Pusotru gadu pēc neveiksmes šovā atkal apprecējies Precos ar svešinieku dalībnieks

4 komentāri
Pusotru gadu pēc neveiksmes šovā atkal apprecējies Precos ar svešinieku dalībnieks
TV publicitātes foto

Pusotru gadu pēc dalības skandalozajā šovā Precos ar svešinieku laulības ostā atkal iestūrējis jautrais latgaļu puisis Raimonds Valpēters. Viņš ir pārliecinājies par to, ka sieva ir jāizvēlas pašam, ne jāļauj to darīt ekspertiem.

Precos ar svešinieku, kurš loloja drosmīgu ieceri ar ekspertu palīdzību izveidot trīs laimīgas ģimenes, beidzās diezgan skumji – visi trīs ekrānā salaulātie pāri ātri izšķīrās.

Taču neveiksme attiecību šovā vēl nenorāda uz nolemtību. Precos ar svešinieku dalībnieki pierāda, ka viņu nolūki, piesakoties spēlei bijuši nudien nopietni – pēc tās noslēguma jaunieši viens pēc otra steidz laulāties.

Foto

Tiesa, nu jau ar pašu izvēlētiem partneriem. Kā pirmā pusgadu pēc šova apprecējās gaišmatainā Zanda, bet nu viņas pēdās seko Raimonds, kam šova laikā eksperti neveiksmīgi piespēlēja kurzemnieci Zaigu.

Kā sarunā ar Skaties.lv apstiprina pats Raimonds, viņš patiešām ir apprecējies, taču šoreiz viņš skaistā notikuma detaļas vēlas paturēt pie sevis.

“Šovs ir beidzies, un nekāda popularitāte man vairs nav vajadzīga. Pēc tā nofilmēšanas vēl jo vairāk sapratu, ka sievu vajag izvēlēties katram pašam, ne paļauties uz ekspertu izvēli,” tā Raimonds.

Puisis uzsver, ka tiem, kam nepaveicas attiecību šovā, nekādā gadījumā nevajadzētu uzskatīt sevi par neveiksminiekiem mīlas frontē vispār.

“Šovā var nesanākt, jo atnāk tie cilvēki, kas atnāk. Tos tad arī saliek kopā. Jāizvēlas pašam dzīvē,” pārliecinājies Raimonds.

Video: šova dalībnieku emocijas, pirmo reizi satiekoties un šķiroties

4 komentāri