Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 31. maijs

Alīda, Jūsma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
Saimnieks meklē sievu

“Saimnieks meklē sievu” aktualitātes

Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa

Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa 5

Ar negaidītu paziņojumu šonedēļ klajā nāca ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Gunārs no Balviem. Viņš paziņoja, ka vēlas baudīt mierīgu dzīvi un aiziet no rampu gaismām. Taču fani to nevēlas pieļaut – Gunārs ziņo, ka pēc paziņojuma neskaitāmi ļaudis lūgtin lūdzas viņu turpināt priecēt ar jautrajiem stāstiņiem.

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa 11

Šova ”Saimnieks meklē sievu” sezonas sensācija Gunārs no Balviem vēl nesen līksmoja par to, kā viņa popularitāte pēc dalības mīlas spēlē turpina augt, taču nu arī viņam ir gana. Saimnieks ar Skaties.lv starpniecību vēlas paziņot faniem – viņš aiziet no šovbiznesa un vēlas, lai tautieši to respektētu. Un aiziet viņš savā stilā – pirms tam sarīkojot jandāliņu.

Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ''līgaviņu''

Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ''līgaviņu'' 13

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais Gunārs no Balviem nupat nosvinēja 59. dzimšanas dienu, taču šis faktors nav mazinājis viņa kāri pēc gados jaunākām daiļavām. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimnieks, pēdējā maziņā, kuru viņš savaldzinājis, bija meitene, kura šova ietvaros sākotnēji bija noskatījusi Oskaru.

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekam Gunāram no Balviem pēc filmēšanās katra diena ir kā svētki, jo, atverot portālu ”Draugiem”, priekšā kārtējās dāmu vēstules! Šogad viņa popularitāte jau izgājusi starptautiskā arēnā – par latviešu donžuānu esot uzzinājušas sievietes no Krievijas un citām pasaules valstīm.

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus 4

Ar neparastu lūgumu pie Skaties.lv gada sākumā vēršas ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Gunārs no Balviem. Viņa popularitāte ir sasniegusi tādus apmērus, ka pašam vairs ar fanu vēstulēm galā netikt, tāpēc saimnieks vēlas uzrunāt visu tautu kopā ar mediju starpniecību.

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti 28

Fantastiski jaunumi Ziemassvētku priekšvakarā – šova ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākais saimnieks Ilmārs Brīvnieks no Alojas turējis savu solījumu ar kāzām nekavēties un 21. decembrī apprecējis šovā izvēlēto Beāti.

Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei

Tikai Skaties.lv Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei 42

Pēc nedienām ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dalībnieka Vitālija sētā ir pagājis laiks, un skaistās rīdzinieces Lanas sirds sadzijusi pēc vilšanās. Iezīmējot jauna dzīves posma sākumu, Lana devās uz skaistuma salonu ‘’Silvana’’’, lai tiktu pie jauna imidža, kas liks sarosīties vīriešiem. Ko tagad teiks Vitālijs?

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus 20

Balvu Gunāram pēc filmēšanās ‘’Saimnieks meklē sievu’’ uzmanības nudien netrūkst – atliek vien izvēlēties. Tā kā Gunārs sevi kameru priekšā parādījis kā atraktīvu zelli, kurš izaicinājumu nebaidās, arī sievietes, viņu valdzinot, nebaidās drosmīgu izlēcienu. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs neslēpj – Balvos no uzmanības vairs ne atkauties!

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru 48

Lai gan šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ skatītājiem simpātiskākais dalībnieks Oskars no Līvāniem, komentējot attiecības ar spēlē izraudzīto Dārtu, jau spriež par kāzām, meitenei šajā sakarā ir cits viedoklis. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj – diemžēl jau otro reizi dzīvē pārliecinājusies par to, ka attālums attiecībās ir šķērslis.

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis 4

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām.

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu 33

Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis. Redzot, kā Anna kameru priekšā viņu pasludina par dzērāju, Gunārs vērsies pie Skaties.lv, lai pateiktu to, par ko līdz šim esot džentlmeniski klusējis un paziņotu – abu mīlasstāsts pēc Annas izrunāšanās ir galā.

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu 40

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ ir noslēdzies, un tajā izveidojušies pāri beidzot var baudīt viens otra sabiedrību bez kameru klātbūtnes. Sezonas populārākais saimnieks Ilmārs šova izskaņā bildināja mīlas spēlē iepazīto Beāti, un tas nav bijis tikai šova elements! Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Ilmārs atklāj, ka Beāte ar dēliņu no Kuldīgas jau pārcēlusies pie viņa uz Aloju un kāzas tiks svinētas jau pavisam drīz.

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs 30

‘’Saimnieks meklē sievu’’ Balvu brašuļa Gunāra un viņa Annas attiecības apstājušās, Annai norādot, ka saimniekam ir vājība uz alkoholiskiem dzērieniem, ar ko Anna nevēlas sadzīvot. Skaties.lv vērsās pie Gunāra, lai noskaidrotu, vai tiešām draudzība ar ‘’zaļo pūķi’’ dārgāka par draudzību ar Annu, uz ko saimniekam ir pavisam cits redzējums.