3 komentāri
Saimnieks Arvils savu izredzēto būtu gatavs izdancināt zaļumballē
TV3 publicitātes foto

Vakar iepazīstinājām ar šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Ģirtu Brumsonu no Aizputes. No Kurzemes pārceļamies uz Vidzemi un Jūsu uzmanībai – Arvils Ozols no Rūjienas novada. Viņš radījis sabiedriska saimnieka iespaidu. To novērtēs arī sievā.

Vecums, augums: 38, 177

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašumā esošas automašīnas, izlaiduma gads: Audi 100 Quattro (1993) un Audi A6 Avant

Mīļākā dziesma: vienu dziesmu nevar nosaukt, bet klausās Linkin Park, Rammstein. ”Man patīk jancīgas, dziesmas, jancīga mūzika. Kādreiz kaut ko melanholisku arī var paklausīties, bet vairāk patīk dzīvespriecīgāka, ritmiska jancīgāka mūzika,” akcentē Arvils.

Hobiji: kādreiz bija makšķerēšana, tagad ilgi tas nav darīts. ””Aizlaižu” uz kādu pasākumu, patīk mūziku paklausīties,” atklāj šova dalībnieks.

Kā sasmīdināt sievieti: atkarīgs no sievietes, tas ir individuāli;

Ar ko visvairāk lepojas: ”Esmu vienkāršs lauku puisis, nezinu, ar ko tā baigi varu lepoties,” teic Arvils.

Kādu sievu meklē šovā: mīļu, jauku, dzīvespriecīgu, lai nav kašķīga. ”Lai patīk uz kādu pasākumu aizbraukt, uz ballīti “aizlaist”, estrādē padancot,” akcentē rūjienietis.

TOP komentāri

  • Koko
  • lietiskā
    +3 +3 0

    lietiskā

    Agne- zin cik tādu dziļos laukos jaunuvju, kas gribetu kaut nedaudz izsisties no savas viensētas un parādu jūga jeb āras labierīcībām un normālu, nedzerošu, strādāt-dejot gribošu Arvi noprecēt? Daudz. Redzēsim.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl