Reportāža: Eglīte piedzīvo krāšņas skaistuma pārvērtības

3 komentāri
Reportāža: Eglīte piedzīvo krāšņas skaistuma pārvērtības
KASPARS KRAFTS, F64

Izskanējis šova ”Piecērt Eglītei!” fināls, kurā Līga izvēlējās dzejnieku Mairi. Uz pēdējo filmēšanu mūsu zvaigzne ieradās īpaši satriecošā izskatā, par kuru parūpējās Latvijas slavenību iecienītie meistari – grimētāja Kristīne Pavlovska un frizieris Mārcis Matisons. Iespējams, viņu izmantotie knifiņi noderēs arī tev, veidojot savu vasaras tēlu!

Kā atklāj grima meistare Kristīne Pavlovska, Līgas grima pamats ir mirdzoša, veselīga un svaiga āda, kas ir īpaši aktuāla tendence vasarā.

Tā kā Līgai priekšā randiņš ar uzreiz pieciem vīriešiem, grima akcents tiks likts gan uz acīm, gan lūpām.

‘’Es drusciņ riskēju, veidojot gan izteiktas acis, gan izteiktas lūpas. To var darīt īpašos gadījumos,  ar tādiem skaistiem dabas toņiem.

Acu grimā lietoju zaļo toni, kas izcels Līgas skaistās acis un padziļinās skatienu. Acis dūmakainas ar izteiktu skropstu līniju. Papildināsim to ar košām lūpām. Košas lūpas ir topā katru vasaru, arī šovasar’’ stāsta Kristīne, uzslavējot Eglīti par nebaidīšanos krāsot košas lūpas.

Kā atklāj Eglīte, viņa pilnībā uzticas meistarei un izbauda procesu. ‘’Man patīk redzēt, kā darbojas profesionālis. Man pašai patīk gan dabisks izskats, kādā parasti staigāju pēc treniņiem, gan labi uzlikts grims,’’ stāsta Eglīte.

‘’Lai nu vīrieši iemīlas šajās dziļajās acīs,’’ Eglītei novēl Kristīne. Gribi sev šādu grimu? Sazinies ar Kristīni TE!

Savukārt Eglītes krāšņo matu rotu savaldīja slavenību iecienītais frizieris Mārcis Matisons.

‘’Apburošajai Eglītei apburošas lokas!’’ šādu matu sakārtojumu mūsu zvaigznei izvēlējās Mārcis.

Līga neslēpj, ka šādas lokas viņai nav bijušas – viņa nav no meitenēm, kuras mājās veidotu matus.

‘’Izmazgāju un dodos,’’ tā Eglīte. Frizieris gan iesaka Eglītei nedaudz piestrādāt, lai greznā galvas rota ikdienā izskatītos elegantāka – pietiks vien ar parastāko taisnotāju, lai varenās krēpes nedaudz savaldītu.

Bet šova finālam Eglīte sapucēta vienkārši nevainojami. ‘’Gunāram jāņem līdzi ‘’Validolu’’,’’ par to, cik satriecošu efektu atstās Eglīte, priecājas meistars.

Gribi frizūru kā zvaigznei? Raksti Mārcim TE!