Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Aivariņš pieķerts Rīgas naktsklubā, plosoties kopā ar šova Anniju

Aivariņš pieķerts Rīgas naktsklubā, plosoties kopā ar šova Anniju 22

Pēc tam, kad ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs paziņoja, ka izveidojis attiecības ar kādu noslēpumainu meiteni, pie Skaties.lv vērsās vairāki šova fani, kuri redzējuši saimnieku atpūšamies Annijas Atvaras sabiedrībā. Saimnieks Skaties.lv atklāj, kas tad abus īsti saista.

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes 5

14. februārī Latvija svinēja Valentīndienu – kamēr daļa tautas pārpludināja sociālos tīklus ar romantiskām kopbildēm, vientuļās sirdis vēl jo skaudrāk izjuta vienatni vai centās sevi iepriecināt ar kādu gardumu. Skaties.lv kopā ar Ēnu dienas jauniešu komandu sazinājās ar daļu ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas varoņu, lai noskaidrotu, pie kuras svinētāju puses tad šajos svētkos piederēja mūsu ekrānu mīluļi.

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju 9

Ceturtās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas dalībniece, simpātiskā blondīne Ance Lelde, iegāja spēles vēsturē kā meitene, kuru uz saimniecībām aicināt vēlējās uzreiz trīs brašuļi. Diemžēl Latvijas puišiem kādu laiku uz smuko Anci vairs acis nemest – meitene pēc spēles pametusi valsti.

Saimnieka Jāņa ''līgaviņa'' Sindija piedzīvojusi kardinālas pārvērtības

Saimnieka Jāņa ''līgaviņa'' Sindija piedzīvojusi kardinālas pārvērtības 10

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieci Sindiju Smikarsti pēc filmēšanās vairs ne atpazīt. Meitene, kura mīlas spēlē par Jāņa Fogela sirdi cīnījās kā blondīne, pārkrāsojusi matus tumšus. Tiesa, arī šīs pārmaiņas nav ieintriģējušas Jāni, kuru pēc spēles vēlreiz uzrunāt centusies skaistule.

Aivariņa un Agneses Deptuā drāma - nāk gaismā jaunas nianses

Aivariņa un Agneses Deptuā drāma - nāk gaismā jaunas nianses 17

Lai arī ”Saimnieks meklē” sievu jau labu laiku kā noslēdzies, peripetijas par un ap to turpinās. Aivara Dimitrijeva simpātija Agnese Deptuā publiski pasūrojusies par to, ka saimnieks turpina viņai uzmākties ar īsziņām, bet Aivaram ir kas sakāms savai aizstāvībai.

Kā ar sievu meklēšanu veicas prasīgajiem brāļiem Cāleriem no Balviem?

Kā ar sievu meklēšanu veicas prasīgajiem brāļiem Cāleriem no Balviem? 11

Lai arī ekrāna priekšā pie iespējas meklēt mīlu viņi netika, ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas skatītājiem spilgtā atmiņā palikuši brāļi Cāleri no Balvu puses, kuri līgaviņām izvirzīja visai augstas prasības. Skaties.lv noskaidroja, vai saimniekiem šī pusgada laikā izdevies atrast potenciālās sievas.

Vai saimniekus izlutinājusi dāmu uzmanība? Mārtiņa ''izbrāķētā'' Solvita nonākusi pie skarba secinājuma

Vai saimniekus izlutinājusi dāmu uzmanība? Mārtiņa ''izbrāķētā'' Solvita nonākusi pie skarba secinājuma 13

Simpātiskā Solvita Eniņa, kuru ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros par savu ceļojuma biedreni izvēlējās Mārtiņš Līcis, pēc piedzīvojuma kameru priekšā joprojām bauda brīvas meitenes statusu un nonākusi pie interesanta secinājuma – jaunos saimniekus šovā un ārpus tā tik ļoti aplido dāmas, ka viņi vairs paši necenšas meitenes lutināt.

Foto: visu laiku skaistākais ''Saimnieks meklē sievu'' pāris beidzot atrādās faniem kopā ar pirmdzimto

Foto: visu laiku skaistākais ''Saimnieks meklē sievu'' pāris beidzot atrādās faniem kopā ar pirmdzimto 10

Pēc ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas varoņu attiecību peripetijām šķiet, ka īstu mīlu šādā šovā neatrast? Nekā nebija! Joprojām kopā un joprojām neticami laimīgi ir Jānis Šmits un Daiga Eglīte, kuri viens otru atrada tieši pateicoties ”Saimnieks meklē sievu”! Pāris faniem atrāda mīlas pilnas kopbildes, kurās redzama arī viņu meitiņa Paula.

Saimnieks Pēteris apstiprina baumas par šķiršanos no Annijas un atklāj, kāpēc tā noticis

Saimnieks Pēteris apstiprina baumas par šķiršanos no Annijas un atklāj, kāpēc tā noticis 33

Pagājušajā nedēļā no Amerikas atgriezās ”Saimnieks meklē sievu” allaž pozitīvais dalībnieks Pēteris Grudovskis no Auces, un viņa šovā noskatītā meitene Annija Atvara paziņoja, ka attiecībās iestājusies krīze, jo saimnieks pēc atgriešanās kļuvis visai vēss pret viņu. Sarunā ar Skaties.lv puisis apstiprina, ka abu šova stāsts tiešām ir noslēdzies un atklāj, kāpēc tas tā noticis.