Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' dzīvo Jānis 4

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām.

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu

Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu 33

Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis. Redzot, kā Anna kameru priekšā viņu pasludina par dzērāju, Gunārs vērsies pie Skaties.lv, lai pateiktu to, par ko līdz šim esot džentlmeniski klusējis un paziņotu – abu mīlasstāsts pēc Annas izrunāšanās ir galā.

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu

‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!'' Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu 40

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ ir noslēdzies, un tajā izveidojušies pāri beidzot var baudīt viens otra sabiedrību bez kameru klātbūtnes. Sezonas populārākais saimnieks Ilmārs šova izskaņā bildināja mīlas spēlē iepazīto Beāti, un tas nav bijis tikai šova elements! Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Ilmārs atklāj, ka Beāte ar dēliņu no Kuldīgas jau pārcēlusies pie viņa uz Aloju un kāzas tiks svinētas jau pavisam drīz.

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs 30

‘’Saimnieks meklē sievu’’ Balvu brašuļa Gunāra un viņa Annas attiecības apstājušās, Annai norādot, ka saimniekam ir vājība uz alkoholiskiem dzērieniem, ar ko Anna nevēlas sadzīvot. Skaties.lv vērsās pie Gunāra, lai noskaidrotu, vai tiešām draudzība ar ‘’zaļo pūķi’’ dārgāka par draudzību ar Annu, uz ko saimniekam ir pavisam cits redzējums.

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni

Saimnieks Jānis paziņo, ka šovā izvēlējies nepareizo meiteni 20

Jau 11. novembra vakarā noslēgsies ‘’Saimnieks meklē sievu’’ – Baiba Sipeniece – Gavare ciemosies pie pāriem, lai noskaidrotu, vai pēc ceļojuma tikušies un turpina attiecības. Jānis Baibu sagaidīs bez Līnas pie sāniem un paziņos, ka izdarījis nepareizu izvēli.

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti

Saimnieks Ilmārs gatavojas bildināt šovā izvēlēto Beāti 17

Jau 11. novembra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” noslēdzošā sērija, kurā Baiba Sipeniece-Gavare dosies pie pāriem, lai noskaidrotu, kuri palikuši kopā. Ilmāra un Beātes attiecības pa šo laiku attīstījušās jau tiktāl, ka saimnieks izlēmis meiteni bildināt!

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri

''Saimnieks meklē sievu'' izveidojas divi laimīgi pāri 18

4. novembra ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumos brauc divi pāri – Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Atšķirībā no iepriekšējiem pāriem, kuri ceļojumos devās kā draugi, šo starpā virmo īsta romantika. Vai šovam būs izdevies savest kopā īstos?

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ''Saimnieks meklē sievu'' populārāko pieciniekā 4

Piektās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākie saimnieki Gunārs, Ilmārs, Oskars, Jānis un Vitālijs savu izvēli ir izdarījuši un to, vai izraudzītās līgavas kļūs par sievām, rādīs laiks. Tikmēr pieci puiši, kuri neiekļuva starp populārākajiem – brāļi Edgars un Aldis, Igors, Māris un Jānis, vēstules izskatījuši un uz randiņiem gājuši bez kameru klātbūtnes. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo vasaru veicies viņiem.

Saimnieks Gunārs nonācis konfliktā ar policiju

Saimnieks Gunārs nonācis konfliktā ar policiju 71

”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas kaislības turpinās jaunā līmenī – vīri ar izvēlētajām līgavām dodas ceļojumos! Gunārs ar Annu dosies baudīt saulīti uz Maltu, taču, kā atklāj pirmais ieskats sērijā, ieradies galamērķī, Balvu saimnieks uzreiz iekulsies konfliktā ar likumsargiem.

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti 91

Ar jaunu sparu atsākušās ”Saimnieks meklē sievu” Magones Šutovienes un Venta Vītola kaislības – Ventis medijiem sūrojas, ka dzejniece viņam liedz tikties ar abu kopīgo dēlu Raimondu Saulgaiti, bet Magone uzskata, ka tikšanās nav dēla interesēs – Ventis esot vardarbīgs. Pie Skaties.lv vērsusies kāda šīs sāgas sekotāja, kura vēlas Magonei dot viedu padomu.

Kurš no ''Saimnieks meklē sievu'' pāriem paliks kopā?

Kurš no ''Saimnieks meklē sievu'' pāriem paliks kopā? 65

Visi ”Saimnieks meklē sievu” vīri ir izvēlējušies dāmas, ar ko kopā doties ceļojumos, izņemot Vitāliju, kurš izlēma palikt ar savu Lauru un no ceļojuma atteicās. Šobrīd viss izskatās daudzsološi, bet, kā rāda mīlas spēles iepriekšējās sezonas, ceļojumā viss var mainīties, kā uz labo, tā ne tik labo pusi. Skaties.lv piedāvā lasītājiem izteikt domas – kuri no pāriem paliks kopā arī pēc kameru izslēgšanas?

Visi saimnieki izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas

Visi saimnieki izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas 74

21. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” epizodē gala izvēle jāizdara trim saimniekiem – Oskaram, Ilmāram un Gunāram, izraugoties pa daiļavai, ar ko kopā doties ceļojumos. Ja Vitālijam un Jānim izvēle sagādāja neērtus brīžus, šie trīs vīri noslēdzošo izvēli veica pārliecinoši, no izbalsotajām līgavām atvadoties siltā un draudzīgā gaisotnē.

Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm

Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm 142

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā izvēli izdarīja sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs, izlemjot, ka paliks kopā ar savu draudzeni Lauru, un paziņojot, ka ceļojumā nebrauks. Kopš tā laika saimnieks ir teju kā akā iekritis. Šova veidotāji atklāj, ka Vitālijs pēc skandalozā uznāciena plānojis pamest valsti.