Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Horoskops aunam

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops vērsim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops vēzim

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā bauda vasaras sākumu. Piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām. Sveiciens svētkos, mans draugs!

Horoskops lauvai

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops svariem

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops skorpionam

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops strēlniekam

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

Horoskops mežāzim

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops ūdensvīram

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops zivīm

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone 19

Aizvadītajā nedēļā ”Saimnieks meklē sievu” fanus pārsteidza nelāga ziņa par ugunsnelaimi, kas nopostījusi šova otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa saimniecību. Malā nostāvēt nespēj un saimniekam palīdzīgu roku piedāvāt kā viena no pirmajā steigusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka), kura ar Dagni iepazinās, kopā filmējoties šova otrajā sezonā.

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža

Foto: Aivara saimniecībā ienākusies branga tomātu raža 7

”Saimnieks meklē sievu” fanu iemīļotais Aivars Dimitrijevs šovasar par darba trūkumu saimniecībā nevar sūdzēties. Viņa sētā Vandānos pēc brangas lociņu un zemeņu ražas nu ienākušies tomāti, kurus saimnieks lepni atrāda arī Skaties.lv.

Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā

Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā 20

Latviešu šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene, kura jau labu laiku dzīvo Londonā un ir mātes cerībās, bija iecerējusi šovasar atgriezties Latvijā un šeit laist pasaulē simtgades mazuli, nosaucot kādā īpaši patriotiskā vārdā. Diemžēl plānus nācies mainīt.

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru

Dzīve pēc nelaimīgas mīlas un vasara ar dēlu. Atklāta intervija ar saimnieku šova zvaigzni Aivaru 26

Gadu pēc ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām lauksaimnieks un muzikants Aivars Dimitrijevs joprojām ir brīvs, taču par dāmu uzmanību nesūdzas. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāti pastāsta, kāpēc ”Draugos” paziņojis, ka ir aizņemts, kā martā ģimene cīnījusies ar viņa pielūdzēju bariņu un kāpēc pats savam dēlam reizēm liek rakt bedres.

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām

Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām 21

‘’Saimnieks meklē sievu’’ zvaigzne Aivars Dimitrijevs šopavasar piedzīvoja nelāgu vilšanos mīlestībā ar liepājnieci Daci. Taču pēc šīs dāmas saimnieku ieintriģējusi cita, kura kopā ar meitu pat ieradusies pie saimnieka un kādu laiku visi kopā nodzīvojuši teltī! Taču arī šim stāstam ir nelāgas beigas. Sarunā ar Skaties.lv Aivara ģimene atklāti pastāsta, kā un kāpēc sievietes vazā aiz deguna jauko un strādīgo puisi.

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām

Ekskluzīvi: ciemos pie Aivara gadu pēc "Saimnieks meklē sievu'' kaislībām 11

Pirms gada ap šo laiku bariņš burvīgu dāmu kravāja ceļasomas, lai dotos uz Vandāniem iekarot Aivara Dimitrijeva sirdi spēles “Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Saimniecība mirka lietusgāžu plūdos, bet tas netraucēja sētā, kas reiz ieguvusi novada sakoptākās titulu, norisināties seriāla cienīgām kaislībām. Gadu pēc šiem notikumiem Skaties.lv ciemojas Aivara sētā, un, ak, kā tur viss mainījies!

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam? 10

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni''

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni'' 7

Lai arī pēdējā ”Saimnieks meklē sievu” sezona ar laimīgiem pāriem tā arī nevainagojās, šovā netrūkst veiksmes stāstu, un viens no tiem noteikti ir Kaspars un Gunita Vaikuļi, kuri sapazinās šova pirmajā sezonā, piecus gadus ir precējušies un audzina dēlu Niko. Gunita izveidojusi iedvesmojošu mammas fotoblogu, kurā atklāj, kā saskaņā ar dabu aug mazais Niko.

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai...

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai... 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk Burka) ir trešā bērniņa gaidībās. Pieredzējusī mamma un latvisko tradīciju kopēja dalās padomos, kā gaidību laikā nodrošināt sevi un puncī augošo atvasīti ar visu nepieciešamo, nelietojot sintētiskos vitamīnus.