Realitātes šova Calendar Live uzvarētāja Baiba bildēs

Komentāri
Realitātes šova Calendar Live uzvarētāja Baiba bildēs
Publicitātes foto

Lai gan realitātes šovs Calendar Live noslēdzās pagājušajā mēnesī, kuram gan nepatīk pamielot acis ar skaistu meiteņu fotogrāfijām. Starp citu, arī sievietes nevairās to darīt. Tieši šī iemesla dēļ portāls Skaties.lv piedāvā atskatu, kā šī šova laikā klājās Baibai. Atskata veidā piedāvājam apskatīt visu 10 sēriju fotosesijas bildes ar viņu galvenajā lomā.

Atgādinām, ka 19. decembra vakarā modeļu realitātes šova finālā Calendar Live par uzvaru cīnījās divas jaunas un talantīgas meitenes – tumšmatainā Baiba un gaišmatainā Jekaterina. Abas meitenes piedalījās arī pēdējā, izšķirošajā fotosesijā, kur abas modeles fotografējās kopā, bet galvenā balva bija iespēja fotogrāfēties lieliskā fotogrāfa Sergeja Kondrašina ekskluzīvajā 2015. gada kalendārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl