Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Horoskops aunam

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz dārzā grilētas gaļiņas degustēšanu vai vīna glāzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau tuvākajā laikā mēģināsi realizēt.

Horoskops vērsim

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops dvīņiem

Šoreiz tevi izglābs saasinātā intuīcija, kas līdzēs noskaņoties uz vienas frekvences ar citu domām. Liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi mierīgākos ūdeņos.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tevi pārsteidza galīgi nesagatavotu. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops jaunavai

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops svariem

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops skorpionam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis sava funktiera izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties kādu skaistumu savam vai tuvinieka dārzam.

Horoskops strēlniekam

Tevī būs pārspīlēta vēlme savas ambīcijas pārvērst ļoti iespaidīgos pirkumos un citās izšķērdībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa glauno.

Horoskops mežāzim

Svētdienas rīts tev solās būt paskaļš. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu stindzinošā klusumā, vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops ūdensvīram

Nesmādē domu par kāda starpnieka iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops zivīm

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu šarmu un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Fotorecepte: Nātru zupa pēc sentēvu metodēm, ar kuru Magone lutina vīru

Fotorecepte: Nātru zupa pēc sentēvu metodēm, ar kuru Magone lutina vīru 7

Ziema ar visiem no tās izrietošajiem vīrusiem un iesnām nesteidz atkāpties, laiks spēcināt organismus ar pirmajiem zaļumiem! Šovu zvaigzne Magone ar Skaties.lv starpniecību ceļ gaismā sen aizmirsta ēdiena recepti no vecmāmiņas pūra lādes, kas ne tikai labi garšos, bet arī sniegs organismam tik nepieciešamos vitamīnus.

Magones oliņas kā glezna! Dzejniece atklāj slepeno recepti

Magones oliņas kā glezna! Dzejniece atklāj slepeno recepti 19

Šodien ļaudis steidz ne tikai sisties ar raibām oliņām, bet arī palepoties ar skaistajiem krāsojumiem sociālajos tīklos. Ar īpaši skaistām olām padižoties var arī Londonā dzīvojošā dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene (agrāk Burka).

Slavenajā ''Traktorista'' dziesmā saskatīts plaģiāts

Slavenajā ''Traktorista'' dziesmā saskatīts plaģiāts 31

”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs un ”Duets Sandra” kopdarbs ”Traktorists” jau kļuvis par hitu un Aivars uzsācis daudzsološu karjeru mūzikā, kas pavērusi ceļu arī uz skaistas sievietes sirdi. Taču darvas pilienu medus mucā iemetušas runas par to, ka slava gūta ”netīriem” paņēmieniem – ”Traktorists” esot plaģiāts.

Neldija izlēmusi - viņas dzīvē vairs vīriešu nebūs

Neldija izlēmusi - viņas dzīvē vairs vīriešu nebūs 16

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Neldijas dzīve pēdējā pusgada laikā apgriezusies teju kājām gaisā – sieviete tikusi pie jauna imidža šovā ”Gatava pārvērtībām” un viņai būtu visas iespējas pāršķirt dzīvē jaunu lappusi. Tomēr Neldija nonākusi pie atziņas – vairs vīriešu viņas dzīvē nebūs.

Aivariņš pieķerts Rīgas naktsklubā, plosoties kopā ar šova Anniju

Aivariņš pieķerts Rīgas naktsklubā, plosoties kopā ar šova Anniju 22

Pēc tam, kad ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs paziņoja, ka izveidojis attiecības ar kādu noslēpumainu meiteni, pie Skaties.lv vērsās vairāki šova fani, kuri redzējuši saimnieku atpūšamies Annijas Atvaras sabiedrībā. Saimnieks Skaties.lv atklāj, kas tad abus īsti saista.

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes 5

14. februārī Latvija svinēja Valentīndienu – kamēr daļa tautas pārpludināja sociālos tīklus ar romantiskām kopbildēm, vientuļās sirdis vēl jo skaudrāk izjuta vienatni vai centās sevi iepriecināt ar kādu gardumu. Skaties.lv kopā ar Ēnu dienas jauniešu komandu sazinājās ar daļu ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas varoņu, lai noskaidrotu, pie kuras svinētāju puses tad šajos svētkos piederēja mūsu ekrānu mīluļi.

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju 9

Ceturtās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas dalībniece, simpātiskā blondīne Ance Lelde, iegāja spēles vēsturē kā meitene, kuru uz saimniecībām aicināt vēlējās uzreiz trīs brašuļi. Diemžēl Latvijas puišiem kādu laiku uz smuko Anci vairs acis nemest – meitene pēc spēles pametusi valsti.