Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops vērsim

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops dvīņiem

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops vēzim

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops lauvai

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops jaunavai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops svariem

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops skorpionam

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops strēlniekam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops mežāzim

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops ūdensvīram

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops zivīm

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

''Katram īstam saimniekam ir jābūt traktoram!'' Intervija ar jokdariem, kuri radījuši alternatīvo ''Saimnieks meklē sievu'' versiju

''Katram īstam saimniekam ir jābūt traktoram!'' Intervija ar jokdariem, kuri radījuši alternatīvo ''Saimnieks meklē sievu'' versiju 5

Latviju pārņēmis ”Saimnieks meklē sievu” neprāts – šķiet, katram ir, ko teikt par šova jauno sezonu. Ja lielākā daļa apmierinās ar iespēju izteikties interneta komentāros vai iesaistīties vētrainās diskusijās birojā pie kafijas tases, jauniešu kompānija “RektoPuss” par saimniekiem savu viedokli izteikuši, radot amizantu parodiju par ”Saimnieks meklē sievu”. Sarunā ar Skaties.lv puiši atklāj, ka viņu lielākais iedvesmotājs bijis Aivars Dimitrijevs un viņa leģendārais hits par traktoru.

Ciemos pie Ilmāra: kā modernais saimnieks iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Alojā

Ciemos pie Ilmāra: kā modernais saimnieks iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Alojā 110

Par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas intriģējošāko saimnieku kļuvis Ilmārs no Alojas. Saņēmis ”kurvīti” no mākslīgā skaistuma cienītājas Jeļenas, viņš ciemos aicina Beāti, Eviju un Lauru. Taču Ilmārs dāmas nevedīs uz lauku mājām, modernais saimnieks mīt divstāvu dzīvoklī, kuru laipni izrādīja arī Skaties.lv.

Saimnieku šova saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka

Saimnieku šova saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka 57

Uz ”Saimnieks meklē sievu” filmēšanu Dikļos bija ieradusies bija arī pirmo sezonu leģenda Magone Burka. Kamēr skauģi jau sačukstas, ka latviešu dzejniece atkal sarosījusies vīru meklēt, Skaties.lv var atklāt, ka Magones ģimenes dzīvē viss ir lieliski. Randiņā viņa piedalījās, lai ar ekspertes aci izvērtētu jaunos pārus. Un viņai ir, ko teikt.

Jeļena pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' uzsākusi jaunas attiecības; skaistule atklāj, kāpēc izbrāķēja Ilmāru

Jeļena pēc filmēšanās ''Saimnieks meklē sievu'' uzsākusi jaunas attiecības; skaistule atklāj, kāpēc izbrāķēja Ilmāru 290

Par ”Saimnieks meklē sievu” 9. septembra sērijas naglu kļuva mirklis, kurā mākslīgā skaistuma cienītāja Jeļena paziņoja Ilmāram, ka tomēr nevēlas braukt pie viņa uz saimniecību un pati izstājās no spēles. Taču simpātiskā meitene neskumst vientulībā un izvēli nenožēlo – drīz pēc filmēšanās viņa atradusi sevis cienīgu vīrieti un nu sauc sevi par aizņemtu dāmu.

Saimnieki izvēlas līgavas: Jeļena kameru priekšā ''atšuj'' Ilmāru

Saimnieki izvēlas līgavas: Jeļena kameru priekšā ''atšuj'' Ilmāru 72

Pirmdienas, 9. septembra, vakarā ”Saimnieks meklē sievu” otrajā epizodē notiek vīru gaidītā tikšanās ar izvēlētajām līgaviņām Dikļu pilī. Katram jāizvēlas trīs, ko aicināt uz saimniecību. Par sērijas zvaigzni atkal kļūst Jeļena, kura kameru priekšā paziņo, ka nevēlas braukt pie Ilmāra.

Romantiski foto: dāmas aplido saimnieku šova jautrīti Gunāru

Romantiski foto: dāmas aplido saimnieku šova jautrīti Gunāru 6

Klāt lielais vakars – 9. septembra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā pieci vīri satiks katrs savu izvēlēto daiļavu buķeti, lai baudītu pirmos randiņus! Īpaši ar uzmanību tiks lutināts sezonas vecākais precinieks – Gunārs no Balviem. Skaties.lv piedāvā iespēju jau tagad ielūkoties kadros no Gunāra randiņiem.

Vēsturiski foto: kā saimnieku šova Jeļena vēl pirms operācijām mirdzēja ''Lauku sētas'' atlasē

Vēsturiski foto: kā saimnieku šova Jeļena vēl pirms operācijām mirdzēja ''Lauku sētas'' atlasē 263

Par nedēļas zvaigzni kļuvusi ”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Jeļena, kuru kā vienu no savām piecām favorītēm izvēlējās saimnieks Ilmārs. Taču tas nebūt nav viņas pirmais centiens šovbiznesā. Skaties.lv arhīvi glabā vairāk nekā divus gadus vecus attēlus, kuros iemūžināta Jeļena vēl pirms operāciju sērijas, kad viņa bija ieradusies uz atlasi šovam ”Lauku sēta”.

Saimnieks Ilmārs komentē, kāpēc izvēlējies Jeļenu savā pieciniekā

Saimnieks Ilmārs komentē, kāpēc izvēlējies Jeļenu savā pieciniekā 156

Par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmo sensāciju kļuvusi Jeļena. Kamēr daļa skatītāju jūsmo par efektīgās daiļavas iekļūšanu saimnieka Ilmāra dāmu pieciniekā, otra puse jau runā, ka viss esot iestudēts un Jeļenu Ilmāram izvēlēties ”piespieduši” producenti. Skaties.lv uzrunāja pašu Ilmāru, lai noskaidrotu, kāpēc saimnieks, kurš sākotnēji par ķirurģiski uzlaboto Jeļenu vien pavīpsnāja, tomēr izvēlējās viņu šovam.

Iepazīsties: līgaviņas, kuras izvēlējās ''Saimnieks meklē sievu'' vīri

Iepazīsties: līgaviņas, kuras izvēlējās ''Saimnieks meklē sievu'' vīri 17

2. septembra vakarā šova ”Saimnieks meklē sievu”pirmajā epizodē pieci braši saimnieki ir uzsākuši savu ceļu pretim īstai mīlestībai – katrs saimnieks ir izvēlēties sev piecas līgaviņas, kuras aicināt uz balli Dikļu pilī. Līgavas pārstāv teju visas Latvijas malas un profesijas – ir īstas lauku dāmas, gan rūdītas pilsētas lēdijas. Skaties.lv piedāvā tuvāk iepazīties ar laimīgajām meitenēm, kuras, kas zina, šovā atradīs savu īsto.