Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus

Saimnieka Gunāra slava sasniegusi galvu reibinošus apmērus 4

Ar neparastu lūgumu pie Skaties.lv gada sākumā vēršas ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Gunārs no Balviem. Viņa popularitāte ir sasniegusi tādus apmērus, ka pašam vairs ar fanu vēstulēm galā netikt, tāpēc saimnieks vēlas uzrunāt visu tautu kopā ar mediju starpniecību.

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti

Foto: saimnieks Ilmārs apprecējis šovā izvēlēto Beāti 28

Fantastiski jaunumi Ziemassvētku priekšvakarā – šova ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākais saimnieks Ilmārs Brīvnieks no Alojas turējis savu solījumu ar kāzām nekavēties un 21. decembrī apprecējis šovā izvēlēto Beāti.

Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei

Tikai Skaties.lv Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei 42

Pēc nedienām ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dalībnieka Vitālija sētā ir pagājis laiks, un skaistās rīdzinieces Lanas sirds sadzijusi pēc vilšanās. Iezīmējot jauna dzīves posma sākumu, Lana devās uz skaistuma salonu ‘’Silvana’’’, lai tiktu pie jauna imidža, kas liks sarosīties vīriešiem. Ko tagad teiks Vitālijs?

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus

Balvu sievietes izaicina saimnieku Gunāru apčamdīt viņu pupiņus 20

Balvu Gunāram pēc filmēšanās ‘’Saimnieks meklē sievu’’ uzmanības nudien netrūkst – atliek vien izvēlēties. Tā kā Gunārs sevi kameru priekšā parādījis kā atraktīvu zelli, kurš izaicinājumu nebaidās, arī sievietes, viņu valdzinot, nebaidās drosmīgu izlēcienu. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs neslēpj – Balvos no uzmanības vairs ne atkauties!

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru

‘’Kāzas netiek plānotas.'' Dārtai pavisam atšķirīga versija par attiecībām ar Oskaru 48

Lai gan šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ skatītājiem simpātiskākais dalībnieks Oskars no Līvāniem, komentējot attiecības ar spēlē izraudzīto Dārtu, jau spriež par kāzām, meitenei šajā sakarā ir cits viedoklis. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj – diemžēl jau otro reizi dzīvē pārliecinājusies par to, ka attālums attiecībās ir šķērslis.

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis 4

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām.

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu 33

Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis. Redzot, kā Anna kameru priekšā viņu pasludina par dzērāju, Gunārs vērsies pie Skaties.lv, lai pateiktu to, par ko līdz šim esot džentlmeniski klusējis un paziņotu – abu mīlasstāsts pēc Annas izrunāšanās ir galā.

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu 40

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ ir noslēdzies, un tajā izveidojušies pāri beidzot var baudīt viens otra sabiedrību bez kameru klātbūtnes. Sezonas populārākais saimnieks Ilmārs šova izskaņā bildināja mīlas spēlē iepazīto Beāti, un tas nav bijis tikai šova elements! Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Ilmārs atklāj, ka Beāte ar dēliņu no Kuldīgas jau pārcēlusies pie viņa uz Aloju un kāzas tiks svinētas jau pavisam drīz.

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs 30

‘’Saimnieks meklē sievu’’ Balvu brašuļa Gunāra un viņa Annas attiecības apstājušās, Annai norādot, ka saimniekam ir vājība uz alkoholiskiem dzērieniem, ar ko Anna nevēlas sadzīvot. Skaties.lv vērsās pie Gunāra, lai noskaidrotu, vai tiešām draudzība ar ‘’zaļo pūķi’’ dārgāka par draudzību ar Annu, uz ko saimniekam ir pavisam cits redzējums.

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni 20

Jau 11. novembra vakarā noslēgsies ‘’Saimnieks meklē sievu’’ – Baiba Sipeniece – Gavare ciemosies pie pāriem, lai noskaidrotu, vai pēc ceļojuma tikušies un turpina attiecības. Jānis Baibu sagaidīs bez Līnas pie sāniem un paziņos, ka izdarījis nepareizu izvēli.

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti 17

Jau 11. novembra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” noslēdzošā sērija, kurā Baiba Sipeniece-Gavare dosies pie pāriem, lai noskaidrotu, kuri palikuši kopā. Ilmāra un Beātes attiecības pa šo laiku attīstījušās jau tiktāl, ka saimnieks izlēmis meiteni bildināt!

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri 18

4. novembra ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumos brauc divi pāri – Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Atšķirībā no iepriekšējiem pāriem, kuri ceļojumos devās kā draugi, šo starpā virmo īsta romantika. Vai šovam būs izdevies savest kopā īstos?

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā 4

Piektās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākie saimnieki Gunārs, Ilmārs, Oskars, Jānis un Vitālijs savu izvēli ir izdarījuši un to, vai izraudzītās līgavas kļūs par sievām, rādīs laiks. Tikmēr pieci puiši, kuri neiekļuva starp populārākajiem – brāļi Edgars un Aldis, Igors, Māris un Jānis, vēstules izskatījuši un uz randiņiem gājuši bez kameru klātbūtnes. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo vasaru veicies viņiem.

Saimnieka Jāņa ''izbrāķētā'' Lola pēc filmēšanās nespēj atkauties no pielūdzējiem

Saimnieka Jāņa ''izbrāķētā'' Lola pēc filmēšanās nespēj atkauties no pielūdzējiem 11

Daudzi ”Saimnieks meklē sievu” fani joprojām uzskata, ka Smiltenes Jānis veica nepareizu izvēli, sev piemērotāko meiteni Lolitu jeb Lolu aizsūtot mājās. Abi šķīrās raudādami, un Jānis uzsvēra, ka labprāt ar Lolu vēl sazināsies. Taču, kā liecina informācija Lolas sociālajos tīklos, viņai par uzmanības trūkumu šobrīd nebūt nav jāsatraucas.