”Aivaram ir dēls, kurš dzīvo ar savu mammu.” Ģimene atklāj saimnieka skaudro attiecību pieredzi

23 komentāri
”Aivaram ir dēls, kurš dzīvo ar savu mammu.” Ģimene atklāj saimnieka skaudro attiecību pieredzi
Linda Vincāne/Skaties.lv

Par ”Saimnieks meklē sievu” intriģējošāko vīrieti kļuvis 30 gadus vecais Aivars Dimitrijevs, kurš šobrīd izvēlē svārstās starp daiļajām Agnesi un Kristu. Kā Skaties.lv atklāj saimnieka vecāki, puisis jau reiz apdedzinājies, mēģinot izveidot ģimeni, un viņam ir dēls, kurš šogad uzsācis skolas gaitas.

”Aivaram ir dzīvoklis centrā, kuru viņš savulaik paņēma, jo domāja, ka iznāks ģimene. Un vēl viņam ir dēls.

Kopā ar dēla mammu Aivars nedzīvo – viņai ir jau cita ģimene. Tā vienkārši iznāca – cerēja, ka būs ģimene, bet viss pajuka, palika tukšs dzīvoklis centrā. Principā viss ģimenes uzsākšanai Aivaram ir, tagad jāmeklē līgaviņu,” Skaties.lv atklāj saimnieka mamma.

Aivara dēls ar savu mammu dzīvo citur un šoruden jau uzsācis skolas gaitas pirmajā klasē. Tas, ka Aivara un viņa dēla mammas ceļi pašķīrušies, nenozīmē, ka viņš nebūtu gādīgs tētis. Saimniekam ļoti tīk bērni – viņš turpina lutināt savējo un vēloties vēl atvasītes.

”Katru vasaru puika brauc dzīvot pie mums. Šovasar sapirkām viņam visu, ko skolai vajag,” lepojas puisēna vecvecāki.

Pats Aivars ar dēla mammu bijis pazīstams jau no skolas sola.

”Ar dēla mammu Aivars gāja skolā paralēlklasēs. Meitene bija Aivara māsas klasesbiedrene, zināja, ka Aivars te, laukos dzīvo. Un atbrauca te, uz laukiem, un strādāt negrib. Tikai izklaides. Un, lūdzu, kā ir. Tā nu sanāca, ka ģimene neiznāca,” nopūšas mamma, kura tagad vērīgi pieskata, lai dēla potenciālās līgaviņas nebūtu nekādas baltrocītes un darbiņus apdarītu ar prieku.

Aivara mamma

Aivara mamma

”Lai nu Aivaram izdodas atrast to savu dzīvesbiedri. Mums jau ne vienu reizi vien jautāts, kā tad dēlam tik ilgi neizdodas atrast to īsto, bet te jau visām, kuras nāk, prātā tikai izklaides. Visām vajag tikai naudu un izklaides.”

”Ziniet, kas ir vainīgs?” pēkšņi sarunā iejaucas saimnieka tēvs. ”Internets! Agrāk interneta nebija, viss bija kārtībā.”

Līgavaiņa mamma ir sajūsmā par Kristu, Agnesi un Baibu.

”Ļoti labas meitenes! Visas ir ar saknēm laukos, no daudzbērnu ģimenēm, mīl strādāt, mīl ēst taisīt, svaigs gaiss patīk,” dāmas slavē mamma, kura jau spēj uzburt ainiņu, kā dēls ar izredzēto kopā mīļi varētu sēņot apkārtnes skaistajos mežos.

”Būs jauki. Man tiks jauka vedekliņa – domāju, ka man vecumdienas nodrošinātas,” ar neviltotu sirsnību, vērojot meiteņu rosīšanos teic Aivara mamma.

23 komentāri