Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vērsim

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops dvīņiem

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops vēzim

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops lauvai

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops jaunavai

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops svariem

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops skorpionam

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

Horoskops strēlniekam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops mežāzim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops zivīm

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ''Saimnieks meklē sievu'' jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti

Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ''Saimnieks meklē sievu'' jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti 3

Pilnā sparā rit pieteikšanās šovam ”Saimnieks meklē sievu”, un spēles veidotāji atgādina – ja vēlies šovasar ļauties mīlas piedzīvojumam, ir pēdējais laiks pieteikties! Jau maija sākumā pieteikšanās tiks slēgta. Pēdējā nedēļā īpaši tiek gaidīti pieteikumi no gados jauniem saimniekiem, kuriem, lai cik tas nebūtu interesanti, līdz šim spēlē ir veicies vislabāk!

''Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.'' ''Brexit'' ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā

''Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.'' ''Brexit'' ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā 64

Arvien nenovēršamāk tuvojas brīdis, kad Lielbritānija varētu aiziet no Eiropas Savienības, kas nenoliedzami ietekmēs arī daudzus tur dzīvojošos latviešus. Ar bēdu stāstu par to, kā viesstrādnieku dzīvi ietekmējis ”Brexit”, klajā jau nāca Aija Dembovska, un savu viedokli sarunā ar Skaties.lv atklāj arī ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone.

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas 9

Pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras karstākās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai. Gatavi mesties mīlas atvarā ir jau desmitiem puišu, taču pieteikumu starpā ir paprāvs pulciņš dāmu – saimnieču! Skaties.lv jautāja seriāla veidotājiem, vai varētu atkārtoties Magones Burkas variants un iespēja uz savu saimniecību vest vīrus varētu tikt kādai saimniecei.

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi 6

Možuma un prieka pilns šogad pavasarī iecilpot gatavs šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis un hita ”Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Saimnieks ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem atrāda savu jaunāko piedzīvojumu bildes un aicina arī tautiešus ļauties pozitīvisma vilnim, kas šopavasar pārņēmis viņu pašu.

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā 15

Sociālos tīklus nupat pāršalcis skandāls, kura epicentrā liepājniece Dace, kuru Latvija plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara Dimitrijeva īslaicīgo mīlestību. Dace tiek apsūdzēta par lopiņu turēšanu dzīvoklī, īpašuma apskādēšanu un pazušanu bez pēdām. Aivars vērsās pie Skaties.lv, vēloties atklāt to, ko līdz šim par Daci noklusējis.

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā 23

Trešdienas, 10. oktobra, vakarā sociālie tīkli vārās – liepājniece Dace, kuru sabiedrība plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara simpātiju, ierauta skaļā publiskā skandālā. Sieviete esot pazudusi, aiz sevis atstājot šmuci, un ļaudis aicina Skaties.lv sākt publisku viņas meklēšanu.

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu 10

Klāt 3. septembris, diena, kad Latvijas bērni šogad atsāk skolas gaitas. Īpašu sveicienu no Londonas tautiešiem nosūtīt vēlas arī dzejniece, šovu zvaigzne un latvisko tradīciju kopēja Magone Šutoviene (agrāk Burka). Viņai šis laiks ir ļoti īpašs privātu iemeslu dēļ.