Pusgadu pēc kāzām izšķīries slavenais Dzērumu pāris

30 komentāri
Pusgadu pēc kāzām izšķīries slavenais Dzērumu pāris
Skaties.lv

Negaidīti jaunumi pārsteiguši ”Patiesības spoguļa” fanus. Slavenais Dzērumu pārītis jeb Laura un Mārtiņš Bankevici sociālajos tīklos paziņojuši par šķiršanos. Turklāt Mārtiņš atgriezies Latvijā no abu mājām Gērnsijā un uzreiz meties aplidot jaunu apetītlīgu daiļavu.

Vēl pirms nepilna mēneša Laura Skaties.lv ar prieku ziņoja, ka abi iekārtojušies uz dzīvi Gērnsijā. Lasi ŠEIT!

Tiesa, viņa neslēpa, ka Mārtiņam tuvāka dzīve Latvijā, taču pauda cerību, ka viss, galu galā, būs labi un vīrs iejutīsies. Kā liecina informācija abu ”Facebook”, tā diemžēl nav noticis.

Aprīļa izskaņā Mārtiņš publiski paziņojis faniem, ka dodas atpakaļ uz Latviju.

”Brīvs kā ērglis debesīs, jes, beidzot,” faniem ziņojis Mārtiņš.

Viņš nomainījis savu ”Facebook” attiecību statusu uz ”brīvs”, izdzēsis visas bildes, kurās redzams kopā ar Lauru, un publiski sācis sūtīt mīlestības apliecinājumus kādai citai miesās raženai skaistulei.

Mārtiņš nāk klajā ar atklātu stāstu, kāpēc pametis Lauru! Lasi TE!

Arī Laura rīkojusies līdzīgi. Meitene sociālajos tīklos ziņo, ka palikusi uz dzīvi Gērnsijā un ir brīva un laimīga.

Abi pārtraukuši viens ar otru pat virtuālo draudzību un izdzēsuši visas kopbildes. Sīkākus komentārus par negaidīto šķiršanos neviens no viņiem pagaidām nesniedz.

Laura un Mārtiņš apprecējās 2. septembrī Rīgas pilsētas Austrumu dzimtsarakstu nodaļā pēc aptuveni divu gadu draudzības. Laulībā nodzīvoti nepilni astoņi mēneši.

Tiesa, jau īsi pēc kāzām abi paguva ar skaļu skandālu izšķirties, drīz gan atkal salabstot. To, vai abi salabs šoreiz, rādīs laiks.

”Patiesības spoguļa” sēriju ar slaveno Dzērumu pārīti pilnā garumā meklē ŠEIT!