivo laukos un ar vira mammu. Aiztaveja delu...pat tad musu kartupeju maisu iecela pagrabaa tad mate shausminajaas ka tik muguru nesabeidz bet kad pashai vajadzeja iecelt maisu tad gan delinam mugura bij ok..bet sanaaca ka tas musu maisi butu jacel man. Un veel ciras detalas .Delam radaas vissvareniba un tas ne pie kaa laba nenoveda. .. Nu tada dzivee vajag sievu ar stipriem nerviem.
  • secinājums
   +14 +14 0

   secinājums

   Tādā dzīvē ne jau sievu vajag ne ar, ne bez stipriem nerviem.
   Tādā dzīvē vajag Supersievieti Varoni Kartupeļu Maisu Cilātāju.
 • Janis

  Janis

  Sitas gimeni nevar uzturet kur nu vel sievu.smiekls nak.kura bus ta mulke.gribas redzet

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!