Reportāža: Eglīte piemēra ”Sexy Style” pikantos kostīmiņus

8 komentāri
Reportāža: Eglīte piemēra ”Sexy Style” pikantos kostīmiņus
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Simpātiskā un sievišķīgā Līga Eglīte ir izvēlējusies piecus vīriešus, kurus jau nākamnedēļ pārbaudīs šova ”Piecērt Eglītei!” finālā. Pirms fināla Eglīte atkal iegriezusies ”Sexy Style”, lai piemērītu veikala piedāvātos kostīmus. Par godu Skaties.lv un saviem daudzajiem faniem Eglīte sarīkoja nelielu pikanto tērpu modes skati.

Eglīte ”Sexy Style” ciemojās jau spēles sākumā. Tur eksperte Vikija viņai sniedza izglītojošu lekciju, pastāstot par veikala piedāvājumu un to, cik tas viss patiesībā noderīgs ne tikai pikantām rotaļām, bet arī intīmajai veselībai.

Laužam mītus par ”lielajiem krāniem” un orgasmiem! Eglīte dodas izglītoties uz ”Sexy Style”

Kamēr veikala otrajā stāvā varam atrast plašu klāstu intīmpreču, pirmajā pieejami dažādi tērpi, kuri apmierinās ikvienu gaumi. ”Sexy Style” piedāvā kā sievišķīgu un ikdienā valkājamu, elegantu apakšveļu, rītakleitas un naktstērpus, kādus neatradīsi citos veikalos, tā tērpus pāru rotaļām, parūkas un pavedinošus apavus.

Eglīte nelaida garām iespēju uzmērīt to visu uz savas ādas. Mūsu šova varone kļuva par draisku policisti, nebaidījās piemērīt pavisam caurspīdīgu vakarkleitu un izmēģināt dažādu krāsu parūkas. Kas Eglītei piestāv vislabāk?

Jau nākamnedēļ ”Piecērt Eglītei!” piedzīvos lielo finālu, un Skaties.lv var pačukstēt, ka tajā mūsu zvaigzne liks lietā ”Sexy Style” iegūtās zināšanas un, jā, arī atribūtiku!

Nepalaid garām! ”Piecērt Eglītei!” lielais fināls jau nākamnedēļ!