4 komentāri

TV3 kulinārijas entuziastu un saviesīgu cilvēku raidījumā Gandrīz ideālas vakariņas tā dalībniece Signe no Kandavas viesiem kā uzkodu jeb apetītes uzlabotāju pasniedza vieglu buljonu ar medu.

Šovā, kā zināms, tā dalībnieki uzņem viesus, gatavo ēst un cenšas izpatikt viesu untumiem.

Šoreiz namamāte Signe kā pirmo ēdinu maltītei viesiem pasniedza vieglu buljonu ar nosaukumu Siltumiņš. Buljons tika pasniegts ar speķmaizītēm ar medu, kas dažiem no viesiem likās ārkārtīgi interesanta garšas kombinācija.

Kā pagatavot Siltumiņu, skaties foto un video!

 

TOP komentāri

 • skatītāja Ilze
  +2 +2 0

  skatītāja Ilze

  Viss jau it kā bija viņai bija labi, bet pēc tās kritikas un atzīmes 5, ko viņa ielika kolēģei šodien, man vienkārši trūkst vārdu ,par viņas liekulību un lielību. Neviena lauku saimniece, kurai mājās saimniecība nevāra buljonu no mākslīgi audzētu vistu fileju, vēl jo vairāk buljona sastāvdaļa nav šampiņjoni un paprika. Kura lauku saimniece pērk zviedru kartupeļus un cep ar mizu, ja ārsti vienmēr iesaka "mizot visu ko var nomizot", kas audzēts citur. Tā kā nav ko sevi izcelt, bet citus nolikt, zuda jebkura cieņa,
 • Ļena
  +1 +1 0

  Ļena

  Pilnīgi piekrītu,ļoti nepatīkams un liekulīgs cilvēks,nepelnīti zemas atzīmes citiem ielika,lai pati uzvarētu. Godīgi sakot,man viņas izklaide šķita galīgi garām,bet viesi laikam bija tik toleranti,ka neko sliktu neteica.
 • vēl viena skatītāja
  +1 +1 0

  vēl viena skatītāja

  Tādu Signi negribētu sastapt savā dzīvē. Viņa i lūgsnu noskaitīs, i bērnus uzslavēs, i glumi pasmaidīs, i acis pagrozīs.... Viņas „jauki, jauki!” uzdzina drebuļus. Cilvēks, kas nekaunējās visu acu priekšā savu godu par nekrietnu uzvaru pārdot. Vājš un nožēlojams cilvēciņš.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl