Raidījuma Degpunktā komanda rosās virtuvē un pateicas skatītājiem

Komentāri

27. decembra rītā LNT skatītājiem bija iespējas vērot, kā raidījuma Degpunktā komanda gatavoja sev pēcsvētku pirmo dienas ēdienreizi, kuru pēc tam paši arī veiksmīgi notiesāja. Neatkarīgi no tā, ka tās ir brokastis, Ieva Brante ar Agri Blūmfeldu gatavoja zupu.

Sastāvdaļās nekāda jauna Amerika netika atklāta, jo jaunieši pieturējās pie pārbaudītām vērtībām – sīpoliem, kartupeļiem un burkāniem, kā arī maltās gaļas, kur beigās tapa frikadeļu zupa. Gatavošanās laikā abi šā sižeta galvenie varoņi atzina, ka cer uz cilvēku saprātu un svētki aizvadīti saudzīgā režīmā, nevienam nenodarot pāri. Blūmfelds akcentēja, ka Ziemassvētki jāpavada ģimenes lokā, tad arī nevienam nekas slikts nevarot notikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr uz pannas cepas sīpoli, paralēli top svaigs, atspirdzinošs dzēriens, kas būs lielisks sākums jebkurai dienai. Šim dzērienam, kura nosaukums ir kaipurinja, nepieciešams laima auglis, brūnais vai parastais baltais cukurs, ledus, kā arī pēc savas izvēles vienu devu (~200 ml) limonādes (raidījumā Ginger Ale dzēriens).

Materiāla noslēgumā raidījuma Degpunktā radošie prāti pateicās skatītājiem par to, ka skatās raidījumu jau dekādi, pie reizes novēlot arī laimīgu Jauno gadu!

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl