Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops vērsim

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops jaunavai

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops svariem

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops skorpionam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops mežāzim

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops ūdensvīram

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops zivīm

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli 50

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērija bija izšķirošā Jānim un Vitālijam – abiem bija jāizdara gala izvēle par labu vienai no meitenēm. Jānis pēc garas randiņu sērijas ar Līnu izvēlējās viņu, Karīnai īsti nedodot gaidīto iespēju sevi pierādīt, bet Vitālijs šokēja visus, paziņojot, ka viņam nevajag ne līgavas, ne ceļojumu – viņš izvēlas palikt ar savu Lauru.

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs?

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs? 10

Jau 14. oktobra vakarā meiteni, ar kuru braukt ceļojumā, jāizvēlas Jaunpagasta kārumniekam Vitālijam. Lielās izvēles priekšvakarā notikumi Vitālija sētā ir pavisam samudžinājušies. Saimnieks sola mīlu gan Lanai, gan Danai, kamēr Laura aizkadrā paziņo, ka situācijā jūtas neomulīgi, bet jebkurā gadījumā uzticas mīļotajam. Kā tas viss beigsies?

''Besī viņa neizlēmība!'' Jānis lielās izvēles priekšvakarā svārstās starp līgavām, meitenes kļūst greizsirdīgas

''Besī viņa neizlēmība!'' Jānis lielās izvēles priekšvakarā svārstās starp līgavām, meitenes kļūst greizsirdīgas 61

Jau 14. oktobra sērijā pirmajam ”Saimnieks meklē sievu” vīram jāizdara izvēle, izvēloties līgaviņu, ar ko braukt ceļojumā. Pirmajam jāizvēlas Jānim, kurš būs ļoti neizlēmīgs. Ja sākumā meitenes priecājās, ka saimnieks pievērš uzmanību visām, nu abas palicējas kļūs greizsirdīgas viena uz otru un to, ka Jānis uz otras zvaniem atbild pat randiņa laikā.

''Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs.'' ''Jāņa ''līgaviņas'' Karīnas stāsts

''Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs.'' ''Jāņa ''līgaviņas'' Karīnas stāsts 51

Jau pirmdien, 14. oktobrī, līgavas izvēle tiks izdarīta saimnieka Jāņa sētā. Viena no kandidātēm uz Jāņa sirdi ir Karīna no Kuldīgas. Izvēloties Karīnu savā trijniekā, Jāni nav nobiedējis fakts, ka meitene ir jaunā māmiņa bērna kopšanas atvaļinājumā, savukārt Karīnu nebiedē iespējamā pārvākšanās uz otru Latvijas malu, ja abiem ar Jāni viss izdosies.

''Mans trumpis ir manas zilās acis!'' Kāpēc Līna domā, ka Jānis izvēlēsies viņu

''Mans trumpis ir manas zilās acis!'' Kāpēc Līna domā, ka Jānis izvēlēsies viņu 25

Jau pirmdienas, 14. oktobra, ”Saimnieks meklē sievu” sērijā pirmajiem vīriem būs jāizdara lielā izvēle, izraugoties meiteni, ar ko braukt ceļojumā, un, kas zina, dibināt ģimeni. Viena no saimnieka Jāņa iespējamajām izvēlēm ir Līna no Nākotnes, kura par savām pozīcijām jūtas visai pārliecināta. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj, ka Jāni par viņai piemērotu uzskata vairāki tuvinieki, kuri  arī likuši pieteikties spēlei.

Laura beidzot atklāj, ko domā par mīļotā Vitālija dalību ''Saimnieks meklē sievu''

Laura beidzot atklāj, ko domā par mīļotā Vitālija dalību ''Saimnieks meklē sievu'' 152

Pirmdien, 14. oktobrī, ”Saimnieks meklē sievu” diviem vīriem būs jāpieņem izšķirošais lēmums. Līgavas būs jāizraugās Jānim un Vitālijam. Vitālijs, pirms pieņemt lielo lēmumu, izlems izrunāties ar savu draudzeni Lauru. Laura beidzot atklāti izstāstīs, kā nokļuvusi šajā neērtajā situācijā, kad pašas puisis acu priekšā lakstojas ar citām.

Aizkadri: ciemos Oskara ģimenes saimniecībā

Aizkadri: ciemos Oskara ģimenes saimniecībā 18

Vienu no jaukākajiem priekšstatiem par sevi skatītājiem šobrīd radījis saimnieks Oskars no Līvānu novada. Riebiņu jauniešu centra vadītājs saimnieko ģimenes sētā, ko laipni izrādīja arī Skaties.lv.

Amizanti kadri: Ilmārs liek līgaviņas pie govju ganīšanas

Amizanti kadri: Ilmārs liek līgaviņas pie govju ganīšanas 2

7. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā savas skaistules pie darba liks arī Alojas Ilmārs. Saimnieks, kurš nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem, aizvedīs dāmas pie gotiņām un paziņos, ka Evijai un Beātei tās jānogana, kamēr pats ar Lauru baudīs randiņu. Un dāmām ies jautri…

''Tikai divas ieradušās nopietniem nolūkiem...'' Alfrids Lipovskis vērtē jauno saimnieku līgaviņas; pats savu laimi atradis bez šova

''Tikai divas ieradušās nopietniem nolūkiem...'' Alfrids Lipovskis vērtē jauno saimnieku līgaviņas; pats savu laimi atradis bez šova 18

Šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas atklāšanas ballē Dikļu pilī ar apburošu dāmu pie sāniem līksmoja arī trešās sezonas populārākais saimnieks – šarmantais Alfrids Lipovskis. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka savu sirdsdāmu atradis bez šova palīdzības, bet, vērojot, kas noticis Dikļos un kas šobrīd notiek ekrānā, var dot jaunajiem mīlas spēles dalībniekiem dzīvesgudru padomu.

Video: Ilmārs pēc lielās izēšanās līgaviņas ved uz sporta zāli

Video: Ilmārs pēc lielās izēšanās līgaviņas ved uz sporta zāli 5

Jau 7. oktobra sērijā ”Saimnieks meklē sievu” atkal atgriežas sezonas iekārotākā saimnieka Ilmāra sētā. Ilmārs pēc pirmās dienas ballītes un izēšanās īsteno savus ”draudus” un ved meitenes pasvīst Alojas sporta zālē. Skaties.lv jau tagad piedāvā ieskatīties, kā viņiem tur klājās.

''Gribējās savākt mantas un braukt prom.'' Danas stāsts par patieso dzīvi Vitālija sētā

''Gribējās savākt mantas un braukt prom.'' Danas stāsts par patieso dzīvi Vitālija sētā 38

Redzot, kas notiek Vitālija sētā, ”Saimnieks meklē sievu” skatītāji steidz izteikt kritiku ne tikai vīrietim, kurš uzaicinājis ciemos līgavas, lai gan pašam mājās otrā pusīte, bet arī meitenēm, kuras turpina piedalīties spēlē. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Vitālija atraktīvākā meitene Dana atklāj, kā dāmas patiesībā jutušās ciemos pie aizņemtā puiša un kāpēc nav izstājušās.

Jestrs video: Jāņa daiļā līgaviņa Līna ieveļas dīķī

Jestrs video: Jāņa daiļā līgaviņa Līna ieveļas dīķī 3

Jau 30. septembra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” notikumi atgriezīsies divās krasi atšķirīgās sētās – Vitālija bohēmas pārņemtajos apartamentos un Jāņa sakoptajā īpašumā. Kamēr pie Vitālija viss grozīsies ap mīlas lietām, Jānis liks meitenes pie darba, kas Līnai beigsies ar ievelšanos dīķī.

Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem

Aptauja: vairāk nekā 80% sabiedrības dod priekšroku sievietēm ar apaļumiem 14

Par nedēļas aprunātāko izteikumu, kļuva ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Ilmāra paziņojums, ka viņš esot ”kritis uz kauliem”. Tas radīja milzu diskusijas starp Skaties.lv lasītājiem, kā rezultātā nācās secināt – lielākā daļa latviešu tomēr uzskata, ka sievietēm jābūt ar apaļumiņiem.

Rīts pēc liktenīgās atzīšanās - kā jūtas Vitālijs?

Rīts pēc liktenīgās atzīšanās - kā jūtas Vitālijs? 98

Šova ”Saimnieks meklē sievu” šīs nedēļas sērija pievērsās notikumiem Gunāra, Ilmāra un Oskara sētās, bet šova fani jau dīdās satraukumā – kā klājas Vitālijam, kura sētā vakars noslēdzās ar skandalozu paziņojumu? Skaties.lv ļauj ieskatīties, kā saimnieks jūtas pēc vētrainās nakts.

Šova aizkulises: Vitālija ''līgaviņa'' iepatikusies citam saimniekam!

Šova aizkulises: Vitālija ''līgaviņa'' iepatikusies citam saimniekam! 31

Kamēr TV3 ekrānos norisinās lielā ”Saimnieks meklē sievu” mīlas spēle, ne mazāk aizraujoši notikumi notiek aizkulisēs. Ballē Dikļu pilī viesojās arī ceturtās sezonas šova dalībnieks Jānis Fogels, kurš palīdzēja vīriem izdancināt meiteņu bariņu. Un strādīgais un joprojām brīvais Jānis no Valmieras puses piesaistījis arī kādas dāmas uzmanību, kura uz Dikļiem bija ieradusies satikt Vitāliju, kurš, kā gan izrādās, ir jau aizņemts.

Pikanti aizkadri: kā Gunārs ar līgaviņām pirtiņā lustējās

Pikanti aizkadri: kā Gunārs ar līgaviņām pirtiņā lustējās 38

Par ”Saimnieks meklē sievu” 23. septembra sērijas pikantākajiem kadriem parūpējās sezonas vecākais saimnieks Gunārs. Brašulis lielāko daļu sērijas defilēja kameru priekšā erotiskās biksītēs ar leoparda rakstu, apčamdīja savas skaistules pirtiņā un pēc tam iekārtojās starp abām savām blondīnēm gultā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pasākuma aizkadros, ko ekrānā neparādīja.