Rudais Rudens atrod mājas

0 Komentāru
Rudais Rudens atrod mājas
Foto: LETA

Nupat noticis piektais Suns meklē mājas raidījums. Šoreiz pieci dzīvnieku patversmes Ulubele suņi – Vika, Margo, Princese, Zuze un Rudais Rudens – devās uz  Katlavas pagastu Latgalē.

Zemnieku saimniecības Klajumi saimniece ir Ilze Stabulniece. Kā jau kārtīgā saimniecībā Klajumos dzīvnieku netrūkst – Ilze jau rūpējas par 12 zirgiem un 2 suņiem – Zuzi un Čipsi. Tomēr Ilze uzskata, ka saimniecības suņiem vajag kompāniju un labprāt dotu mājvietu vēl kādam sunītim. Tāpēc raidījums Suns meklē mājas dodas viesos.

Saimniecības bērni izrādās lieli dzīvnieku mīļotāji un apsver iespēju – kā tas būtu, ja izdotos pierunāt dot pajumti uzreiz diviem sunīšiem.

Pienāk iepazīšanās brīdis, visi iepazīstas ar Viku, Margo, Princesi, Zuzi un Rudo Rudeni. Katrs sunītis tiek samīļots, sabužināts, sapaijāts un, šķiet, ka ķepaiņi pret uzmanību neiebilst. Varbūt Margo ir mazliet piesardzīgāka, taču ar savu atturību un eleganto kažoku uzreiz iekaro viena no saimniecības bērnu – Karlīnas – simpātijām.

Suņi saimniecībā dzīvojas vairākas dienas – dodas pastaigās, rotaļājas utt. Saime tikmēr ir sarežģīta uzdevuma priekšā – kurš no sunīšiem, kuri visi šķiet jauki, paliks Klajumu saimniecībā.

Tomēr beigu beigās Klajumu saime izlemj, ka Rudais Rudens vislabāk iedzīvosies Klajumos, jo ir pietiekami draudzīgs un komunikabls, un, galvenais, viņu pieņēma arī esošie saimniecības suņi.

Pārējie sunīši vēl arvien meklē mājas – ieskaties Skaties.lv sadaļā Suns meklē māju, varbūt atradīsi sev lielisku četrkājaino draugu.

0 Komentāru