Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

Horoskops vēzim

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops lauvai

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops jaunavai

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops strēlniekam

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops mežāzim

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops ūdensvīram

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops zivīm

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu 10

Klāt 3. septembris, diena, kad Latvijas bērni šogad atsāk skolas gaitas. Īpašu sveicienu no Londonas tautiešiem nosūtīt vēlas arī dzejniece, šovu zvaigzne un latvisko tradīciju kopēja Magone Šutoviene (agrāk Burka). Viņai šis laiks ir ļoti īpašs privātu iemeslu dēļ.

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone 19

Aizvadītajā nedēļā ”Saimnieks meklē sievu” fanus pārsteidza nelāga ziņa par ugunsnelaimi, kas nopostījusi šova otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa saimniecību. Malā nostāvēt nespēj un saimniekam palīdzīgu roku piedāvāt kā viena no pirmajā steigusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka), kura ar Dagni iepazinās, kopā filmējoties šova otrajā sezonā.

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža 7

”Saimnieks meklē sievu” fanu iemīļotais Aivars Dimitrijevs šovasar par darba trūkumu saimniecībā nevar sūdzēties. Viņa sētā Vandānos pēc brangas lociņu un zemeņu ražas nu ienākušies tomāti, kurus saimnieks lepni atrāda arī Skaties.lv.

Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā

Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā 20

Latviešu šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene, kura jau labu laiku dzīvo Londonā un ir mātes cerībās, bija iecerējusi šovasar atgriezties Latvijā un šeit laist pasaulē simtgades mazuli, nosaucot kādā īpaši patriotiskā vārdā. Diemžēl plānus nācies mainīt.

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru 26

Gadu pēc ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām lauksaimnieks un muzikants Aivars Dimitrijevs joprojām ir brīvs, taču par dāmu uzmanību nesūdzas. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāti pastāsta, kāpēc ”Draugos” paziņojis, ka ir aizņemts, kā martā ģimene cīnījusies ar viņa pielūdzēju bariņu un kāpēc pats savam dēlam reizēm liek rakt bedres.

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām 21

‘’Saimnieks meklē sievu’’ zvaigzne Aivars Dimitrijevs šopavasar piedzīvoja nelāgu vilšanos mīlestībā ar liepājnieci Daci. Taču pēc šīs dāmas saimnieku ieintriģējusi cita, kura kopā ar meitu pat ieradusies pie saimnieka un kādu laiku visi kopā nodzīvojuši teltī! Taču arī šim stāstam ir nelāgas beigas. Sarunā ar Skaties.lv Aivara ģimene atklāti pastāsta, kā un kāpēc sievietes vazā aiz deguna jauko un strādīgo puisi.

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām 11

Pirms gada ap šo laiku bariņš burvīgu dāmu kravāja ceļasomas, lai dotos uz Vandāniem iekarot Aivara Dimitrijeva sirdi spēles “Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Saimniecība mirka lietusgāžu plūdos, bet tas netraucēja sētā, kas reiz ieguvusi novada sakoptākās titulu, norisināties seriāla cienīgām kaislībām. Gadu pēc šiem notikumiem Skaties.lv ciemojas Aivara sētā, un, ak, kā tur viss mainījies!

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam? 10

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni''

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni'' 7

Lai arī pēdējā ”Saimnieks meklē sievu” sezona ar laimīgiem pāriem tā arī nevainagojās, šovā netrūkst veiksmes stāstu, un viens no tiem noteikti ir Kaspars un Gunita Vaikuļi, kuri sapazinās šova pirmajā sezonā, piecus gadus ir precējušies un audzina dēlu Niko. Gunita izveidojusi iedvesmojošu mammas fotoblogu, kurā atklāj, kā saskaņā ar dabu aug mazais Niko.

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai...

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai... 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk Burka) ir trešā bērniņa gaidībās. Pieredzējusī mamma un latvisko tradīciju kopēja dalās padomos, kā gaidību laikā nodrošināt sevi un puncī augošo atvasīti ar visu nepieciešamo, nelietojot sintētiskos vitamīnus.