Komentāri
Realitātes šovs Uzvar zaudētājs Kanāla 2 skatītājiem palīdzēs cīņā ar lieko svaru
Foto: ekrānuzņēmums

Iestājoties siltākam laikam, Kanāls 2 piedāvā nodoties aktīvai, spraigai un efektīvai cīņai ar liekajiem kilogramiem. Ar visu lieko tikt galā 15 dalībniekiem palīdzēs trīs treneri, no kuriem viena būs seksīgā krievu tenisiste Anna Kurņikova. Lai palīdzētu šova dalībniekiem nomest lieko svaru, galvenā balva ir ļoti motivējoša – 250 000 dolāru. Izbaudiet jauno realitātes šovu Uzvar zaudētājs no 15. augusta sestdienās 20.00 Kanālā 2!

Mūsdienās cīņa ar lieko svaru ir plaši izplatīta un aktuāla problēma. Atbrīvošanās no visa liekā nebūt nenozīmē neko neēst vai ēst maz. Svarīgi ir pareizi izvēlēties produktus un pilnībā pārveidot savu ēdienkarti, nevis eksperimentēt ar neveselīgām diētām. Tāpat liels akcents ikdienā ir jāliek uz sportiskām aktivitātēm, kas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais realitātes šovs Uzvar zaudētājs (The Biggest loser: battle of ages) ir sapulcējis 15 dalībniekus, kuri ir krietni pārsnieguši svara normu un sapratuši, ka beidzot laiks rīkoties! Taču retais no viņiem pirms šova nojauta, ka viņus sagaida emocionāli un fiziski smaga cīņa. Treneri nebaidīsies uz dalībniekiem skaļi uzkliegt un likt cilāt svarus vairāk nekā varbūt vajadzētu… Tiks liktas lietā visdažādākās viltībiņas, lai pārbaudītu dalībnieku izturību!

15 resnīši tiks sadalīti trīs komandās – sarkanajā komandā būs dalībnieki līdz 30 gadiem un viņus trenēs Dolvets Kvincs, savukārt melnajā komandā būs dalībnieki līdz 49 gadiem un par viņu sportisko formu rūpēsies Bobs Harpers, bet zilajā komandā būs tie dalībnieki, kam pāri 50 gadiem, un viņi nonāks slavenās tenisistes Anna Kurņikovas pakļautībā.

Pirmajā epizodē visas komandas tiksies trenažieru zālē, lai sāktu savu pirmo treniņu! Treneri pret slinkākajiem būs ļoti prasīgi. Sagaidāms, ka dalībnieki nespēs valdīties un lies gaužas asaras, taču neviens nemetīs plinti krūmos, jo skaidri zina, cik ekskluzīva ir iespēja strādāt tādu treneru vadībā. Varam atklāt, ka turpmākajos raidījumos treniņi būs arī mazliet spīdzinoši un prasīs no dalībniekiem lielu izturību, piemēram, jāskatās uz ēdienu, kam nedrīkst pieskarties.

Tie, kuri šo pārbaudi izturēs, varēs vakarā nesportot, bet tie, kuri neizturēs, sportos ar uzviju!

Katras nedēļas beigās tiek svērti visu komandu dalībnieki, nosakot gan komandu, gan individuālos uzvarētājus. Dalībnieks, kurš būs visvairāk nometis svaru, iegūs imunitāti. Savukārt zaudētāju komandai būs jāsēžas uz izbalsošanas sola, kurā dalībnieki balso viens pret otru. Tas dalībnieks, kurš saņem visvairāk balsu, pamet šovu un iespēju iegūt lielo naudas balvu.

Skatieties realitātes šovu Uzvar zaudētājs no 15. augusta sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl