2 komentāri
Saimnieks meklē sievu dalībnieku Birkenbergu atvase – saimniekdēls ar raksturu
Foto: no Birkenbergu ģimenes arhīva

Šova Saimnieks meklē sievu pāra Sanda Birkenberga un Maritas Upītes-Birkenbergas ģimenē pirms astoņiem mēnešiem dzimušo dēlu Kārli tēvs sauc par “baigo ziķeri”.

“Spītīgs, kliedz uz vecākiem un no aizsargbarjeras jau laužas ārā,” jautāts īsi raksturot mantinieku, smejot un reizē ar lepnumu saka Sandis Birkenbergs, TV šova Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas dalībnieks. Atvases vārds izraudzīts kā īstam saimniekdēlam, jo “tādam viņam būs jābūt,” pēctecību dēlā cer ieraudzīt saimnieks Sandis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Redzēs, ko laiks rādīs,” jautāts, vai tuvākajā laikā plānots vēl kāds ģimenes papildinājums, saka Sandis. ”Mums tagad problēmas – ”pāri mājai” ies vilciena līnija (iecerētais dzelzceļa projekts Rail Baltica – red.), tādēļ nevaram saprast, vai māja tiks turpināta taisīt vai būs jāpārceļas dzīvot citur. Jāskatās pēc situācijas,” viņš skaidro, tomēr, ja visi apstākļi sakritīs, tad jā.

Foto: no Birkenbergu ģimenes arhīva

Foto: no Birkenbergu ģimenes arhīva

Atgādinām, ka Sanda un Maritas mīlestība uzplauka skatītāju acu priekšā. Lai viņu stāsts kalpo par ierosmi pieteikties dalībai šova Saimnieks meklē sievu trešajā sezonā!

Pieteikties var šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl