Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Aizkadri: ciemos Oskara ģimenes saimniecībā

Aizkadri: ciemos Oskara ģimenes saimniecībā 18

Vienu no jaukākajiem priekšstatiem par sevi skatītājiem šobrīd radījis saimnieks Oskars no Līvānu novada. Riebiņu jauniešu centra vadītājs saimnieko ģimenes sētā, ko laipni izrādīja arī Skaties.lv.

Amizanti kadri: Ilmārs liek līgaviņas pie govju ganīšanas

Amizanti kadri: Ilmārs liek līgaviņas pie govju ganīšanas 1

7. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā savas skaistules pie darba liks arī Alojas Ilmārs. Saimnieks, kurš nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem, aizvedīs dāmas pie gotiņām un paziņos, ka Evijai un Beātei tās jānogana, kamēr pats ar Lauru baudīs randiņu. Un dāmām ies jautri…

''Tikai divas ieradušās nopietniem nolūkiem...'' Alfrids Lipovskis vērtē jauno saimnieku līgaviņas; pats savu laimi atradis bez šova

''Tikai divas ieradušās nopietniem nolūkiem...'' Alfrids Lipovskis vērtē jauno saimnieku līgaviņas; pats savu laimi atradis bez šova 18

Šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas atklāšanas ballē Dikļu pilī ar apburošu dāmu pie sāniem līksmoja arī trešās sezonas populārākais saimnieks – šarmantais Alfrids Lipovskis. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka savu sirdsdāmu atradis bez šova palīdzības, bet, vērojot, kas noticis Dikļos un kas šobrīd notiek ekrānā, var dot jaunajiem mīlas spēles dalībniekiem dzīvesgudru padomu.

Video: Ilmārs pēc lielās izēšanās līgaviņas ved uz sporta zāli

Video: Ilmārs pēc lielās izēšanās līgaviņas ved uz sporta zāli 5

Jau 7. oktobra sērijā ”Saimnieks meklē sievu” atkal atgriežas sezonas iekārotākā saimnieka Ilmāra sētā. Ilmārs pēc pirmās dienas ballītes un izēšanās īsteno savus ”draudus” un ved meitenes pasvīst Alojas sporta zālē. Skaties.lv jau tagad piedāvā ieskatīties, kā viņiem tur klājās.

''Gribējās savākt mantas un braukt prom.'' Danas stāsts par patieso dzīvi Vitālija sētā

''Gribējās savākt mantas un braukt prom.'' Danas stāsts par patieso dzīvi Vitālija sētā 38

Redzot, kas notiek Vitālija sētā, ”Saimnieks meklē sievu” skatītāji steidz izteikt kritiku ne tikai vīrietim, kurš uzaicinājis ciemos līgavas, lai gan pašam mājās otrā pusīte, bet arī meitenēm, kuras turpina piedalīties spēlē. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Vitālija atraktīvākā meitene Dana atklāj, kā dāmas patiesībā jutušās ciemos pie aizņemtā puiša un kāpēc nav izstājušās.

Jestrs video: Jāņa daiļā līgaviņa Līna ieveļas dīķī

Jestrs video: Jāņa daiļā līgaviņa Līna ieveļas dīķī 3

Jau 30. septembra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” notikumi atgriezīsies divās krasi atšķirīgās sētās – Vitālija bohēmas pārņemtajos apartamentos un Jāņa sakoptajā īpašumā. Kamēr pie Vitālija viss grozīsies ap mīlas lietām, Jānis liks meitenes pie darba, kas Līnai beigsies ar ievelšanos dīķī.

Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem

Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem 14

Par nedēļas aprunātāko izteikumu, kļuva ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Ilmāra paziņojums, ka viņš esot ”kritis uz kauliem”. Tas radīja milzu diskusijas starp Skaties.lv lasītājiem, kā rezultātā nācās secināt – lielākā daļa latviešu tomēr uzskata, ka sievietēm jābūt ar apaļumiņiem.

Rīts pēc liktenīgās atzīšanās - kā jūtas Vitālijs?

Rīts pēc liktenīgās atzīšanās - kā jūtas Vitālijs? 98

Šova ”Saimnieks meklē sievu” šīs nedēļas sērija pievērsās notikumiem Gunāra, Ilmāra un Oskara sētās, bet šova fani jau dīdās satraukumā – kā klājas Vitālijam, kura sētā vakars noslēdzās ar skandalozu paziņojumu? Skaties.lv ļauj ieskatīties, kā saimnieks jūtas pēc vētrainās nakts.

Šova aizkulises: Vitālija ''līgaviņa'' iepatikusies citam saimniekam!

Šova aizkulises: Vitālija ''līgaviņa'' iepatikusies citam saimniekam! 31

Kamēr TV3 ekrānos norisinās lielā ”Saimnieks meklē sievu” mīlas spēle, ne mazāk aizraujoši notikumi notiek aizkulisēs. Ballē Dikļu pilī viesojās arī ceturtās sezonas šova dalībnieks Jānis Fogels, kurš palīdzēja vīriem izdancināt meiteņu bariņu. Un strādīgais un joprojām brīvais Jānis no Valmieras puses piesaistījis arī kādas dāmas uzmanību, kura uz Dikļiem bija ieradusies satikt Vitāliju, kurš, kā gan izrādās, ir jau aizņemts.

Pikanti aizkadri: kā Gunārs ar līgaviņām pirtiņā lustējās

Pikanti aizkadri: kā Gunārs ar līgaviņām pirtiņā lustējās 38

Par ”Saimnieks meklē sievu” 23. septembra sērijas pikantākajiem kadriem parūpējās sezonas vecākais saimnieks Gunārs. Brašulis lielāko daļu sērijas defilēja kameru priekšā erotiskās biksītēs ar leoparda rakstu, apčamdīja savas skaistules pirtiņā un pēc tam iekārtojās starp abām savām blondīnēm gultā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pasākuma aizkadros, ko ekrānā neparādīja.

Vai meiteņu satraukumam ir pamats? Kā ikdienā dzīvo un atpūšas saimnieks Ilmārs

Vai meiteņu satraukumam ir pamats? Kā ikdienā dzīvo un atpūšas saimnieks Ilmārs 103

Līgaviņu nežēlastībā kritis saimnieku šova iekārojamākais vīrietis Ilmārs no Alojas. Meitenes šovā izpētījušas Ilmāra sociālos tīklus un, analizējot vīrieša izteikumus par dāmām, steidz izteikt minējumu, ka saimniekam nemaz sievietes nepatīk. Skaties.lv ieskatījās, ko tad Ilmārs izlicis sociālajos tīklos, lai noskaidrotu, vai satraukumam ir pamats.

''Saimnieks meklē sievu'' vīri izvērtē dāmu augumus pirtī un burbuļvannā

''Saimnieks meklē sievu'' vīri izvērtē dāmu augumus pirtī un burbuļvannā 49

Pirmdienas šoruden ir lieliskas dienas, jo vakaros TV3 priecē ”Saimnieks meklē sievu” jaunākā sērija. Par pagājušās nedēļas zvaigzni kļuva Vitālijs no Jaunpagasta, bet šajā sērijā šovs ciemojas pie Balvu Gunāra, Līvānu Oskara un Ilmāra no Alojas. Vīri, sagaidot savas dāmas, parūpējušies par aizraujošām atrakcijām – sarīkotas ballītes, iekurtas pirtiņas un tiek klāti svētku galdi.

''Gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,'' Ilmāra ''līgaviņas'' satriec saimnieka skaistuma standarti

''Gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,'' Ilmāra ''līgaviņas'' satriec saimnieka skaistuma standarti 408

Klāt pirmdiena, kad, kā ierasts, pie skatītājiem ierodas ”Saimnieks meklē sievu”. Ja kāds to grib baudīt pie vakariņu galda, Skaties.lv brīdina, ēst dāmām varētu būt grūti, jo sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs no Alojas ekrānā nolasīs visai skarbu lekciju par to, cik daudz miesas jābūt uz sievietes kauliem.

Sezonas sakoptākā sēta: ciemos pie saimnieka Jāņa

Sezonas sakoptākā sēta: ciemos pie saimnieka Jāņa 8

Kamēr ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs meitenes sagaidījis neremontētā miteklī, Smiltenes pusē dzīvojošais Jānis gluži pretēji – var lepoties ar patiesi sakoptu un skaistu īpašumu. Jānis savu saimniecību laipni izrādīja arī Skaties.lv.

Apprecējies saimnieku šova Egils

Apprecējies saimnieku šova Egils 5

Septembra sākumā ar piekto sezonu TV3 atgriezās iepazīšanās šovs ”Saimnieks meklē sievu,” taču nesen laulības ostā iestūrējis saimnieks, kuru Latvijas iepazina mīlas spēles trešajā sezonā.

Kurai taisnība - Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm

Kurai taisnība - Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm 70

”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Magone Burka šobrīd iesaistījusies publiskā strīdā pati ar savu mammu – Gintas kundze apgalvo, ka Magone viņu padzinusi no pašas mājas un atsakās palīdzēt darbos saimniecībā, kamēr Magone skaidro, ka māja pirkta par viņas naudu un mamma pati norobežojusies. Pie Skaties.lv vērsās Magones otrā dēla tēvs Ventis Vītols, kurš labi pazīstams ar abām un savulaik padzīvojis saimniecībā, kura nu nokļuvusi strīda epicentrā.