3 komentāri

Tuvojas šova Saimnieks meklē sievu trešā sezona, tas nozīmē, ka neprecētajiem saimniekiem vēl ir laiks pieteikties. Tiem, kas meklē saimnieku vai saimnieci un ģimenes dzīvi, ir jāpiesakās, jo zināms, ka divi pāri no šova pirmās sezonas ir mijuši laulību gredzenus.

Turklāt vienam no pāriem nesen piedzimis dēliņš, un arī otrs pāris jau rudenī gaida ģimenes pieaugumu. Un vēl arī saimniecei Magonei Burkai ir bērns, tātad trīs bērni šova laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova veidotāji atklāj, ka jau saņēmuši apmēram 30 saimnieku pieteikumus, kuri būtu gatavi piedalīties šovā. Saimniecība un vieta ir pirmais, ko pārbauda šova veidotāji. Tāpat šova veidotāji cenšas, lai tiktu pārstāvēti visi Latvijas novadi.

Foto

Pagaidām visvairāk anketu saņemts no Latgales, bet ir arī tādi, kas pašlaik atrodas ārzemēs, bet, lai piedalītos šovā, ir gatavi atgriezties dzimtenē un savā lauku sētā.

Ja esi saimnieks un meklē sievu, piesakies šovam šeit!

Par to, kas piesakās un kā šova veidotāji izvēlas dalībniekus, skaties video.

Video

TOP komentāri

  • Letiņš
  • tv tārps
  • tv tārps
    +1 +1 0

    tv tārps

    Lūdzu, lūdzu latgali, jo pagājušajā sezonā tik foršu puisi noraidīja, kaut gan i saimniecība, i izskats bija uz goda, bet Burku paņēma - nu žēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl