Komentāri

Aktrise Regīna Devīte, kura seriālā UgunsGrēks atveido runātīgo Zentiņu, ļāvusies šova Paķer līdzbraucējus izaicinājumam un atklāj, kas viņu mulsina, iekāpjot svešā mašīnā.

”Mani vienmēr ir mulsinājis, kad es – kādreiz ir nācies ”stopēt” – iesēžos mašīnā, es nekādi nevaru saprast – vai man ir nepārtraukti jārunā, vai man tomēr ir jāklusē,” neizpratnē ir iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja aktrise Regīna Devīte, kura bieži mēro ceļu no Rīgas uz Valmieru un atpakaļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferītis Ainārs Burcevs paskaidro, ka jāļaujas intuīcijai. Tas, kāda gaisotne valda automašīnā, atkarīgs gan no automašīnas vadītāja, gan pasažiera. ”Es arī esmu braucis baigo gabalu, vienkārši klusējot. Noskaidroju, kur mani ved, kur izlaist. Viss,” Regīnu mierina Ainārs.

Aktrise nav vienaldzīga arī Timotija dziesmai līdzbraucēju sniegumā. ”Es aizbraukšu mājās un paklausīšos,” teic Regīna.

Muzikāla noskaņā valda arī abās pārējās automašīnās. Vēl video skaties, kā satiekas divas dzīves baudītājas, kuras nebija redzējušās kopš pionieru laikiem!

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl