Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs 30

‘’Saimnieks meklē sievu’’ Balvu brašuļa Gunāra un viņa Annas attiecības apstājušās, Annai norādot, ka saimniekam ir vājība uz alkoholiskiem dzērieniem, ar ko Anna nevēlas sadzīvot. Skaties.lv vērsās pie Gunāra, lai noskaidrotu, vai tiešām draudzība ar ‘’zaļo pūķi’’ dārgāka par draudzību ar Annu, uz ko saimniekam ir pavisam cits redzējums.

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni 20

Jau 11. novembra vakarā noslēgsies ‘’Saimnieks meklē sievu’’ – Baiba Sipeniece – Gavare ciemosies pie pāriem, lai noskaidrotu, vai pēc ceļojuma tikušies un turpina attiecības. Jānis Baibu sagaidīs bez Līnas pie sāniem un paziņos, ka izdarījis nepareizu izvēli.

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti 17

Jau 11. novembra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” noslēdzošā sērija, kurā Baiba Sipeniece-Gavare dosies pie pāriem, lai noskaidrotu, kuri palikuši kopā. Ilmāra un Beātes attiecības pa šo laiku attīstījušās jau tiktāl, ka saimnieks izlēmis meiteni bildināt!

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri 18

4. novembra ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumos brauc divi pāri – Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Atšķirībā no iepriekšējiem pāriem, kuri ceļojumos devās kā draugi, šo starpā virmo īsta romantika. Vai šovam būs izdevies savest kopā īstos?

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā 4

Piektās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākie saimnieki Gunārs, Ilmārs, Oskars, Jānis un Vitālijs savu izvēli ir izdarījuši un to, vai izraudzītās līgavas kļūs par sievām, rādīs laiks. Tikmēr pieci puiši, kuri neiekļuva starp populārākajiem – brāļi Edgars un Aldis, Igors, Māris un Jānis, vēstules izskatījuši un uz randiņiem gājuši bez kameru klātbūtnes. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo vasaru veicies viņiem.

Saimnieks Gunārs nonācis konfliktā ar policiju

Saimnieks Gunārs nonācis konfliktā ar policiju 71

”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas kaislības turpinās jaunā līmenī – vīri ar izvēlētajām līgavām dodas ceļojumos! Gunārs ar Annu dosies baudīt saulīti uz Maltu, taču, kā atklāj pirmais ieskats sērijā, ieradies galamērķī, Balvu saimnieks uzreiz iekulsies konfliktā ar likumsargiem.

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti 90

Ar jaunu sparu atsākušās ”Saimnieks meklē sievu” Magones Šutovienes un Venta Vītola kaislības – Ventis medijiem sūrojas, ka dzejniece viņam liedz tikties ar abu kopīgo dēlu Raimondu Saulgaiti, bet Magone uzskata, ka tikšanās nav dēla interesēs – Ventis esot vardarbīgs. Pie Skaties.lv vērsusies kāda šīs sāgas sekotāja, kura vēlas Magonei dot viedu padomu.

Kurš no ''Saimnieks meklē sievu'' pāriem paliks kopā?

Kurš no ''Saimnieks meklē sievu'' pāriem paliks kopā? 65

Visi ”Saimnieks meklē sievu” vīri ir izvēlējušies dāmas, ar ko kopā doties ceļojumos, izņemot Vitāliju, kurš izlēma palikt ar savu Lauru un no ceļojuma atteicās. Šobrīd viss izskatās daudzsološi, bet, kā rāda mīlas spēles iepriekšējās sezonas, ceļojumā viss var mainīties, kā uz labo, tā ne tik labo pusi. Skaties.lv piedāvā lasītājiem izteikt domas – kuri no pāriem paliks kopā arī pēc kameru izslēgšanas?

Visi saimnieki izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas

Visi saimnieki izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas 74

21. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” epizodē gala izvēle jāizdara trim saimniekiem – Oskaram, Ilmāram un Gunāram, izraugoties pa daiļavai, ar ko kopā doties ceļojumos. Ja Vitālijam un Jānim izvēle sagādāja neērtus brīžus, šie trīs vīri noslēdzošo izvēli veica pārliecinoši, no izbalsotajām līgavām atvadoties siltā un draudzīgā gaisotnē.

Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm

Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm 142

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā izvēli izdarīja sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs, izlemjot, ka paliks kopā ar savu draudzeni Lauru, un paziņojot, ka ceļojumā nebrauks. Kopš tā laika saimnieks ir teju kā akā iekritis. Šova veidotāji atklāj, ka Vitālijs pēc skandalozā uznāciena plānojis pamest valsti.

Saimnieks Gunārs, bēgot no ķīmisko ieroču ietekmes, plāno pārcelties uz Brazīliju vai Kanādu

Saimnieks Gunārs, bēgot no ķīmisko ieroču ietekmes, plāno pārcelties uz Brazīliju vai Kanādu 15

Interese par ”Saimnieks meklē sievu” Gunāra pārdošanā izlikto saimniecību turpina augt augumā – kā Skaties.lv no Balviem ziņo saimnieks, katrs otrais garāmbraucējs esot potenciālais pircējs. Saprotot, ka tauta ieinteresēta, viņš paceļ sapņu latiņu. Gunārs spriež, ka rūpēs par savu veselību jāmaina nākotnes ieceres un jāpārceļas tālu prom.