Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops vērsim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops dvīņiem

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

Horoskops vēzim

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops lauvai

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops jaunavai

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops svariem

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras rožu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops skorpionam

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops strēlniekam

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops mežāzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops ūdensvīram

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ''Saimnieks meklē sievu'' jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti

Divdesmit gadi nav šķērslis īstai mīlai! ''Saimnieks meklē sievu'' jauno dalībnieku visu laiku skaistākie stāsti 3

Pilnā sparā rit pieteikšanās šovam ”Saimnieks meklē sievu”, un spēles veidotāji atgādina – ja vēlies šovasar ļauties mīlas piedzīvojumam, ir pēdējais laiks pieteikties! Jau maija sākumā pieteikšanās tiks slēgta. Pēdējā nedēļā īpaši tiek gaidīti pieteikumi no gados jauniem saimniekiem, kuriem, lai cik tas nebūtu interesanti, līdz šim spēlē ir veicies vislabāk!

''Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.'' ''Brexit'' ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā

''Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.'' ''Brexit'' ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā 64

Arvien nenovēršamāk tuvojas brīdis, kad Lielbritānija varētu aiziet no Eiropas Savienības, kas nenoliedzami ietekmēs arī daudzus tur dzīvojošos latviešus. Ar bēdu stāstu par to, kā viesstrādnieku dzīvi ietekmējis ”Brexit”, klajā jau nāca Aija Dembovska, un savu viedokli sarunā ar Skaties.lv atklāj arī ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone.

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas 9

Pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras karstākās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai. Gatavi mesties mīlas atvarā ir jau desmitiem puišu, taču pieteikumu starpā ir paprāvs pulciņš dāmu – saimnieču! Skaties.lv jautāja seriāla veidotājiem, vai varētu atkārtoties Magones Burkas variants un iespēja uz savu saimniecību vest vīrus varētu tikt kādai saimniecei.

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi

Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi 6

Možuma un prieka pilns šogad pavasarī iecilpot gatavs šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis un hita ”Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Saimnieks ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem atrāda savu jaunāko piedzīvojumu bildes un aicina arī tautiešus ļauties pozitīvisma vilnim, kas šopavasar pārņēmis viņu pašu.

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā

''Man ir liels kauns!'' Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā 15

Sociālos tīklus nupat pāršalcis skandāls, kura epicentrā liepājniece Dace, kuru Latvija plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara Dimitrijeva īslaicīgo mīlestību. Dace tiek apsūdzēta par lopiņu turēšanu dzīvoklī, īpašuma apskādēšanu un pazušanu bez pēdām. Aivars vērsās pie Skaties.lv, vēloties atklāt to, ko līdz šim par Daci noklusējis.

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā

Aivariņa bijusī mīļotā Dace ierauta skaļā skandālā 23

Trešdienas, 10. oktobra, vakarā sociālie tīkli vārās – liepājniece Dace, kuru sabiedrība plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara simpātiju, ierauta skaļā publiskā skandālā. Sieviete esot pazudusi, aiz sevis atstājot šmuci, un ļaudis aicina Skaties.lv sākt publisku viņas meklēšanu.

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu 10

Klāt 3. septembris, diena, kad Latvijas bērni šogad atsāk skolas gaitas. Īpašu sveicienu no Londonas tautiešiem nosūtīt vēlas arī dzejniece, šovu zvaigzne un latvisko tradīciju kopēja Magone Šutoviene (agrāk Burka). Viņai šis laiks ir ļoti īpašs privātu iemeslu dēļ.