”25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?” Jāņa izvēlētā Evita atklāj savus nolūkus saimnieku šovā

16 komentāri
”25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?” Jāņa izvēlētā Evita atklāj savus nolūkus saimnieku šovā
Toms Norde

Vēl viens ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks izdarījis lielo izvēli – Jānis Fogels izvēlējies ceļojumā ņemt līdzi Evitu Punduri, kurai, kā atklājās, puisis nemaz tik ļoti pie sirds vairs neiet. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj, ka viņa pret attiecībām izturas gana nopietni, un tieši tāpēc viņa Jānim nedos nekādas atlaides!

Kā Skaties.lv atklāj Evita, savu vēstuli viņa bija atsūtījusi ”tikai un vienīgi Jānim”, jo ieinteresējis pats puisis, ne iespēja vienkārši pagorīties kameru priekšā.

”Mani piesaistīja viņa skatiens. Pat nezinu, kas tieši, bet kaut kas Jānī nu ļoti ieinteresēja,” sarunā ar Skaties.lv smejas Evita.

Interesanti, ka Evitu šovam galu galā pieteikusi krustmamma, jo meitene nemitējusies stāstīt par to, kā iepaticies ekrānā parādītais puisis.

Meitene pie saimnieka uz Kocēniem ieradusies no Līvāniem. ”Pati jau trīs gadus dzīvoju dzīvoklī, bet ārpus Līvāniem, Rudzātos, man ir lauki. Vecākiem ir lauksaimniecība, uz kuru pa brīvdienām braucu, kā vien iespēja.

Jo man tomēr lauku dzīve labāk patīk,” vaļsirdīgi stāsta Jāņa līgaviņa, uzsverot, ka kļūt par saimnieci kārtīgās lauku mājās viņai dikti ietu pie sirds.

Bet kas tādai simpātiskai un atraktīvai meitenei licis meklēt vīru kameru priekšā?

”Tā ir sanācis, ka dzīvē puisi atrast nevarēju. Nē, nevis nevaru atrast – protams, tie puiši jau ir, bet viņi mani kaut kā nepiesaista un neuzrunā tā, ka es ar viņiem kaut ko gribētu.

Un, ja ir iespēja izmēģināt kaut ko jaunu, kas reizē ir liels piedzīvojums – kāpēc ne?” par savu dalību saimnieku šovā teic Evita.

25 gadus vecā meitene neslēpj – no iepriekšējām attiecībām viņai ir četrus gadus vecs dēliņš, kurš laikā, kad mamma dzīvojas saimnieku šovā, baudījis vasaru laukos.

Evita

Evita

”Dēliņam neteicu, kur es braucu, bet gan jau tad, kad redzēs pa televizoru, teiks: ”Re, kur mana mammīte!” .

Nedomāju, ka bērni no iepriekšējām attiecībām var būt šķērslis, dibinot jaunu ģimeni. Galu galā arī Jānim pašam ir meitiņa. Un galu galā – ja meitene patīk, tad pieņems viņu tādu, kāda viņa ir!”

Pie saimnieka pavadīto dienu laikā meitenes viedoklis par puisi svārstījies. Ieradusies pie Jāņa sajūsmas pilna, Evita fināla priekšvakarā Jāni aizkadrā pamatīgi nokritizējusi, taču viss galu galā beidzies ar skūpstiem un Jāņa izvēli Evitas labā.

Kā Skaties.lv uzsver Evita, viņa šobrīd meklē nopietnas attiecības un parotaļāties ar Jāni vai gūt slavu televīzijā noteikti nav viņas iecere. Ja viss izdosies, Evita ir gatava arī kāzām.

”25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?” sirsnīgi smejas Evita. ”Man tomēr ir bērns. Ja pa nopietno, tad pa nopietno. Ja tā ”kaut kā”, tad man to nevajag, jo tomēr arī bērns jāpieradina pie jaunajiem apstākļiem, jaunas dzīves.”

Tiem, kuri jau tagad internetā trin mēles par to, vai Evita uzvedusies kameru priekšā, kā pienākas, meitene var vien sirsnīgi uzsmaidīt un aicināt dzīvot savu dzīvi, ne viņas.

”Es uz citu cilvēku domām neiespringstu. Es daru to, kas man patīk,” skauģu runās neklausās simpātiskā meitene.

16 komentāri