Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 15. maijs

Sofija, Taiga, Airita, Arita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Saimnieks meklē sievu” aktualitātes

Saimnieks Aivars Vācijas vistu fermas vietā izvēlējies makšķerēt tepat Latvijā

Saimnieks Aivars Vācijas vistu fermas vietā izvēlējies makšķerēt tepat Latvijā 11

Šī gada pavasarī šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs pameta Latviju, lai pelnītu lielu naudu kādā Vācijas vistu fermā. Vairākus mēnešus dzīvojis zaļi un dalījies ar tautiešiem stāstos par beidzot cilvēka cienīgo dzīvi Vācijā, Aivars gada izskaņā tomēr atgriezies mājās. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka dzimtenē tomēr vislabāk.

''Negribu vairs tā ubagot, kā Latvijā.'' Saimnieks Aivars bauda dzīvi un apceļo Vāciju

''Negribu vairs tā ubagot, kā Latvijā.'' Saimnieks Aivars bauda dzīvi un apceļo Vāciju 11

Vācijā dzīvojošais šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs Skaties.lv nesen atklāja, ka sāk izjust milzu ilgas pēc mājām un tuviniekiem. Pārdzīvojis skumju pilnu periodu, Aivars nu vēlas faniem paziņot – viss kārtībā! Lai atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, viņš devies paceļot pa Vāciju un nonācis pie atziņas – par šādu dzīvi sūroties nedrīkst!

Saimnieks Aivars emigrējis uz Vāciju; viņu biedē Latvijas algas, ne vīruss

Saimnieks Aivars emigrējis uz Vāciju; viņu biedē Latvijas algas, ne vīruss 20

Kamēr pasaulē slēdz robežas un ļaudis steidz atgriezties mājās, šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs pārcēlies uz ”Covid-19” pamatīgi skarto Vāciju un domā tur palikt. Lai arī Vācijā strauji izplatās koronavīruss, viņš šajā valstī jūtas drošāk, jo tur saņem pienācīgu algu un ir drošs par pajumti.

Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa

Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa 5

Ar negaidītu paziņojumu šonedēļ klajā nāca ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Gunārs no Balviem. Viņš paziņoja, ka vēlas baudīt mierīgu dzīvi un aiziet no rampu gaismām. Taču fani to nevēlas pieļaut – Gunārs ziņo, ka pēc paziņojuma neskaitāmi ļaudis lūgtin lūdzas viņu turpināt priecēt ar jautrajiem stāstiņiem.

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa 11

Šova ”Saimnieks meklē sievu” sezonas sensācija Gunārs no Balviem vēl nesen līksmoja par to, kā viņa popularitāte pēc dalības mīlas spēlē turpina augt, taču nu arī viņam ir gana. Saimnieks ar Skaties.lv starpniecību vēlas paziņot faniem – viņš aiziet no šovbiznesa un vēlas, lai tautieši to respektētu. Un aiziet viņš savā stilā – pirms tam sarīkojot jandāliņu.

Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ''līgaviņu''

Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ''līgaviņu'' 13

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais Gunārs no Balviem nupat nosvinēja 59. dzimšanas dienu, taču šis faktors nav mazinājis viņa kāri pēc gados jaunākām daiļavām. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimnieks, pēdējā maziņā, kuru viņš savaldzinājis, bija meitene, kura šova ietvaros sākotnēji bija noskatījusi Oskaru.

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekam Gunāram no Balviem pēc filmēšanās katra diena ir kā svētki, jo, atverot portālu ”Draugiem”, priekšā kārtējās dāmu vēstules! Šogad viņa popularitāte jau izgājusi starptautiskā arēnā – par latviešu donžuānu esot uzzinājušas sievietes no Krievijas un citām pasaules valstīm.

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus 4

Ar neparastu lūgumu pie Skaties.lv gada sākumā vēršas ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Gunārs no Balviem. Viņa popularitāte ir sasniegusi tādus apmērus, ka pašam vairs ar fanu vēstulēm galā netikt, tāpēc saimnieks vēlas uzrunāt visu tautu kopā ar mediju starpniecību.

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti 29

Fantastiski jaunumi Ziemassvētku priekšvakarā – šova ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākais saimnieks Ilmārs Brīvnieks no Alojas turējis savu solījumu ar kāzām nekavēties un 21. decembrī apprecējis šovā izvēlēto Beāti.

Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei

Tikai Skaties.lv Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei 42

Pēc nedienām ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dalībnieka Vitālija sētā ir pagājis laiks, un skaistās rīdzinieces Lanas sirds sadzijusi pēc vilšanās. Iezīmējot jauna dzīves posma sākumu, Lana devās uz skaistuma salonu ‘’Silvana’’’, lai tiktu pie jauna imidža, kas liks sarosīties vīriešiem. Ko tagad teiks Vitālijs?

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus 20

Balvu Gunāram pēc filmēšanās ‘’Saimnieks meklē sievu’’ uzmanības nudien netrūkst – atliek vien izvēlēties. Tā kā Gunārs sevi kameru priekšā parādījis kā atraktīvu zelli, kurš izaicinājumu nebaidās, arī sievietes, viņu valdzinot, nebaidās drosmīgu izlēcienu. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs neslēpj – Balvos no uzmanības vairs ne atkauties!

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru 48

Lai gan šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ skatītājiem simpātiskākais dalībnieks Oskars no Līvāniem, komentējot attiecības ar spēlē izraudzīto Dārtu, jau spriež par kāzām, meitenei šajā sakarā ir cits viedoklis. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj – diemžēl jau otro reizi dzīvē pārliecinājusies par to, ka attālums attiecībās ir šķērslis.